Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

A jakie złoto nosi Twoja kobieta, Awi? Żółte czy białe?

 

Z Rolexów o sportowym stylu i stosownym rozmiarze jest przecież Yachtmaster 35 mm. I jak to u Rolexa - przy mniejszym rozmiarze jest tańszy niż 40 mm.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Subtelny zegarek na wątły, kobiecy nadgarstek :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej fotce, którą wrzuciłem, właśnie Charlize Theron ma DeepSea na przegubie ;)

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hulk%202%20of%202_zpssaovrolw.jpg


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Pablo - zegarek musi, dla żony, mieć SL a nie tryt. Inaczej bym sie nim już interesował.

 

Żona nosi, jak już, białe złoto, żadne żółte.

Jakby ktoś coś wiedział lub słyszał prosze o info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Mariusz ;)


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Żona nosi, jak już, białe złoto, żadne żółte.

:)

Jeśli tak to kupiłbym 168622 jeśli preferuje styl bardziej sportowy albo DJ z karbowanym bezelem i na bransolecie jubilee, i z jakąś babska tarcza. Jak np to:

post-68982-0-70738500-1461456064_thumb.jpg


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Dziekuje Gustaw, jednak nie chce kwatki tylko coś klasycznego, co bedzie jej pasowało do większość rzeczy i sytuacji. Wiem, nie jest to łatwe.... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten, który pokazał Gustaw jak ulał pasuje do tematu "jaki zegarek na I komunię" ;)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że kwiatki zdecydowanie odejmą jej z wizerunku, jeśli jest tzw. "businesswoman" ;)

Dla mnie GMT-Master II, stal lub stal-złoto, byłyby idealne - prawie tak "pancerne" jak SUB, wygodne(znam tylko tego starego,  a nowego z przymiarek, ale wiem że bodajże Astral i mikolaj78, bardzo je sobie chwalą/lili) i kolorystycznie uniwersalne + druga strefa(może się przydać, również w pracy, aczkolwiek nie wiem gdzie pracuje ;)). 

SUB dla bardziej "sportowych" kobiet, choć dla mnie DSSD, SD, SUB i Explorer I(II-ka biała ewentualnie również dla kobiet) to wyłącznie męskie zegarki i zawsze będą wyglądać męsko, również na kobiecym nadgarstku ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten, który pokazał Gustaw jak ulał pasuje do tematu "jaki zegarek na I komunię" ;)

Miroslav, Ty żmio niegodziwo ;-)

 

Od kiedy to Panowie motyw kwiatowy koliduje z kanonami ubioru biznesowego?

A np. apaszka z monochromatycznym motywem kwiatowym w strukturze materiału też nie pasuje? Te kwiaty nie odcinaja się kolorem od tarczy i z daleka zdecydowanie dominuje je szlif słoneczny.

 

Natomiast jak kupisz kobiecie dowolny model 40 mm lub więcej to będzie się on nadawał wyłącznie do codziennego i sportowego stroju. Jeśli sportowy model to dla kobiety wg mnie YM 35 mm.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka fotka ze spotkania.

 

26092206491_7b373e66f7_o.jpg


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie tym zdjęciem zawstydziłeś, Wojtek, niczym Turbodymomen. Ja się zdecydowanie powinienem wstrzymać od publikacji zdjęć mojego autorstwa .

 

Lidka kazała Cię pozdrowić, a mi zapisać to zdjęcie i sobie przesłać a od niej Tobie za nie podziękować :)

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablo - zegarek musi, dla żony, mieć SL a nie tryt. Inaczej bym sie nim już interesował.

 

Żona nosi, jak już, białe złoto, żadne żółte.

Jakby ktoś coś wiedział lub słyszał prosze o info :)

 

Awi,

najlepiej wklej zdjęcie żony - a my jej tu już odpowiedni zegarek dopasujemy  :ph34r:

widok nadgarstka nie zaszkodzi  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie tym zdjęciem zawstydziłeś, Wojtek, niczym Turbodymomen. Ja się zdecydowanie powinienem wstrzymać od publikacji zdjęć mojego autorstwa .

 

Lidka kazała Cię pozdrowić, a mi zapisać to zdjęcie i sobie przesłać a od niej Tobie za nie podziękować :)

 

Dziękuje, również pozdrowienia dla Lidki.

Tarcza naprawdę przyjemna do fotografowania.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem, że nowe Tudory mnie nie porwą...

 

Manufakturowy mechanizm in-house(wizualnie przypomina mi coś pomiędzy Oyster Perpetual a Seiko Spring Drive), koperta z BRĄZU(uwielbiam nurki z brązu, a Panerai jest w astronomicznej cenie niestety), brązowa(niczym tytoń cygar) tarcza i COSC. 

 

A cena oficjalna - CHF3.8k. Gdyby było równe 3k CHF, dla mnie nie miałby konkurencji. 

Coś czuję, że w ciągu najbliższych 3 lat zacznę częściej zaglądać do butików w Szwajcarii i Włoszech, a może nawet udałoby poszukać coś w wolnocłowych na Teneryfie? 

 

Może zakup "zbiorowy" ? :)

 

http://www.ablogtowatch.com/tudor-heritage-black-bay-bronze-79250bm-wrist-watch/

 

http://www.tudorwatch.com/magazine/article/baselworld-2016-black-bay-bronze

 

Tudor-Black-Bay-Bronze-watch-5.jpg


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś tłucze ponad milion coraz droższych zegarków rocznie to nie jest zainteresowany odciąganiem klienta od AD przez połowę tańsze używki - utrzymywanie wsparcia dla starszych egezemplarzy potencjalnie zmniejsza im rynek. Choć można na to spojrzeć inaczej - żeby ktoś kupił używany , ktoś musiał go sprzedać więc tworzy się jednocześnie rynek na kolejnego nowego Rolexa ( ten który sprzedał ) i rośnie grono nowych miłośników ( ten który używkę kupił ) . Problemem jest tylko czas trwania tego starego Rolexa - bo w przypadku niektórych klientów jest to czas gdy nie zajrzą do AD po nowego.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_20160501_180450_zpsnnp0haxr.jpg


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę temat na drugiej stronie, troszkę przysypiacie :P

 

Pytanko mam do Was odnośnie Explorera II 16570,  jak dokładny jest to mechanizm (sekund dziennie) ? 

 

 

abstrahując od modelu o który pytam:

BWDSubHoneycomb.jpg

 

Bamford daje radę.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

And now it´s Ref. 4113´s time... Sold for 2.000.000 CHF at Phillips Watches. World Record for any Rolex wristwatch.

Dali byście tyle za ten okaz  :)

post-41915-0-82288700-1463252938_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zjawiskowy. Piękna patyna.


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.