Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

zapomnij bo daytona to 40-50% więcej, jest droższa niż bicolor na półce w Kruku

To ta sprzedana kilka tygodni temu na alle z 30% przebiciem ( od ceny z metki ) to okazja była...Panowie na Wiedeń !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej 38%,  oficjalna cena 52,9, ta na allegro 73K

Edytowane przez marr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad rok od mojej wizyty w Kruku w Katowicach, dalej cieszy.

Do tego stopnia, ze przedwczoraj pozbylem sie wszystkich zegarkow zostawilem tylko gshocka i SD ;)

Niepotrzebne eksperymenty w postaci zakupow kilku zegarkow, utwierdzily mnie, ze nie potrzebuje nic wiecej. Dosc kosztowna byla to nauka, ale trudno. Jest ok!

I to jest słuszna koncepcja! Przyznam, że mi też coraz częściej chodzi po głowie.

Po przygodzie z GMT (który był najwygodniejszym zegarkiem jaki miałem) sadzę, że czarny SUB date w zupełności by mi wystarczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A GMT jaki koszt?

Pewnie 7500.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile kosztuje z metki SD 116600?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale ludzi którzy ryzykują zdrowie kupując okulary przeciwsłoneczne z przydymionym plastikiem wyciętym z butelki to nigdy nie zrozumiem.

Nie przesadzaj. W naszych (czyt. 20 lat temu) czasach nosilismy wieksze badziewie i jakos zyjemy. Nawet dzis na bazarach, w marketach czy chocby tanszych salonach mozna kupic okulary przeciwsloneczne za 5-20pln, tylko bez zadnego znanego loga i... wiekszosc ludzi takie nosi choc sa wykonane dokladnie tak samo "badziewnie" co te z Turcji, tylko bez znanego logo :)  I jakos zyjemy :)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/136982-submariner-16610/

 

Jakby ktoś z Panów mógł rzucić okiem na ten temat.

 

Dzięki!


Zegarki czy torebki to jeszcze pół biedy, po prostu wstyd i tyle, ale ludzi którzy ryzykują zdrowie kupując okulary przeciwsłoneczne z przydymionym plastikiem wyciętym z butelki to nigdy nie zrozumiem.

 

Pozwolę się nie zgodzić, dwa lata temu kupiłem w Chinach okulary przeciwsłoneczne marki pseudo rayban z polaryzacją. Po wizycie u optyka szkła miały UV 400 i normalną polaryzację. Ich cena wyniosła dokładne 40 zł (?).

 

Jak byś to wytłumaczył ? (jeśli ktoś nie wierzy, to w Warszawie mogę użyczyć do wizyty u dowolnego optyka).

 

Pomijając fakt, że są mega słabo zrobione i zakładam je tylko jak jestem na wakacjach i pływam bądź gram w piłkę na plaży, bo moich mi szkoda, to funkcję spełniają i przeciwsłoneczną i do jazdy samochodem np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikolaj N - SD w Kruku 43890 jak mnie pamiec nie myli

Nie kumam. W Italii na chrono 7500 euro nowka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj z zakupem zegara w takiej cenie byłbym ostrożny bo wg mnie takich okazji nie ma. Jak w listopadzie sprawdzałem kumplowi SD u mojego AD to cena była 9250 euro a w międzyczasie na bank była podwyżka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 9450, Bartek. Procentowo w strefie Euro podwyżka była mniejsza bo polska zawierała waloryzacje uwzględniającą słabą złotówkę.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupi sie nawet w Niemczech nowke za 30k tylko oczywiscie nie od AD. Grey market, ale lubi byc przeterminiwany tzn pieczatka sprzed roku np, brak przywieszek, instrukcji itd i jakies czary mary z gwarancja (nie producenta tylko sprzedawcy). Do tego (nie pierszy raz sie z tym spotykam) niemiecki sprzedawca, a zegar wloski ;)

Nie polecam. Mozna kupowac za granica, jesli taniej , ale tylko u AD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czasem spojrzę na tę nową ceramiczną daytonę z jasną tarczą to ....brrr...sam nie wiem na co tyle czekać . Daytona to ta na drugim zdjęciu ;-)

post-55792-0-17400700-1470169031_thumb.jpeg

post-55792-0-98196700-1470169044_thumb.jpeg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie daytona to akurat najładniejszy rolex w obecnej ofercie. Także jestem w stanie zrozumieć wydłużony okres oczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra - niewyraźne pierwsze zdjęcie wstawiłem - czasem mam takie wrażenie że ceramika i czarne obramowanie subtarcz ( totalizatorów) nadaje zegarkowi trochę plastikowe rysy i zamiast z Newmanem kojarzy mi się z...

post-55792-0-29145300-1470169499_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się natomiast podoba ta z białą tarczą i w związku z powyższym szarpałbych jak Reksio boczek. Bardziej niż vintage. No i o ile taniej ;)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka o to otrzymalem odpowiedz w kruku:

 

'Witam serdecznie,

Szanowny Panie w odpowiedzi na zapytanie informujemy , iż istnieje możliwość zamówienia zegarka Rolex Cosmograph Daytona

po uprzednim dokonaniu wpłaty zaliczki na nasze konto. Wówczas zamówienie zostanie wpisane do realizacji. Przy zamówieniu i wpłaty zaliczki na dzień dzisiejszy przewidywany termin to początek 2018r jednakże zastrzegamy, iż czas realizacji może ulec wydłużeniu i nie możemy zagwarantować konkretnego terminu.

 

Cena 52.790zł 

 

W przypadku gdyby chciałby Pan dokonać zamówienia w późniejszym czasie warunki realizacji zamówienia wydłużą się o kolejne miesiące.

 

Pozdrawiam,'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze podejście do gumy przy Explorerze.

post-68982-0-45569100-1470221828_thumb.jpg


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie dość że dwukolorowa to jeszcze z grubą fakturą - nie wygląda źle. A jaka jakość iz cżego zrobiona ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/silikon-waterproof-pasek-do-zegarka-explorer-promo-i6016562383.html?snapshot=MjAxNi0wNy0yOFQyMzozNzowNFo7YnV5ZXI7YjI1YWJkMjM5MmMxNTcxMTY0MGNkNWQ2YTA4OTEwNDNhNTk4MDBlM2JjOTExZTAyMjZhZWZlODJlMjVhNjQzMg==

 

Musi być dość przylegająco zapięta aby zegarek nie latał ale za to nie czuję dyskomfortu, że coś przyklejone do ciała. Zobaczymy jak przyjdzie upał.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź Piotrek nie kombinuj, tylko kup Rubberb Vulchromatic z pomarańczowym paskiem.

Po co po drodze wyrzucać 69 zł. do śmieci... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.