Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość awi

Wydaje mi się że to zludzienie optyczne bo nie ma zdjeć w 100% wprost. A lupa lub nawet szkło może przekrzywic. Ale jaka data przeskoczy o godzinę za późno, to bym poszedł do serwisu. Wszystkie moje zmieniają i zmieniły date od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem właśnie pisać. Na podstawie tych zdjęć nie można wysnuć żadnych wniosków w tym temacie.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Jeśli chodzi o zabezpieczenie Rolexów to chyba jakiś żart .Wizytując salon Rolka w Galeri Bałtyckiej w lipcu tego roku oglądałem Submarinery.Ani czarny ani Hulk nie były zabezpieczone nawet na zapięciach bransolet.Najmniejszego kawałka foli.

Bzdura - sa na zdjęciu widoczne. Co ty zauważysz to moze inna sprawa.

Domniemałem,że oczekiwały na odbiorce (bodajże 6 m-cy oczekiwania od chwili zapisu).Jakież moje było zdziwienie gdy zaproponowano mi zakup obydwu modeli od ręki.Pomyślałem wówczas o tych osobach w "kolejce" po wymarzonego Suba i nie skusiłem się :)Zdjęcie oczywiście mojego autorstwa.

"Domniemałem"...jak z foliami.

"...i nie skusiłem sie"....oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura - sa na zdjęciu widoczne. Co ty zauważysz to moze inna sprawa.

 

"Domniemałem"...jak z foliami.

"...i nie skusiłem sie"....oczywiście

Jeśli Twój wzrok jest wzrokiem gościa z Twojego avatara to zapewne masz zdolność oglądania forumowych zdjęć w 3D i widzisz folię zabezpieczającą od strony zapięcia bransolety :)

Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daniel, krótko mówiąc palnął żeś z tymi foliami jak łysy grzywką o kant okrągłego stołu:)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Daniel, krótko mówiąc palnął żeś z tymi foliami jak łysy grzywką o kant okrągłego stołu:)

 

:D  ;) +100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daniel, krótko mówiąc palnął żeś z tymi foliami jak łysy grzywką o kant okrągłego stołu:)

Jeszcze krócej mówiąc,każdy wierzy w to co chce wierzyć :)

Edytowane przez esteta

Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Krótko mówiąc każdy wierzy w to co chce wierzyć :)

 

Daniel uwierz mi, to nie ma nic wspólnego z wiarą…to po prostu widać na zdjęciach, które sam zrobiłeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no, wycieczka z podróbką Rolexa do salonu Rolexa i to wspólne zdjęcie. Co za bon ton  :lol:


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daniel uwierz mi, to nie ma nic wspólnego z wiarą…to po prostu widać na zdjęciach, które sam zrobiłeś ;)

Pierwszy quiz fotograficzny był równie starannie przygotowany - napisy Rolex na ringu i przywieszka aż kłuły w oczy...jak widać nie wszystkich ...stawia to w nowym świetle tezę miłośnika Kisiela jakoby "nie widzi różnic" ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

No, no, wycieczka z podróbką Rolexa do salonu Rolexa i to wspólne zdjęcie. Co za bon ton  :lol:

 

Co by nie mówić, psyche trza mieć mocną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Jeśli Twój wzrok jest wzrokiem gościa z Twojego avatara to zapewne masz zdolność oglądania forumowych zdjęć w 3D i widzisz folię zabezpieczającą od strony zapięcia bransolety :)

Masz też konkretne fakty czy pozostało ci tylko zejść na poziom osobisty?

 

Według twojej obserwacji i posta to wcale nie były zabezpieczone, nawet przy bransolecie / zapinki.

Fakt jest taki że ty po prostu mało wiesz a dużo mówisz

Edytowane przez awi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esteta, źle szukales

Edytowane przez szumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Zanim ukamieniujecie miłośnika Tisella to polecam film https://m.youtube.com/watch?v=Tivgg7WOb00 Jest lepiej niż myślałem.Rolex od strony zewnętrznej wogóle zapięcia ani bransolety nie zabezpiecza folią :)

 

Daniel, my tylko rozmawiamy, spokojnie ;) .

Skoro nie wierzysz zrobionym przez siebie zdjęciom, to uwierz, że osobiście ściągałem folie ze swojego Rolexa i był naprawdę super oklejony. Do tego stopnia, że dwa małe kawałki folii od wewnętrznej strony bransolety zauważyłem po tygodniu noszenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim ukamieniujecie miłośnika Tisella to polecam film https://m.youtube.com/watch?v=Tivgg7WOb00 Jest lepiej niż myślałem.Rolex od strony zewnętrznej wogóle zapięcia ani bransolety nie zabezpiecza folią :)

jest zabezpieczone jak przyjdzie prosto z dostawy. Wtedy bransa jest w bialej przezroczystej foli. Przymierzalem w Watches of Switzerland tu na miejscu i tak to wygladalo. Mieli swieza dostawe. Dopiero pozniej laduje to w pudelku i na wystawie gdzie bransa juz ofoliowana nie jest.

Popularne modele zazwyczaj sprzedaja z wystawy, wiec bierzesz co maja. Rysy w prezencie.

 

Bez urazy, ale niektorzy koledzy daja sie zegarkowi nosic a nie jest to na odwrot, jak byc powinno :)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

@esteta...powtarzam się...

Fakt jest taki że ty po prostu mało wiesz a dużo mówisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esteta, jak jesteś taki za***iście spostrzegawczy, to wobec tego mała podpowiedź. Twój filmik, od 2:50 do 2:55. Tam są takie małe elementy. Ciężko byłoby je zdjąć bez uprzedniego odklejenia folii  ;)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalezione na innym forum, dlaczego rolex nie ma ar

Cyt."

I read once before (on TZ, I believe) where this question was asked to Rolex during a Baselworld interview. The response that Rolex gave was something like this...

 

The Rolex crystal is an important design element and characteristic of a Rolex watch, therefore AR coating isn't applied to their crystals. Rolex wants to retain the highly recognizable appearance of their crystals."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest zabezpieczone jak przyjdzie prosto z dostawy. Wtedy bransa jest w bialej przezroczystej foli. Przymierzalem w Watches of Switzerland tu na miejscu i tak to wygladalo. Mieli swieza dostawe. Dopiero pozniej laduje to w pudelku i na wystawie gdzie bransa juz ofoliowana nie jest.

Popularne modele zazwyczaj sprzedaja z wystawy, wiec bierzesz co maja. Rysy w prezencie.

 

Bez urazy, ale niektorzy koledzy daja sie zegarkowi nosic a nie jest to na odwrot, jak byc powinno :)

Tę wersję jestem w stanie przyjąć.Jedak dalej uważam,że zegar powinien iść w ręce kupującego kompletnie zabezpieczony foliami (nie częściowo jak Rolexy oglądane w Gdańsku).

Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e681b30a685e09e1d3f5209136a5d50f.jpg

 

cffcaaaf2cf3752833a003a45141c7ec.jpg

 

e8de6c9dad3f118d51183a1c88a65c4e.jpg

 

Sent from my E6653 using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Tę wersję jestem w stanie przyjąć.Jedak dalej uważam,że zegar powinien iść w ręce kupującego kompletnie zabezpieczony foliami (nie częściowo jak Rolexy oglądane w Gdańsku).

Komedia.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komedia.... :D

Jeśli kogoś śmieszy fakt zakupu porysowanego(nowego) zegarka to tu się zgodzimy.Komedia :)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno zdjęcie,na którym widać,że bransoleta nie jest zabezpieczona foliami.Zewnętrznej części zapięcia nie widać ale jestem pewnien,że jej nie było.W Hulku również.Akurat ta folia powinna być widoczna bardzo wyraźnie.

post-77242-0-01071800-1471898507_thumb.jpg


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty chcesz udowodnić ? Że na zegarkach Rolex nie ma nigdy folii na zapięciu, czy że na tym który miałeś w ręku jej nie było ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.