Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Obserwatorzy na żywo twierdzą, że bardziej bransoleta tęskni za Rolnixem niż odwrotnie. :)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obserwatorzy na żywo twierdzą, że bardziej bransoleta tęskni za Rolnixem niż odwrotnie. :)

obserwatorzy na zywo boja sie urazic wlasciciela zegarka :)

 

wyglada to tak slabo, ze nawet sie nie dziwie jak sam piszesz o tym Rolexie bez szacunku :D (Rolnix)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, obserwatorzy walą prosto na odlew. O każdym Rolexie będę pisał tak samo bo mam dystans do siebie a przede wszystkim do zegarków i nie będę robił na okoliczność Rolexa "z p*czki kapliczki". Natomiast gwoli ścisłości to koślawa u mnie jest właśnie bransoleta.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

@gustaw, nie zamierzam Cię urazić, ale początkowo myślałem, że to jakiś żart z tym paskiem…widzę jednak, że Ty tak na serio. 

Dla mnie to "lekkie" nieporozumienie, ale co kto lubi. Boję się tylko, że jak zobaczy to ktoś z Rolexa, to już nigdy żadnego Ci nie sprzedadzą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dobrze zrozumieć. Że nie pasuje ten pasek czy, że nie godzi się przenajświętszej kompletacji przenajświętszego Rolexa naruszać? :)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Chciałbym dobrze zrozumieć. Że nie pasuje ten pasek czy, że nie godzi się przenajświętszej kompletacji przenajświętszego Rolexa naruszać? :)

 

Zdecydowanie nie pasuje…aż oko boli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dobrze zrozumieć. Że nie pasuje ten pasek czy, że nie godzi się przenajświętszej kompletacji przenajświętszego Rolexa naruszać? :)

nie pasuje, aczkolwiek jak kto mawiaja "kto bogatemu zabroni"


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek noś jak Ci się podoba i miej w d*pie to, czy ktoś ma nawalone na punkcie bransolet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Piotrek noś jak Ci się podoba i miej w d*pie to, czy ktoś ma nawalone na punkcie bransolet ;)

 

Nie mam nawalone na punkcie bransolet, raczej na punkcie pasków, moim zdaniem po prostu zestawienie najwyżej "takie sobie".

Ale zgadzam się, by mieć to w d*pie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też doceniam bransolety ale po prostu nie chce mieć wszystkich zegarków na stali. A tak z czystej ciekawości , na jaki skórzany, brązowy pasek Wy byście wrzucili białego Explorera? On raczej na pewno zostanie na stałe na brązowych paskach, niekoniecznie jednak na tym jednym.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisał Ci Tomek. Jeżeli uda Ci się jeszcze dostać Hirscha Terrę to bierz w ciemno.

Ewentualnie poproś Filipa to coś fajnego zrobi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Hirsch Terra wygląda w połączeniu z jasną tarczą:

72751435411106114254.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też doceniam bransolety ale po prostu nie chce mieć wszystkich zegarków na stali. A tak z czystej ciekawości , na jaki skórzany, brązowy pasek Wy byście wrzucili białego Explorera? On raczej na pewno zostanie na stałe na brązowych paskach, niekoniecznie jednak na tym jednym.

Ted Su ammo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też doceniam bransolety ale po prostu nie chce mieć wszystkich zegarków na stali. A tak z czystej ciekawości , na jaki skórzany, brązowy pasek Wy byście wrzucili białego Explorera? On raczej na pewno zostanie na stałe na brązowych paskach, niekoniecznie jednak na tym jednym.

 

według mnie coś w takim klimacie

 

 

post-32408-0-35716800-1458853318_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gruncie rzeczy ten mój pasek, wyłączając otwory - w podobnym, surowym stylu. A Hirsch Terra byłby istotnie trochę bardziej eleganckim zmiennikiem.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gruncie rzeczy ten mój pasek, wyłączając otwory - w podobnym, surowym stylu.

Bez urazy, znasz sie na wielu rzeczach, ale o paskach nie masz pojecia. Oczywiscie mozesz nosic co Ci sie podoba, ale porownywanie tych dwoch paskow to nieporozumienie!

Ten Twoj wyglada jakby ktos pierwszy raz robil pasek na terapii zajeciowej w jakims osrodku. Do tego te paskudne wyciecia przy uszach, ktore sam robiles? Tego dziurkowania juz nie skomentuje ;) Ten ze zdjecia @destro to piekne rzemioslo, ktore nie rani zegarka, ani mojego poczucia estetyki. Naprawde jedno zdjecie starczy, zlituj sie i nie katuj nas wiecej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gustaw - ja powiem tylko tyle odnosnie tego paska, ze te dziurki pasuja bardziej do jakiegos chronografu z lat 70-tych.

Taki komplecik jak np. Carrera + ten pasek + kultowe cabrio z tamtych lat i skorzane rekawiczki z dziurkami a obok blondynka z chustka na glowie, to bylby zestaw :rolleyes:

A do tego Rolexa prosty surowy jak do Moonwatcha bardziej pasuje.

Ale oczywiscie niech Tobie sie dobrze nosi i tyle B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze ja mam tylko vintage w głowie ;):D

Ale zgadzam sie z przedmówcami ten pasek pasuje mu jak świni siodło! :) ale bez urazy! :)

@artme ma racje surowy prosty pasek!

Myśle ze mniej wiecej taki był by Ok!

post-22413-0-73166400-1458900180_thumb.jpeg

post-22413-0-03171400-1458900200_thumb.jpeg

 

Ale jak Ci sie na nim podoba to tylko nosić!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie do białego robi się coś podobnego do tego :-)

Jak już sie zrobi i przyjdzie nie omieszkam pokazać :)

 

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/77220-spinnerstraps-recznie-szyte-pasiorki/page-14?do=findComment&comment=1417666

Edytowane przez foti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny :)

 

Dostalem juz oficjalna cene nowej Daytony - 53k pln z groszami. Czyli w zasadzie policzyli sobie za ceramike tyle, co za kolor zielony w Subie - calkiem rozsadnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Dzięki Panowie za dyskusję, inspirujcie dalej.

 

Moje zdjęcia niestety kłamią, tak jak w kwestii rozmiarów na nadgarstku.

 

Na żywo ten pasek ze stylem rally nawet się nie wąchał na szczęście- te otwory są za małe :)

 

Gromy za pasek należą się ewentualnie wyłącznie mnie - sam to wszystko wizualnie wymyśliłem. Jak widać na zdjęciach - linia wierzchu paska nie kontynuuje lini grzbietu ucha - to się może jawić jako dysonans. Ale za to dzięki tym wcięciom linia boczna paska znakomicie kontynuuje linię boczną ucha. Pasek zwęża się z 25 na 18 mm . Coś za coś. Być może następnym razem wyślę zegarek do paskomistrza i wyjdzie to jeszcze lepiej.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na taką wariację?

30168994223225386526.jpg

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.