Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, pytanko. Kiedy Rolex zmienił karty gwarancyjne? We wrześniu 2014 dostałem kartę KRUK (brązowa tekturka). Żadnej zielonej plastikowej z napisem Rolex nie było. Czy ta gwarancja jest ważna poza Krukiem?

Edytowane przez marmach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Gratuluje Bartek! Bardzo fajny zegarek i ciekawa tarcza. Niech się dobrze nosi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Awi,Karol i Desmo - dzieki.

Ten zegar podobal mi sie jak wyszedl ale tak jak gdzies pisalem ceny Rolexa sa juz zbyt wysokie wg mnie. Zapytalem z ciekawosci i milo sie zaskoczylem i dalej juz poszlo szybko.

A indeksy,kwestia gustu, dla mnie czynia zegar bardziej sportowym.

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milgauss jest fajny ale dla mnie tylko czarny z pomaranczowymi indeksami a tego juz wycofali z produkcji:-(

Troszke w tak technicznym zegarze gryzie mi sie polerowana srodkiem bransoleta

 

A mnie ten na chwilę odciągnął od EX2 i YM. Unikalny odcień niebieskiej tarczy, przełamany zielenią szkła. Do tego również ma lepsze proporcje niż DJ2. Natomiast obu im brakuje wypukłego bezela który właśnie ma OyPer i DJ 36 mm. Nie mogę zrozumieć polityki Rolexa w zakresie stylistyki. Gdzieś gubi się ta spójność i konsekwencja stylistyczna z której firma przecież zawsze była znana.

post-68982-0-32874600-1451479933_thumb.jpg


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy pytanie dot. kart gwarancyjnych zadałem w niewłaściwym wątku? Jeśli tak, to napiszę w ogólnym.

Edytowane przez marmach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy pytanie dot. kart gwarancyjnych zadałem w niewłaściwym wątku? Jeśli tak, to napiszę w ogólnym.

 

 

Krystian nie dość, że Ci odpisał, to w dodatku ma rację. :)

Bez zielonej najprawdopodobniej nie masz gwarancji międzynarodowej, tylko rękojmię Kruka.

Ale to dziwne, też mam zegarek do Kruka i ma zieloną kartę. 

Twój też powinien mieć.

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystian nie dość, że Ci odpisał, to w dodatku ma rację. :)

Bez zielonej najprawdopodobniej nie masz gwarancji międzynarodowej, tylko rękojmię Kruka.

Ale to dziwne, też mam zegarek do Kruka i ma zieloną kartę.

Twój też powinien mieć.

Przepraszam, nie zauważyłem. Zadzwonię do KRUKA i zapytam co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po ostatnim poście jordnąłem się, że ta karta musi być w schowku w pudełku. Oczywiście była...Na śmierć o tym zapomniałem. Przepraszam za zaśmiecanie wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po ostatnim poście jordnąłem się, że ta karta musi być w schowku w pudełku. Oczywiście była...Na śmierć o tym zapomniałem. Przepraszam za zaśmiecanie wątku.

W tych nowszych pudlach to faktycznie mozna zapomniec o tej skrytce, bo tak ciezko sie otwiera ;-)

Dobrze, ze jazdy w salonie nie zrobiles :-)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych nowszych pudlach to faktycznie mozna zapomniec o tej skrytce, bo tak ciezko sie otwiera ;-)

Dobrze, ze jazdy w salonie nie zrobiles :-)))

 

Dzwoniłem, ale nikt nie odbierał. Byłem w trakcie pisania maila, gdy mnie olśniło, żeby dokładniej poszukać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Po 5 dniach odchyłka 0sek

Przynajmniej tyle dobrego


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegar poza brakiem daty nie ma slabych punktów jak dla mnie. Idealna waga i rozmiar. Mimo braku gidelock udalo się dobrze dopasowac bransoletę.

Wiecej będę mógł napisac po miesiącu zapewne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegar poza brakiem daty nie ma slabych punktów jak dla mnie. Idealna waga i rozmiar. Mimo braku gidelock udalo się dobrze dopasowac bransoletę.

Wiecej będę mógł napisac po miesiącu zapewne.

a jak wrazenia odnosnie traczy i tych wielkich indeksow na 3/6/9 ? Na zdjeciu wyglada to strasznie, przytlaczajace cala tarcze.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zobaczyć na żywo. Gdyby mi się nie podobała tarcza to bym nie kupil tego zegara.

Juz pisalem, że dodaja sportowego charakteru zegarowi a komus innemu moga wydawac sie duze/grube/szpetne. Kazdy kupuje zegar dla siebie i ciężko tu o obiektywizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej patrzę na te grubsze indeksy to stwierdzam, że pozytywnie kompletują się z koroną. Sprowadzają optyczny środek ciężkości tarczy idealnie do środka.

 

Brak Glidelock/Easylink - jak masz  regulację z dokładnością do około 3 mm to w zupełności wystarcza. Natomiast przy sytuacjach skrajnego spuchnięcia/skurczenia się nadgarstka to jednak wg mnie mikroregulacja ( zwłaszcza Glidelock ) to bardzo duży plus. Przy czym osobiście uważam skok Easylinka ( 5 mm ) za odrobinę zbyt duży - wolałbym 3 lub 4 mm. Ale i tak jest to bardzo przydatna funkcjonalność.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.