Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

DSC_1211.jpg


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam dwóch gości którzy mają rolexy a o zegarkach nie wiedzą nic. Kupili je pod wpływem chwili i robią z nimi wszystko. Żaden nawet nie pójdzie na serwis bo i po co? Zepsuje się to Pan kupi nowy. Druga opcja, znudzi się to Pan kupi nowy. Przejmowanie się serwisem to zostaje dla maniaków, pasjonatów zegarowych. Reszta ludzi z forsą mają to gdzieś, a jest ich najwięcej. Tak wynika z moich obserwacji.

 

 

iOS

Edytowane przez login

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Podpisuje się obiema rękoma pod tym co napisał login.

Każda osoba która znam i posiada rolexa, zupełnie nie zastanawia się nad czymś takim jak serwis. Wiedzą tylko tyle, że to rolex oraz, że to rozpoznawalna marka dla wielu ludzi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ośmielę się przypomnieć, że to jednak "Klub miłośników czasomierzy marki ROLEX" ;)

Pomimo, że staram się zrozumieć te zachwyty chińsko-koreańską "sztuką zegarmistrzowską" to myślę, że można znaleźć dla nich bardziej odpowiednie miejsce.

Jak ja się cieszę że ktoś to napisał...

Dobrze że jest anglo języczne rolexforums.

U nas rolex to ciągle temat tabu. Zazdrość, szydercze przytyki itp.

Ile tu uogólnień. Zabawne że w Polsce tez zegarek wywołuje tyle emocji...

Przez ręce przeszły mi 3, serwisowałem regularnie, pasjonuję się ich historią. Sumariner Mcqueena, Bond, Datejusty Reagana i JPII... Zostawiłem sobie Explorera bo jest "stealth", planuję zakup 114060 i będę go nosić aż wskazówki nie odpadną...

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Może masz rację. Fakt, problem nie sprowadza się tylko do PL. Może zbyt wiele czasu spędzam na forum Rolexa gdzie trudno o krytykę tej marki. Każdy ma prawo nosić co chce ale gdy ktoś kupuję ordynarną kopię za 100 kilka dolarów i zaczyna wykład o tym że właściwie 90 pare procent ceny Rolexa to koszt szpanu to się denerwuję. Zabawne że to działa w dwie strony. Często słyszę: kupił Rolexa- szpaner. Kupił Grand Seiko- baran, przepłacił kilkanaście tysięcy za sejkacza...

Explorer fajny bo i do garnituru i do szortów. Obecny model (właściwie to już od Basel 2016 przedostatni) to nie to samo co 1016 Iana Fleminga a nawet nie bardziej współczesny 114270 ale można się zakochać :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Janik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

 Często słyszę: kupił Rolexa- szpaner. Kupił Grand Seiko- baran, przepłacił kilkanaście tysięcy...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Nie jest ze mną za dobrze: nie dość, że szpaner, to do tego baran ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co o tych którzy kupują Omegi?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega z mojego doświadczenia ma lepszą opinię bo mniej kuje w oczy. I takie memy powstają8cc5b35a9cae89d5ea0af4b7aeca6227.png

 

Ale każdy kij ma dwa końce. Często czytam: Omega- przecież to swatch group! (rozumiem że dla snoba to źle)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie jest ze mną za dobrze: nie dość, że szpaner, to do tego baran ;)

Hahaha! A przez jaki model GS zbaraniałeś? :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Janik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Hahaha! A przez jaki model GS zbaraniałeś? :)

 

 

 

 

SBGR081

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny! Muszę je (GS) kiedyś na żywo zobaczyć! O jakości krążą legendy. Jest jakiś salon np. w Warszawie?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był Noble Place w GM ...teraz chyba tylko ten sam sklep w Gdyni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

W Katowicach w hotelu Qubus jest LuxTime i mają Grand Seiko, z resztą Kolega Passero pewnie może powiedzieć coś więcej na ten temat ;).

 

W Katowicach nie ma już chyba żadnego GS'a na półce, LuxTime sprowadza je tylko pod zamówienie klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo, to wątek dla "szpanerów" - "barany" proszone są o przejście do innej sekcji ;-)

Nie dość, że nie widzę która godzina to jeszcze mi szkło zaszło jakimś " niepolitycznym" nalotem...

post-55792-0-07181400-1468742765_thumb.jpeg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, bez AR, bez ceramiki, nic się nie błyszczy, chyba pomyliłeś wątki, znajdź lepiej dział o starociach  :P  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baran chciał błysnąć ale riposta mnie onieśmieliła! ;)  Prześwietny Roli! Pokazuj go częściej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoważniejmy w tym wątku. To jakaś dziecinada mix aspirujących, prześmiewców i posiadaczy. To wątek miłośników a nie dyskusja pod tytułem jakim durniem trzeba być aby kupić rolexa. Jak sie komuś coś permanentnie nie podoba jest mnóstwo innych klubów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

97ca9e3b199df39fb1d2e5b570b6cfe4.png

No to z miłością...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Janik, przepiękny Explorer.

Kurcze, zaczynam znów tęsknić za rolkiem, chyba trzeba będzie przemeblować kolekcję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :)e4a5e155802cfc6f0c914d9db88d95c4.jpg

Tu z rodziną. Tudory pod młotek poszły bo fundusze potrzebne na 114060 :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.