Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Zarówno w Kruku jak i u Pieskiewicza nie robili żadnego problemu z przymiarką modeli zarezerwowanych dla klientów. Biorąc pod uwagę jak zabezpieczone są zegarki, nie robiłbym z tego problemu. Z drugiej strony byc może można sobie zastrzec nieudostępnianie swojego egzemplarza i wtedy leży w sejfie i spokojnie na nas czeka.

 

 

IP6s


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba się coraz bardziej :)

 

DSC_1327.jpg

 

DSC_1356.jpg


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, szukałem pary do Hulka, wybór padł na niego, zobaczymy, ale Batman też chodzi po głowie :)


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On jest fajny bo ma jasną tarczę i dobrze się uzupełnia z większością Rolexów które mają ciemne cyferblaty.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej wartości z metek, należy odliczyć 10% i wartość z tytułu produktów z oferty Kruka otrzymanych za punkty w ilości 10% od wydanej po rabacie kwoty. Produkty za punkty można kupić za ceny z metek, a promocyjne za ceny z metek sprzed promocji.

 

1116610LV - prawie identyczna cena jak Batmana

116610 - 35990

116710BLNR - 37990

116710LN - prawie identyczna cena jak Suba

SD - 43890

114060 - 31500

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że każą czekać pół roku, a i to bez gwarancji, że nie będzie dłużej. Przynajmniej jeżeli chodzi o Suba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj z Łukaszem nick Lukebor, on wie który salon Kruka ma tak wysoki priorytet, że nawet Batmana na którego czekałem pół roku - mogą mieć w miesiąc, półtora.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W butiku Omegi swojego czasu chciałem porównać 300master z limitką Spectre.

Spectre była sprzedana i nie było opcji przymiarki. Jako, że obsługa w butiku jest moim zdaniem na wysokim poziomie pan po chwili rozmowy zgodził się, abym obydwa zegarki obejrzał sobie spokojnie, ale jedynie leżące obok siebie.

Moim zdaniem wielki plus dla sprzedawcy w butiku.

Nie przesadzajmy ;)

Rolex ma tak zabezpieczone zegarki, ze nalozenie ich na reke nie czyni ich "uzywanymi" a tym samym juz nie nowymi zegarkami B)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie przesada, bo jak coś już jest moje to sam wolę decydować co z tym robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to mi chodziło, skoro zegarek sprzedany to nie powinni inni klienci przymierzacc bez mojej zgody, co innego gdyby był tylko zarezerwowany. Co jezeli zegarek by komus spadl albo obil sie delikatnie o jakas bransoletke na reku podczas przymiarki itp. Pzeciez ten egzemplarz przed odbiorem moze poprzymierzac nawet 100 osob, zawsze jest jakies ryzyko.Kupuję towar luksusowy, za niemałą sumę, salon powinien mieć swój egzemplarz do przymierzalnia dla klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem tego zdania, niech sobie sprzedawca wyłoży kasę a potem może się chwalić towarem.

Jest jednak jeszcze druga strona tej sytuacji. Żebyś mógł powiedzieć że to twój zegarek, trzeba by było zapłacić całość kwoty przy zamówieniu. Sama zaliczka o tym nie decyduje , ale to tylko teoria. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla jubilera to szansa do zachęcenia kolejnego klienta - jeśli zadba by wszystko odbyło się w bezpiecznych warunkach - i wykona na kliencie nad miękką poduszką wszystkie czynności minimalizując ryzyko wypadku - jestem za - w wypadku niektórych zegarków to jedyna okazja by zobaczyć je w tym kraju na żywo. Pytanie co zrobi salon - jeśli jednak zegarek " się zarysuje" - będzie polerował by klient się nie zorientował, da wybór klientowi - rabat na tę sztukę lub czekanie na nową...a tę puści na grey market i kupi ją kolega Rafael i zamęczy nas kolejną historią...no faktycznie lepiej nie pozwalać na przymiarki kupionych zegarków ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jednak jeszcze druga strona tej sytuacji. Żebyś mógł powiedzieć że to twój zegarek, trzeba by było zapłacić całość kwoty przy zamówieniu. Sama zaliczka o tym nie decyduje , ale to tylko teoria. :)

Zgadzam się z powyższym.

A sklep w razie problemu odda zaliczkę i nic w takiej sytuacji nie można zrobić.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie przesada, bo jak coś już jest moje to sam wolę decydować co z tym robić.

Tak jak napisali Koledzy - rezerwacja, to jeszcze nie Twoja wlasnosc a poza tym jesli faktycznie komus na tym zalezy, to jestem pewien, ze jesli sie o to poprosi, to bedzie to uszanowane B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zabezpieczenie Rolexów to chyba jakiś żart .Wizytując salon Rolka w Galeri Bałtyckiej w lipcu tego roku oglądałem Submarinery.Ani czarny ani Hulk nie były zabezpieczone nawet na zapięciach bransolet.Najmniejszego kawałka foli.Domniemałem,że oczekiwały na odbiorce (bodajże 6 m-cy oczekiwania od chwili zapisu).Jakież moje było zdziwienie gdy zaproponowano mi zakup obydwu modeli od ręki.Pomyślałem wówczas o tych osobach w "kolejce" po wymarzonego Suba i nie skusiłem się :)Zdjęcie oczywiście mojego autorstwa.

post-77242-0-50440300-1471808403_thumb.jpg

Edytowane przez esteta

Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani czarny ani Hulk nie były zabezpieczone nawet na zapięciach bransolet..

W czarnym jak byk czerwieni się folia wewnątrz zapięcia więc nie wiem w co Ty grasz :)

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie ma lepiej zabezpieczonego zegarka jak....... oczywiście Tisell. :D Męczą te opowieść z "mchu i paproci". ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czarnym jak byk czerwieni się folia wewnątrz zapięcia więc nie wiem w co Ty grasz :)

Jego "rolex" nie ma folii więc skąd miał wiedzieć ...myślał że wystarczy AR

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że można nie zauważyć folii na bokach koperty, ale nie dostrzec na zapieciu... :B no cóż, trzeba by prawdziwym estetą :D


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że można nie zauważyć folii na bokach koperty, ale nie dostrzec na zapieciu... :B no cóż, trzeba by prawdziwym estetą :D

Dalej obstaję przy swoim.Zapięcia bransolet były niezabezpieczone.Nie trzeba być wielkim estetą by stwierdzić,że zewnętrzna jej część jest najbardziej narażona na zarysowania podczas "zamiatania" zegarkiem po ladzie sklepowej(foli na pewno na niej nie było).No chyba że stali 904L nie da się porysować i dlatego Rolex jej nie zabezpiecza :)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że żadna firma tak dokładnie nie obkleja swoich zegarków. U konkurencji, widać, że jest folia. W Rolexie jest tak równo i dokładnie naklejona, że wielu folii wcale nie widać. Brzmi śmiesznie, ale tak faktycznie jest :D

Edytowane przez kroll_czarli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.