Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Pływanie w droższym zegarku- niektórzy nie rozumieją, dla mnie to normalna sprawa- po to się kupiło, aby używać.

Pływanie w otwartych wodach- też w sumie normalna sprawa.

Ale w taką pogodę  :wacko: Jestem pod wielkim wrażeniem- duży szacunek.

Jak sobie pomyślę, że miałbym teraz wejść do jeziora, to już na samą myśl zimno mi się robi :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przypuszczałem,

/-/ że majątek

/-/ że pewnie musi być zgodność referencji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex nie oddaje części przy wymianie. Zero szans ze zbudują Ci hybrydę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem dzisiaj Hulka - nie wiem, co Wy widzicie akurat w tym modelu ;)

Jak to co - brak nudy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega kupił hulka ,ale najpierw kupił zwykłego suba.Mówi,że jeżeli kupić Hulka to tylko w tej kolejności.Suba ma starszego ,Hulka z nowej linii sprzedałem mu bo pierwsze wrażenie było super.Finalnie chodzi w czarnym bo wygodniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pływanie w droższym zegarku- niektórzy nie rozumieją, dla mnie to normalna sprawa- po to się kupiło, aby używać.

Pływanie w otwartych wodach- też w sumie normalna sprawa.

Ale w taką pogodę  :wacko: Jestem pod wielkim wrażeniem- duży szacunek.

Jak sobie pomyślę, że miałbym teraz wejść do jeziora, to już na samą myśl zimno mi się robi :huh:

Dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Rolex nie oddaje części przy wymianie. Zero szans ze zbudują Ci hybrydę!

Masz szanse aby dostać niektóre części. Kosztuje to, nie raz ok 40% wiecej za ceny materiałowej, ale za to szansa istnieje. Zależy jakie części, to nawet dopłata 40% się może opłacać ;)

 

@Pablo - wróciłem akurat z urlopu z wysp i patrząc na to zdjęcie twoje...chapeaux :)

 

Do GMT i bezela z BLRO, to już widze te Daytony przerabiane na platynowa. Po co? Lepiej kup sobie starszego GMT Pepsi lub pozbieraj jeszcze trochę pieniędzy ;)

 

A teraz pytanie do was o opinie:

 

Mamy w planie zakup zegarka dla żony i do wyboru są:

 

A) 116000 ze srebrną tarcza 369 - 36mm

B) 114270 EX 1 - 36mm

C) ewentualnie jeszcze klasyczny SUB - 16610 / 14060

 

Wszystkie się podobają aczkolwiek, nie każdy do wszelkiego ubrania ;)

 

Ja oczywiscie widziałbym kolejność taka:

SUB -> EX1 -> OP

SUB to klasyk i zawsze nim pozostaje. EX przed OP bo ma swoją historie i jest takze klasyka wsród nie sportowych. OP to jakoś najmniej historii, ale za to także ładnie wyglada.

Cenowo oczywiscie też jest pewna różnica i nie chce kupic od razu 3 :D

Edytowane przez awi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Zgadzam się w 100% z tobą. A co byś sugerował...z datą czy bez?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za Niconem - Sub na kobiecym nadgarstku wyglada bardzo fajnie i nie swieci tak, jak np. Kors a do tego cala reszta na plus :)

 

Jak moja zona przymierzala mojego czarnego Suba, to powiedziala, ze za duzy i moge sprzedac, ale teraz po raz drugi wybralaby go bez namyslu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Awi, a w jakim stylu  żona "się nosi" ?

 

Ja proponuje 116234 na Jubilee. Z tarczą w kwiaty, obojętnie czy srebrny, różowy czy brązowy. Kupiłem srebrnego i granatem się go nie da on niej na razie oderwać.

 

Nicon - z przewymiarowaniem zegarka na kobiecym nadgarstku masz całkowitą rację - uważam tak samo. U faceta zbyt duży zegarek wyglada śmiesznie, u kobiety do pewnego stopnia - wcale nie.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moda nic więcej, za chwilę przeminie. Zegar jest ładny jeżeli jest proporcjonalny do nadgarstka :) Każdy decyduje sam za siebie, natomiast w mojej ocenie 36 mm to max dla szczupłej kobiety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Żona nosi,

w pracy: garnitur / kostium / spodnie i spódnica + marynarka

prywatnie: od jeansów do spódnic / od szpilek do conversów

 

SUB w pracy mógłby być trochę "za ciężki"...prywatnie już byłby ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej uniwersalny ( choć kobiety mają raczej target - zmieniać dodatki ) byłby jakiś bicolor ( rolex bardziej sportowy nawet ze złotem , omega, cartier - bardziej elegancki )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SUB w pracy mógłby być trochę "za ciężki"...prywatnie już byłby ok.

Ale Hulk dalby rade :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona nosi,

w pracy: garnitur / kostium / spodnie i spódnica + marynarka

prywatnie: od jeansów do spódnic / od szpilek do conversów

 

SUB w pracy mógłby być trochę "za ciężki"...prywatnie już byłby ok.

osobiście również uważam, jak część kolegów, że duży submariner to bardzo niszowy dodatek do stylizacji damskiej, jeśli pani będzie miała 5-6 porządnych zegarków to i taki się zmieści,

 

ok, czasem taki dodatek wygląda naprawdę fajnie, ale to mniej więcej tak, jak z za dużą męską koszulą podebraną swojemu mężczyźnie w określonych okolicznościach - ma to swój niezaprzeczalny urok  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej uniwersalny ( choć kobiety mają raczej target - zmieniać dodatki ) byłby jakiś bicolor ( rolex bardziej sportowy nawet ze złotem , omega, cartier - bardziej elegancki )

 

Ode mnie głos na Ballon Bleu lub Tank, ten który ma Michelle Obama ;)

 

A faktycznie bicolor pasowałby kobiecie do wszystkiego i nie wyglądał tak pretensjonalnie jak u nas - np. granatowy Sub bicolor lub GMT-Master bicolor.

 

PS. Swoją drogą fajne milfy nicon, zwłaszcza ta w marynarce(a w sumie kamizelce) w prążki ;D

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona ma 36 lat kolego ;)

 

Ja mam 25 lat więc wiek kobiet/dziewczyn określam z dokładnością +/- 1 rok ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c3a45d348666e4f580b28f324bb75b2a.jpg

 

charlize-theron-mark-wahlberg-reunite-at

 

Priyanka+Chopra+Rolex+Daytona.jpg


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Pokazałem mojej żonie ten temat tu....potem założyła jeszcze raz mojego SD i pyta czy mogłaby go pożyczyć na pare dni :D

 

Czy ma ktoś lub zna kogoś ktory by sprzedał SUB no Date - 14060? ...gdyby co? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andreas lepiej poszukaj DD albo DJ! ;) Jak dla mnie sub gmt zupełnie nie pasują na kobieca rękę!!! Chyba ze kobieta wielka jak chłop! 36mm to góra! A i zonie było by wygodniej z mniejszym zegarkiem! Ale jest pozytyw, ze byś mógł czasami ponosić np. Suba! :D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś lub zna kogoś ktory by sprzedał SUB no Date - 14060? ...gdyby co? ;)

WatchConcept mial wystawionego na alle za 20k. Chyba komplet. Z poczatku lat 90-tych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.