Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobię juto porównanie z Black Bay'em i Explorerem. Przypominam że BB szuka domu :) A ja chce zerwać naklejki w Subie więc koledzy pomóżcie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie zrywaj.Będzie mniejsza strata jak na bazar wystawisz.Chodź na razie z naklejkami:)

Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez lupki:) Pewnie za jakiś czas stwierdzisz,że to był błąd.Będzie mi wtedy szkoda kolegi:) http://zegarkiclub.pl/forum/topic/60837-rolex-explorer-39mm/?do=findComment&comment=666432

No i ile to lat minęło od posta? Trochę popracował człowiek, poodkładał i teraz jest i Exp. i Sub. I obydwa bez AR! Miałem Kingstona ale do głowy by mi nie przyszło żeby tu o nim na 10 stron pisać (mimo że super zegarek) a teraz zamawiam MkII Hawkinge i też nie wybieram się z nim na forum IWC.

 

Nie wiem czemu ale mam wrażenie że Ty jesteś złośliwy... Może się mylę i to taki "chiński styl bycia"

Edytowane przez Janik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ile to lat minęło od posta? Trochę popracował człowiek, poodkładał i teraz jest i Exp. i Sub. I obydwa bez AR! Miałem Kingstona ale do głowy by mi nie przyszło żeby tu o nim na 10 stron pisać (mimo że super zegarek) a tera zamawiam Hawkinge i też nie wybieram się z nim na forum IWC.

Nie wiem czemu ale mam wrażenie że Ty jesteś złośliwy... Może się mylę i to taki "chiński styl bycia"

Gratuluję!!!.Niech cieszy(ą) obydwa.I to szczerze:)

Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ile to lat minęło od posta? Trochę popracował człowiek, poodkładał i teraz jest i Exp. i Sub. I obydwa bez AR! Miałem Kingstona ale do głowy by mi nie przyszło żeby tu o nim na 10 stron pisać (mimo że super zegarek) a tera zamawiam Hawkinge i też nie wybieram się z nim na forum IWC.

Nie wiem czemu ale mam wrażenie że Ty jesteś złośliwy... Może się mylę i to taki "chiński styl bycia"

A Ty jesteś już na liście wrogów kolegów...2 Rolexy !!! Tudory !!! ...na pewno kradniesz albo jesteś z PO/nowoczesnej/ co tam komu pasuje...a przynajmniej się nie znasz...tyle kasy wtopić ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję!!!.Niech cieszy(ą) obydwa.I to szczerze:)

Dziękuję. Szczerze! :) Panowie to ma być klub miłośników a nie klub hejtu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Szczerze! :) Panowie to ma być klub miłośników a nie klub hejtu!

Ale foli nie ściągaj:)

Edytowane przez esteta

Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty jesteś już na liście wrogów kolegów...2 Rolexy !!! Tudory !!! ...na pewno kradniesz albo jesteś z PO/nowoczesnej/ co tam komu pasuje...a przynajmniej się nie znasz...tyle kasy wtopić ;-)

I ten cholerny komunikat z iphone'a :-) CBA o 6 rano jak nic!

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę się krzywil, marszczył, robił znak krzyża ale wpuszcze ;)

I Batman i Hulk mają jedną cechę wspólną - począwszy od kiepskich przez średnie po dobre warunki oświetlenia - zrazu oba wyglądają jak czarne i stopniowo odkrywają swoją niebieską i zieloną naturę. To szalenie intrygująca cecha.

Przy czym Hulk ma walor pod postacią tarczy ze szlifem słonecznym dzięki czemu podobnie jak np. w niebieskim Yachtmasterze nie przeszkadza brak antyrefleksu.

Szarpałbych go jak Reksio szynkę ale zielony "mniej trochę wolę";)

Natomiast Batman urzeka swoim podzielonym bezelem, podobny jest ewidentnie dzięki niemu tylko do siebie samego - to dla mnie przewaga nad Hulkiem. No i ma coś dzięki czemu nie wzdycham już za Pepsi - jest relatywnie mało ekspansywny dla oka a sam niebieski wyróżnik nie skreśla go przy formalnych czy eleganckich strojach tak jak czerwony.

Strzał w dziesiątkę w moim przypadku. Zegarek jedyny w swoim rodzaju ale średnio bijący po oczach i bardzo uniwersalny.

Dokładnie zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości.Bazując na samych zdjęciach sądziłem,że to "festyniarska"zieleń przebija się na pierwszy plan w hulku.I jakież moje zdziwienie było,że momentami zegar tak jak piszesz jest czarny.Intrygujące to niesamowicie.Na zdjęciu hulk po lewej to widać.Na zegarek w środku naturalnie nie patrzymy:)

post-77242-0-28411800-1468882247_thumb.jpg


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę pomóc, dam 1500, biere BB i masz problem z głowy, możesz zrywać naklejki :).

 

PS Za zarobioną kasę możesz kupić Tissela w stanie mint ;).

Miało już nie być o T....u

Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tissel , hmm . Nieudolna podróbka legendy . Skąd te emocje ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w stanie zrozumieć kupujących Tissela, bo za nie dużą kasę można cieszyć się z zegarka o idealnym kształcie i ceramicznym bezelu, 

ale na litość boską, chwalenie się tym zegarkiem a jeszcze w wątku Rolexa to już czysta głupota  :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watek ucichl, wiec cos trzeba robic :)

 

Sa juz pierwsze okazje na alle z nowa Daytona - TYLKO 73 TYS. PLN  :D  :lol:  :lol: 

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esteta trochę mi Ciebie żal już się robi...Proszę Cię przestań już. To jest drażniące. Od 6 lat jestem członkiem forum rolexa - rolexforums i miałem nadzieję że wreszcie dzieje się coś ciekawego w polskim necie. Zamiast tego jest trolling nie bardzo wiem w imię czego...?

Na spokojny sen...

Bardzo złe porównanie. Jakby rolex tak się nosił jak aston prowadził to byś go zakładał max na 2h dziennie. A po całym dniu to by zaliczył kosz.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko i corko, jak Wy sie spinacie o tego tissela, czy jak mu tam.

Profanacja, zal, wstyd, troll itd to slowa, ktore najczesciej mozna przeczytac w dziale o R...

 

Czasami mam wrazenie, ze w tym dziale jest wprowadzana zasada ,,jak nie masz rolex, to wy***rdalaj,, :(

 

Kolega porownal tissela z rolexem i przyznal, ze rolex jest lepszy. Wiec czemu sie tak spinacie?

 

A wejscie do salonu rolexa z tisselem, by przymierzyc hulka, to bardzo dobry pomysl na porownanie.

 

Kiedys chyba pisalem o tym, ze pewnego dnia po pracy (w ciuchach roboczych) poszedlem ogladac zegarki.

Jaka byla atmosfera jak poprosilem o Lange1 :o

Wkurwilem sie troszeczke...

Nastepnego dnia poszedlem do tego sklepu ubrany w markowe ciuchy z presidentem na nadgarstku.

Oj jak wtedy latali przy mnie :D

Sprzedawca mnie poznal i wyraznie bylo mu glupio.

 

Podobne wrazenie stwarza ten watek. Jak jestes dziany i masz r. To jestes naszym kumplem... jak nie to nawet nie porownuj tissela do rolexa, bo yhhhuhu.

 

Jakby porownanie zrobil jakis wlasciciel r. To by byly ohy i ahy, ze ile to pradt, checi i wogole cool.

 

Rolex chyba wiecej traci przez snobow i czlonkow sekty ,,R,,, niz przez dresiarzy.


Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angelo bez urazy ale nie p....l tylko przczytaj jeszcze raz ten wątek i sprawdź co pisali koledzy o rolexie i jego użytkownikach...

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angelo, to chyba nie o to chodzi.

Tissel pojawił się jako ciekawostka, ktoś opisał różnice, których może nie oddawały zdjęcia i ok., to by wystarczyło.

Ale potem się zaczęło, zagadki, opowieści jak to Tissel odwiedził salon Roleksa. Po kiego ch... o tym pisać? Dla mnie równie dobrze mógł przyjść w Omedze, albo q&q.

Cała sytuacja przypomina mi tą sprzed 6-7 lat, jak podobne porównania były w wątku Panerai, tyle że tam było spuszczanie się nad Parnisem, jaki to on za***isty. Na szczęście tych ludzi już tu nie ma, no ale jak widać pojawił się za to badacz - eksperymentator od Tissela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angelo bez urazy ale nie p....l tylko przczytaj jeszcze raz ten wątek i sprawdź co pisali koledzy o rolexie i jego użytkownikach...

Czytalem od momentu pojawienia sie tego tissela.

Nie zauwazylem, by kolega w jakis bezczelny sposob bezczescil rolexa i jego uzytkownikow. Wyrazil swoje subiektywne zdanie. Tyle.

 

Angelo, to chyba nie o to chodzi.

Tissel pojawił się jako ciekawostka, ktoś opisał różnice, których może nie oddawały zdjęcia i ok., to by wystarczyło.

Ale potem się zaczęło, zagadki, opowieści jak to Tissel odwiedził salon Roleksa. Po kiego ch... o tym pisać? Dla mnie równie dobrze mógł przyjść w Omedze, albo q&q.

Cała sytuacja przypomina mi tą sprzed 6-7 lat, jak podobne porównania były w wątku Panerai, tyle że tam było spuszczanie się nad Parnisem, jaki to on za***isty. Na szczęście tych ludzi już tu nie ma, no ale jak widać pojawił się za to badacz - eksperymentator od Tissela.

Nie widze noc zlego, ze tissel odwiedza salony rolexa.

Ja to odbieram z przymruzeniem oka, nie spinam sie, bo to w zadnym wypadku nic nie ujmuje rolexowi i jego uzytkownikom.

 

Wiecej luzu Panowie ;)


Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że tu bardziej chodziło o argument, że sprzedawca się zachwycił jakością kopii plus uwaga, że taki dobry a 36 razy tańszy.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawcie tego Tisella panowie.Żałuje,że wogóle pojawił się w tym temacie.Trochę rozumiem i usprawiedliwiam właścicieli Rolexa i ich "napinanie się".Chyba jest trochę tak,że jeśli ktoś wydaje ponad 30tys.za swój zegarek i nie ważne czy odkładał na niego czy też nie musiał, to myślę sobie,że gdzieś tam w podświadomości może uzurpować sobie prawo do traktowania tego tematu jako pewnego rodzaju świątyni.Miejsca gdzie takim "gościom" jak Tisell mówimy "zakaz wjazdu".Chociaż gość ten "elegancki" i tu zdania nie zmieniam:)Kto wie może i mnie myślenie się zmieni gdy stanę się posiadaczem wymarzonego Rolexa i będę reagował podobnie.

Ale wróćmy do właściwego tematu.Jak jest z "trzymaniem ceny " Hulka?Czy straty w przypadku odsprzedaży są równie niskie jak w przypadku Suba z datą(ceramika oczywiście)?


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze hulk trzyma cenę b.dobrze. To dość popularny model wbrew pozorom.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daniel, to nie chodzi o żadne ideologie, świątynię itd. Chodzi o to, że oczywistością jest, że historia, legenda, dokonania, popularność wśród możnych - to wszystko buduje renomę marki i artykułowanie uwag, że Rolex jest 36 razy droższy a niewiele (temat dyskusyjny) lepszy jest objawem ignorancji jednej z uniwersalnych zasad rządzących rynkami wszelkich towarów. Usług również.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a może już zamkniemy temat? "przebaczamy i prosimy o wybaczenie"? :)

Już raz pytałem ale spróbuję raz jeszcze: co sądzicie o przeróbkach typu project X lub Bamford? Profanacja? Czy wręcz przeciwnie?d1ec4420f0e075e6a4a1c5abd2f8aea4.jpg7fd7d75b457f8e5e6ef1c11ed8c2c06e.jpg4097ac12120179e0286f2edabb3fe707.jpg3c5168c3b1dad03a8a57afb0090c5e19.jpgf5ac6e882fe2cdde5b568586048dfb08.jpg

Edytowane przez Janik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie przerobek / modyfikacji, nie dotyczy to paskow i bronsolet  oczywiscie 

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.