Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Z nową, stalową z ceramika będzie fajna para.

 

Teoretycznie złota - elegancka mogłaby mieć złoty bezel ale właśnie dzięki ceramicznemu nie jest cyganska tylko stonowana.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...czy mógłbyś odstawić te zegarki i spędzić z nami czas ?. Co ty je tak fotografujesz ?. dopatrzyłeś się jakiejś nowej ryski ;) ?.

jak bym słyszał swoją żonę....piękne zegarki, gratuluję - stalowy najlepszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w kwestii formalnej - Marek został zbanowany na forum. Wróćmy do tematu o... Rolexach. :)


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedia i smutek - mam nadzieje, ze konsekwencje chociaz beda na wyzszym poziomie :wacko:

Ale to taki kraj - jak jestes biedny, to sie smieja i w twarz pluja, jak masz wiecej niz przecietni obywatele, to zazdrosc i drwiny... super :)

Coraz bardziej lubie ten watek :(

 

Matt - ten w zlocie jest piekny, ale miec dwa do kompletu i przy tym taki "skromniutki", jakos mi nie lezy choc gratuluje - tylko zebys nie chodzil jak Maradona w 2 naraz :P;)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za zachowanie niegodne moderatora jak również członka naszej społeczności Master Yoda został pozbawiony funkcji moderatora oraz zbanowany.

Przykro mi, że taka sytuacja miała miejsce i obdarzyłem zaufaniem kogoś, kto tego nie potrafił uszanować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wiem jedno,czytając ostatnie posty jako pretendent do Rolexa.Razem z zegarkiem zakupię nowe żyrandole:)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie:

Złoto dostało wcześniej ceramikę, niż obecna premiera z targów ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w 2011r. Ref. 116515


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co jest przełomowego w tych z targów ? Doszedł odświeżony mechanizm - TAK ?

Bo bezel można by sobie samemu przełożyć zakładając, że udałby się go zdobyć ? 

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inny kolor subtarcz i zapewne jeszcze więcej detali je do tego różnią.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co jest przełomowego w tych z targów ? Doszedł odświeżony mechanizm - TAK ?

Bo bezel można by sobie samemu przełożyć zakładając, że udałby się go zdobyć ? 

 

Wygląda na to, że jest jak napisałeś. Czyli chodzi bardziej o odswieżony mechanizm, bo bezel wzieli od drozszego brata. Nie skojarzylem wczesniej, ze juz stosowali taki bezel.

 

Oczywiście jeszcze zmiany na tarczy :)

Edytowane przez kroll_czarli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Możesz uściślić pytanie ?

 

 

Kilka stron temu dużo osób czekało, a później rozmawiało, że pojawi się nowa Daytona z ceramiką - no i pojawiła się.

Odebrałem to jako przełom technologiczny i użytkowy(nie śledzę i nie przeglądam katalogów Rolexa, analizując wszystko)

 

Tym czasem Kolega pokazuje wersję w złocie na której prawdopodobnie widzę ceramikę i dowiaduję się, że produkowana jest od 2011

 

No to pytam się gdzie tu przełom ? bo teraz wygląda mi to jak u Tudora BB, bezel w kolejnym kolorze - czyli burza w szklance wody.

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś mówił o przełomie jeśli tak to ja go też nie widzę. Chodzi raczej o to że sporo osób czekało na taką stalową wersję z ceramicznym bezelem i taką kolorystyką...


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest to pierwsza(obecnie produkowana) Daytona która mi się naprawdę podoba. I to bym nazwał przełomem :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za zachowanie niegodne moderatora jak również członka naszej społeczności Master Yoda został pozbawiony funkcji moderatora oraz zbanowany.

Przykro mi, że taka sytuacja miała miejsce i obdarzyłem zaufaniem kogoś, kto tego nie potrafił uszanować.

 Hmm, szkoda, że wcześniej nikt tego nie widział :(

Nie wiem co takiego konkretnie zrobił, mogę się tylko domyślać, w Święta tu nie zaglądałem.

Nie mam problemu z takim zachowanie, obroniłbym(łem) się sam, ale kiedy mod zaczyna grac bardzo nieczysto, a tak było kilka miesięcy temu względem mnie, to niestety wierchuszka forum milczała, chyba przez źle pojętą forumową solidarność.

Anyway mam nadzieję, że on się zreflektuje po prostu, żadna to satysfakcja dla mnie żeby była jasność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie pytanie, ale rozumiem, że ta złota to oryginalnie jest na pasku?

Co do "przełomu" to podobny miałby miejsce gdyby zrobili niebieskiego Suba w stali a nie tylko w białym złocie. :-P

Jest na pasku oryginalnie.

 

Jakby zrobili niebieskiego suba w stali to bylby przelom bez "", a raczej koniec swiata, ktory znamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracając do złotej Daytony. Rozumiem, że połówka maskownicy to wytłaczanka koperty i jest z nią nierozłączną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa daytona w stali ma dotrzeć do mnie jeszcze w tym roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla stałego klienta będzie szybciej ciekaw jestem na żywo. Dwóch białych nie zatrzymam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Ja chyba sie domyslam co sie stalo bo bylem na forum w tym czasie, mysle ze troszke zaszumialy swiateczne procenty bo P. Marek nigdy sie tak nie zachowywal, mial juz dosc tych ciaglych Och Ach z waszej strony, oczywiscie nie wszystkich, bo konkretnych rozmow kolekcjonerskich jest tu faktycznie malo, ciagle tylko te paski, ja go nawet rozumiem :) jestem krocej na forum niz On o wiele ale czasem tez mam dosc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co , że wątek jest  słaby merytorycznie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.