Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Jest mniej użyteczny niż model z datą ale dużo ładniejszy, bardziej rasowy i bardziej "koszerny".

 

Jak położyłem w domu koło niego Batmana to trochę zdębiałem z pewnymi wątpliwościami :)

 

Niech zawsze będzie w odpowiednim miejscu i czasie. I o czasie :)

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia nie moje. Nie mam ani aparatu ani umiejętności, żeby takie zrobić. Tu pełna galeria: http://photowatches.eu/thumbnails.php?album=967

 

Ogólnie na tej stronie jest wiele fajnych zdjęć zegarków. Czy warto zmieniać szkło na takie z AR? Moim zdaniem nie warto. Miałem kilka zegarków z super podwójnym AR (ceramiczna 300M, Squale 50 Atmos, Breitling Colt). Mają swój urok, ale to nie jest dla mnie coś istotnego w zegarku. Mam Tisella z AR i jego submarinerowa tarcza z AR nie jest ani gorsza ani lepsza przez AR, po prostu inna w odbiorze.

Zmiennicy :D

 

 

Robert, pozwoliłem sobie wkleić Twoje zdjęcie. Wg mnie pięknie ukazuje ono żenadę jaką jest brak antyrefleksu w Rolexie.

Owszem, subiektywnie można uznać, że dzięki temu robi się urocza poświata, że tarcza nie jest gorsza tylko inna w odbiorze.

Angela Merkel też nie jest mniej piękna od księżnej Kate - tylko inna w odbiorze.

 

Osobiście subiektywnie stwierdzam, że widząc przez lupkę skrawek naprawdę czarnej tarczy - pasuje mi ten kolor do ceramiki bezela dużo lepiej niż mgła smoleńska przez resztę szkła.

 

Mariusz, czy warto? Nie wiem jeszcze. Dam sobie trochę czasu ale nie wykluczam, że przy dobrej jakości szkła i lupy - warto. Albo nawet bez lupy wtedy. Choć ta jakoś bardzo mi w GMTM nie przeszkadza. Chętniej bym się jej pozbył z Explodera.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na pierwszy rzut oka to poza ceną i innym znaczkiem na tarczy różnic za bardzo nie widać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut może nie, ale Xpovoc pisał, że w bezpośrednim porównaniu różnice jednak są i to spore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko zdjęcie i różnica jest ogromna.

 

Gustaw, ja bym w zegarku na gwarancji tego nie ruszał.

Poczekaj do końca okresu gwarancyjnego, albo kup taki żeby był po gwarancji a tego sprzedaj.

Co do lupki to można ją bez problemu usunąć i przykleić na nowo


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do lupki to można ją bez problemu usunąć i przykleić na nowo

 

Tak można było robić ale ze starszymi modelami. W nowych nie ma szans odkleić lupki,wiem bo przerabiałem to z Subem (trochę pomysłów było ale wszystkie bezskuteczne).Teraz używają kleju światłoutwardzalnego a przez to lupki cholernie mocno trzymają się szkła. Piotr nawet jakbyś oderwał ją za pomocą dłuta  ;)  to wg mnie będzie to słabo wyglądało bo tarcza jest duża a to okienko daty żenująco malutkie(bo jest zrobione pod ów lupkę właśnie). Na starszych (40mm) Explorerach wyglądało to ok ale w Twoim będzie kiepsko imo

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rozwiązanie odpada jak dla mnie z jeszcze jednego powodu. Pod lupką jest antyrefleks więc mimo estetycznego jej usunięcia spodziewam się mało estetycznej plamki.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby ten AR mozna spolerowac ale jak sam widzisz na każdym kroku "rzeźba".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xpovoc, może pokusiłbyś się o jakieś w miarę obiektywne porównanie - bez uwzględniania znaczka i ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, dzięki za info, nie wiedziałem.

Edytowane przez mikolaj78

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można wymienić szkło na to od wersji "no date". Ja mam tak zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, pozwoliłem sobie wkleić Twoje zdjęcie. Wg mnie pięknie ukazuje ono żenadę jaką jest brak antyrefleksu w Rolexie.

Owszem, subiektywnie można uznać, że dzięki temu robi się urocza poświata, że tarcza nie jest gorsza tylko inna w odbiorze.

Angela Merkel też nie jest mniej piękna od księżnej Kate - tylko inna w odbiorze.

Osobiście subiektywnie stwierdzam, że widząc przez lupkę skrawek naprawdę czarnej tarczy - pasuje mi ten kolor do ceramiki bezela dużo lepiej niż mgła smoleńska przez resztę szkła.

Mariusz, czy warto? Nie wiem jeszcze. Dam sobie trochę czasu ale nie wykluczam, że przy dobrej jakości szkła i lupy - warto. Albo nawet bez lupy wtedy. Choć ta jakoś bardzo mi w GMTM nie przeszkadza. Chętniej bym się jej pozbył z Explodera.

Czy brak ar spowodował,że Sub poszedł do ludzi?

Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, gdyby tak było to powinienem też niezwłocznie pozbyć się zarówno GMTM jak i Explorera.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak z gwarancją?

 

Z gwarancją raczej kiepsko. Kwestia dobrej woli serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

I tak teraz będziesz "huśtał gula" w każdym wątku? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można wymienić szkło na to od wersji "no date". Ja mam tak zrobione.

 

Wiem bo masz Suba ode mnie przecież :)Pamiętam jak Św.P. Stasiu latał po butikach i w końcu znalazł takiego co wymienił hehe. Tylko my pisaliśmy o Explorerze a tam szkło jest większe poza tym szkło z Suba ND nie będzie pasowało do batmana(inna grubość).

 

Karol- wow, czyli dopiąłeś swego! Najszczersze gratulacje!

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o dopisanie do klubu :)

 

Mój Graal! Już niedługo! Gratulacje! Tylko bez daty! Jak Bond, jak Steve Mcqueen! Jak ja kocham ten zegarek....

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol, gratuluje!

Zegarek prima sort.

 

Nie jestem fanem ,,nato,, , ale do tego pepsi, pasuje swietnie.

Edytowane przez Angelo

Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.