Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie może ile Sub No Date ma na metce w Kruku?

31500 PLN brutto.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to przegięcie :D

Przegiecie, to Speedmaster drozszy od Daytony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli praktycznie sprzedawane byly po kosztach zakupu zegarkow u Roleksa :)

Raczej to Rolex W.C. do roku 2000 dostarczał zegarki dla OMSC (Overseas Military Sales Corporation) za pół ceny.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daytona, wzorzec ceny chronografu z Sèvres, ile to Speedmasterów?

A niech nie bedzie wzorcem - tylko pozniej niech Omega nie dziwi sie, dlaczego to Rolex a nie oni ma taka sprzedaz, bo jesli chodzi o marketing, to Omega nie ustepuje Rolexowi w niczym - cenom juz tez nie :)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marczaq

32400 lub 32600 zł (nie pamiętam dokładnie trzeciej cyfry, ale pamiętam pierwsze dwie)  ;)

 

Byłem jakoś 3 tygodnie (Warszawa - plac trzech krzyży) temu to usłyszałem 32600, w piątek (inny obsługujący) mi zawołali ponad 36000 ( :D). Sam rolex podobno ostatnio zwiększył ceny o 20%, ale nie słyszałem żeby się to wydarzyło w ciągu ostatniego tygodnia... Nawet sam sprzedający, ten pierwszy, powiedział że on sam nie będzie przez kruka kupował (też się czai na 114060) bo ceny mają troszkę zawyżone. 

 

A gmt piękny, co to za ref?

 

E:przy okazji mam pytanie dla znawców, jak to jest z bransoletami w 14060 i 16610? Większość ma ten starszy system łączenia bransolety z kopertą (chodzi mi tu o 'end link', nie wiem czy to ma polski odpowiednik) ale co jakiś czas wpadam na zdjęcia np:

 

my_clothing_accessories.6498.1.jpg

 

Widać tutaj nowy system łączenia bransolety, który można spotkać w aktualnie produkowanych rolexach.

 

Teraz pytanie za 100 punktów, czy końcowe sztuki 14060 i 16610 wychodziły z fabryki z nowymi bransoletami czy to nowe bransolety założone do starszych zegarków już 'aftermarketowo' przez właścicieli?

 

E2: A oto i odpowiedź na moje pytanie:

You can find this bracelet (Solid End Links) standard on Steel Submariners with Date (16610) produced after 2001 or so.

 

Czy w takim razie wie ktoś czy bransolety SEL występowały również w 14060?

Edytowane przez marczaq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransolety SEL wytępują w modelach submariner date(16610) po 2001 a non sel byly produkowane dla modeli submariner no date(14060m) aż do 2012r


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Czy ktoś z posiadaczy Rolex'a wie jaka jest procedura serwisowa w Polsce? Czy zegarek przechodzi go na miejscu, czy jest wysyłany do Szwajcarii? Na oficjalnej stronie nie widnieje żaden autoryzowany serwis w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi powiedzieli za Suba bez daty 31500. Wzięli zaliczkę 10% w wysokości 3150.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a ile kosztuje Sub Date i No-Date u Pieśkiewicza? Wie ktoś? Jak byłem ostatnio był tylko Explorer II i nowy OP.

Napisałem prośbę o cennik do Kruka, ale tam - z doświadczenia - obsługa klienta nieco leży (zupełnie inaczej, niż np. w Aparcie).

Coś zaczyna za mną łazić któryś z Rolków...


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I do kruka i do Pieśkiewicza mozna zadzwonic i dopytac. Ja zawsze otrzymywalem info o cenach przez tel. Ale nie sadze zeby byla jakas różnica w cenie...


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieśkiewicz ma czasami "dziwne" ceny, np. w przypadku Tudora jednak niższe niż w Kruku. Jutro zadzwonię, to wrzucę ceny. W Kruku - zdaje się - na Suba trzeba sporo czekać :/


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W różnych salonach czas oczekiwania jest inny


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autoryzowany serwis rolex jest na placu konstytucji w Warszawie. Najlepszy jest p. Bernard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Autoryzowany serwis rolex jest na placu konstytucji w Warszawie. Najlepszy jest p. Bernard.

 

Dziękuję bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualne ceny z Kruka:

Sub Date - 36.190 pln

Sub No Date - 31.490 pln

GMT II - 35.690

Zniżki tylko na kartę.

Nie mają ani jednego na stanie - czas oczekiwania 4-6 miesięcy :)

 

EDIT:

Pieśkiewicz:

Ani jednego z w/w modeli na stanie, czekają na Suba Date i GMT (ale nie wiadomo kiedy będzie), ceny:

Sub: 7.950 EUR / ok. 34.000 PLN

Sub ND: 7k EUR / ok. 29.500 PLN

GMT II: 7.850 EUR / ok. 33.000 PLN

Edytowane przez lukebor

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oszzzzz ty.... :blink:

 

To ladnie szybuja - mozna przewidziec, ze za rok sub bedzie ok. 40 kafli kosztowac... - chyba czas trzymac wszystkie zegarki a nie sprzedawac :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg.mnie to celowe działanie działu marketingu rolexa,człowiek wpłaca kasę i czeka na zegarek 4 miesiące :) Otrzymuje info,że zegarek czeka i spocony biegnie by go odebrać ,farsa jakaś...Dla mnie to poniżające w tych czasach,wręcz chore.Pod względem poziomu zaawansowania komplikacji werków mocna średnia,wykonanie b.dobre.Oczywiście to moja ocena firmy,która swoim postępowaniem próbuje wręcz uczynić ze swoich produktów święty grall dla ich odbiorców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PRL podaż była mniejsza od popytu,w tym przypadku popyt kreuje firma umiejętnie tworząc ze swoich produktów coś trudnego do zdobycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie chce mi się wierzyć że skoro klepią miliony egzemplarzy to AD nie ma możliwości zamówić większej ilości sztuk... Zawsze to co niedostępne wzbudzą większą chęć pożądania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzuciłem powyżej ceny u Pieśkiewicza.

 

Normalnie towar reglamentowany ;) tylko patrzeć, jak kartki na nie wprowadzą ;)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w sklepach nie ma to na pewno w Peweksie można kupić od ręki.,To chyba nie jest problem,Skoro Rolexy we wszystkich sklepach są wykupione na pół roku do przodu to znaczy ,że w Polsce zgodnie z obietnicami jest dobrobyt.,W USA Submarinery leżą na półkach sklepów jubilerskich,gdyż nie każdego Amerykanina stać na kupno zegarka za równowartość średniej miesięcznej wypłaty., 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.