Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu, że żeruji. Korzysta po prostu. Tylko oni wiedzą ile w przeszłości włożyli pracy i finansowych nakładów czyli wyrzeczeń aby znaleźć się tutaj gdzie są teraz.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I u mnie wszystko centruje. Może dlatego, że czekałem na niego aż całe 2 tygodnie, a przyszła tylko 1 sztuka :D

 

 

A na zdjęciu wygląda jakby grot z bezela mijał się z oznaczeniem 12 na tarczy

 

Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez foti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie..za te pieńiądze nie spodziewajcie się ideału :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kiedyś Polonezy w FSO... ;-)


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co Wam chodzi z tym centrowaniem? Nie wierze że jest aż tyle niedoróbek w Rolexach...chyba że mam szczęście do swojego ;)

post-73156-0-10649000-1465290565_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błogosławieni co nie widzieli, a uwierzyli.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejdź się po salonach i sam sprawdź (jak gdziekolwiek znajdziesz chociaż jeden).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejdź się po salonach i sam sprawdź (jak gdziekolwiek znajdziesz chociaż jeden).

Znajomy kupił no date i też ma wszystko ok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To macie szczęście, ja jeszcze na żywo nie widziałem idealnie centrującego.

Na zdjęciach tylko.

Mówimy o ceramice oczywiście.

A rzeczywiście w no date jest jakoś lepiej, tak samo jak we wszystkich innych wersjach kolorystycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To macie szczęście, ja jeszcze na żywo nie widziałem idealnie centrującego.

Na zdjęciach tylko.

Mówimy o ceramice oczywiście.

A rzeczywiście w no date jest jakoś lepiej, tak samo jak we wszystkich innych wersjach kolorystycznych.

Mamy ceramikę...swoją drogą jeśłi tak jest to nie sprzyja wizerunkowi firmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób zdjęcie en face, na pewno dopatrzymy się niedoskonałości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu, że żeruji. Korzysta po prostu. Tylko oni wiedzą ile w przeszłości włożyli pracy i finansowych nakładów czyli wyrzeczeń aby znaleźć się tutaj gdzie są teraz.

 

:D

Zapewne. Za te wyrzeczenia korona rolka na wieki powinna zdobić kopułę bazyliki Św. Piotra. :D ALe przecież to fundacja, a nie firma..... NA pewno wyrzekli się podatków. NA tyle ile się da, a zapewne bardziej niż inni. W sumie za tyle trudów, to powinni sprzedawać z szajsmetalu - każdy doceni za ten trud... Bezelowe niedoróbki już zaakceptowano. Kolejny etap to szkiełka ze zwykłego szkła. A potem może być i koperta z puszek po sardynkach. Na zapisy. ;)

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

Zapewne. Za te wyrzeczenia korona rolka na wieki powinna zdobić kopułę bazyliki Św. Piotra. :D ALe przecież to fundacja, a nie firma..... NA pewno wyrzekli się podatków. NA tyle ile się da, a zapewne bardziej niż inni. W sumie za tyle trudów, to powinni sprzedawać z szajsmetalu - każdy doceni za ten trud... Bezelowe niedoróbki już zaakceptowano. Kolejny etap to szkiełka ze zwykłego szkła. A potem może być i koperta z puszek po sardynkach. Na zapisy. ;)

Kolego Adi , kup sobie już tego Rolexa, może być z wtórnego rynku i daj spokój ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety 35 minuta nie centruje w bezel, tak na szybko ;-)

 

 

iOS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniądze klienci mają prawo oczekiwać ideału.Uważam,że dla niedoróbek nie ma usprawiedliwienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się bezwzględnie. Jeśli Rolex chce aspirować do roli lidera rynku, nie może sobie pozwolić na takie, w sumie głupie, wpadki.

 

 

IP6s


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest kwestia kalibracji maszyn w danym okresie ich pracy. Przez pierwszy rok wszystkie SeaDweller-y nie centrowały (pół klika) jak jest teraz nie wiem. Dla mnie takie bzdety nie rzutują na zakup zegara jak mi się podoba ale oczywiście to lekki wstyd dla firmy w której reklamach często przewija się słowo perfekcja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego kompletnie nie rozumiem, be względu na przyczyny, choć po Twoich wyjaśnieniach - może właśnie głownie ze względu na to. Jeśli nikt tego w Rolexie nie widzi, to znaczy, że:

a) kontrola jakości w tej firmie nie istnieje,

B) mają w d... klientów, bo zegary się sprzedają i trzeba na nie czekac (nikt nie będzie wybrzydzał, albo nie zwraca na to uwagi, bo mu to nie przeszkadza - i taki punkt widzenia jestem w stanie sobie wyobrazić, tylko dlaczego ma to dotyczyć także innych, którym to przeszkadza?).

Generalnie naprawdę słabo, jeśli chodzi o firmę, która sprzedaje kultowe zegary.

Dyskusja jest także na innych forach, więc to nie nasz wymysł - tak po prostu się stało.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem długiego posta, ale to i tak niema sensu.

Oczarowani królewskim znakiem i tak napiszą, ze u innych tez zdarzają się niedoróbki.

Róznica polega na tym, ze jak pojawia się wada techniczna, to próbują coś z tym zrobić.

Rolex prawdopodobnie doszedł do wniosku, ze jeśli się od nich wymaga coraz mniej to po co się wysilać,

Skoro i tak głabowaty nabywca łyknie bubel jak młody pelikan.

 

ach, szkoda gadać...


Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam na temat tych niecentrujących bezeli i trudno mi uwierzyć, że tak po prostu ma być... Nie mam co prawda Roleksa, ale w moim nurku bezel jest ceramiczny i "jakimś cudem" centruje... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.