Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Ile ona ma grubości? Właśnie kończy się "Pytanie na śniadanie" - Tomasz Kammel ma stalową z czarną tarczą. Wygląda ten zegarek bardzo zgrabnie.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile ona ma grubości? Właśnie kończy się "Pytanie na śniadanie" - Tomasz Kammel ma stalową z czarną tarczą. Wygląda ten zegarek bardzo zgrabnie.[/quote

Kammel jeszcze niedawno nosił Submarinera.]


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na daytona ciężko dostać zniżkę. 23 osoby czekają w kolejce. Preferuje kupować w kraju zaraz po dostawie jak 50 osób nie macało go wcześniej. W styczniu są kalibrowane maszyny wiec najlepiej spasowane zegary są w pierwszym kwartale. T.K lubi wystawne życie.

Edytowane przez Matt2405

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz w roku kalibrują maszyny ? Dopuszczą wahania w jakości spasowań ?

Przy tego typu produkcji ( poziom wymaganej precyzji , ilość) nie sądzę ?

Może ma kolega jakieś bliższe informacje ?

Daytona świetna wiadomo .

Edytowane przez LMed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na daytona ciężko dostać zniżkę. 23 osoby czekają w kolejce. Preferuje kupować w kraju zaraz po dostawie jak 50 osób nie macało go wcześniej. W styczniu są kalibrowane maszyny wiec najlepiej spasowane zegary są w pierwszym kwartale. T.K lubi wystawne życie.

to fakt. Przymierzyc u AD to ciezko Daytone w stali, ale widzialem na zywo u kogos i robi ogromne wrazenie wizualne. Sesja w dziale galeria bylaby idealna dla tego zegarka :D


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobię w ładny dzień więcej zdjęć. Raz do roku jest rolex zamknięty przez styczeń i serwisowi/ nadzorowi poddawane jest wszystko. Kalibracja jest częściej. Oczywiście każda produkcja zakłada normy i dopuszczalne odchylenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio taki nabytek. Chyba nie do końca trafił w mój gust, może wyląduję na bazarku a może się przekonam... :P 
image.jpg

Udało mi się upolować ciekawy egzemplarz, nigdy nie polerowany z pełnym kompletem B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matt gratuluje choc ja tylko czarne tarcze preferuje.

U Kamela jeszcze tydzien temu widzialem Suba.

 

Chronoly rowniez gratki. Ktory rok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

@chronolny - gratuluje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulację obu panom pięknych Rolexów :)

chociaż ja bym kolory tarcz akurat pozamieniał  ^_^

Edytowane przez Pawel2499

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

@Matt2405, ja również przyłączam się do gratulacji- super zegar ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matt gratuluje choc ja tylko czarne tarcze preferuje.

U Kamela jeszcze tydzien temu widzialem Suba.

 

Chronoly rowniez gratki. Ktory rok?

Bartek, jesteś pewien? Ja go od około miesiąca widuję tylko w Daytona. Właśnie wtedy zauważyłem, że się bransoleta błyszczy i myślałem na początku, że GMTM. Potem dopiero wyszło co zacz. Może Suba sobie zostawił w takim razie.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

@Matt2405 - gratulacje

@chronolny - gratulacje, daj mu trochę czasu ;)

 

Jak jeden z kolegów w recenzji napisał, że po zakupie i rozpakowaniu jeszcze długo odnajdywał tu i ówdzie folie, które przeoczył, to pomyślałem, że ja bym tam od razu wszystko wypatrzył. Teraz sam nie jestem pewny, czy o jakiejś nie zapomniałem, ale już bliżej końca niż początku :D

 

 

Gratulacje :)


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Matt2405 - gratulacje

@chronolny - gratulacje, daj mu trochę czasu  ;)

 

Jak jeden z kolegów w recenzji napisał, że po zakupie i rozpakowaniu jeszcze długo odnajdywał tu i ówdzie folie, które przeoczył, to pomyślałem, że ja bym tam od razu wszystko wypatrzył. Teraz sam nie jestem pewny, czy o jakiejś nie zapomniałem, ale już bliżej końca niż początku  :D

 

03DXZQE.jpg

ja po dwóch miesiącach ciągłego noszenia zauważyłem jeszcze dwie male folie przy zapięciu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki.

Piękna Daytona. Gratulacje. Uważaj tylko na zarysowania. Daytona jest na nie wyjątkowo podatna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jeden z kolegów w recenzji napisał, że po zakupie i rozpakowaniu jeszcze długo odnajdywał tu i ówdzie folie, które przeoczył, to pomyślałem, że ja bym tam od razu wszystko wypatrzył. Teraz sam nie jestem pewny, czy o jakiejś nie zapomniałem, ale już bliżej końca niż początku :D

 

Jednak udało się kupić bez kolejki!:) gratuluje! Który to?

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka w nawiązaniu do zdjecia Xpovoc- Od lipca 2015, w kazdym nowym Rolexie powinna znajdować sie zielona przywieszka zamiast czerwonej(jest to zwiazane z wprowadzeniem 5 letniej gwarancji). Napisałem powinna bo nie każdemu dealerowi chce się to zmieniac(sam byłem tego przykładem ;))

 

Xpovoc Gratuluje zakupu !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka w nawiązaniu do zdjecia Xpovoc- Od lipca 2015, w kazdym nowym Rolexie powinna znajdować sie zielona przywieszka zamiast czerwonej(jest to zwiazane z wprowadzeniem 5 letniej gwarancji). Napisałem powinna bo nie każdemu dealerowi chce się to zmieniac(sam byłem tego przykładem ;))

 

Xpovoc Gratuluje zakupu !

Ja mam z grudnia 2015 roku - dostałem zieloną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.