Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Esteta :D :D

lubie ludzi z taki niezmierzonym poziomem autoironii :D

 

A w sprawie folijek - mojemu Tacie ściągałem folie z datejusta co najmniej na trzy razy, ostatnie dwie były w takich miejscach bransolety, że zauważyłem je dopiero po miesiącu, oglądając zegarek w  majowym, pełnym słońcu ;) i jeszcze nie mogłem ich wydłubać, poprosiłem o pomoc (paznokcie) żonę ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wy tak na serio dyskutujecie o foliach na zegarku? Bo cały czas myślę że wszyscy nagle stali się trollami :) To są fajne masowe zegarki, polecam wizytę w zachodniej stolicy 1/3 ludzi nosi Rolexy, pewnie nawet parę z nich ma jakieś rysy na nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ ;)

:D ... chyba, że ktoś nie ściągnął folii, to wtedy może mieć bez rys... :D  :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściepnijcie się i sprezentujcie koledze:

 

http://www.leroymerlin.pl/artykuly-gospodarcze/tasmy-folie-ochronne/tektura-i-folia-babelkowa/folia-pecherzykowa-novodomo,p32137,l1173.html

 

a jak reszta zostanie, to proponuję metr http://www.stoklasa.pl/guma-pleciona-plaska-bielizniana-szer-8mm-x111265 może se z niej w łeb strzelić, bo nawet o praktykach sprzedawców w salonach poczytać się już nie da :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

@xylog

Diabeł tkwi w szczegółach.

To rzadka wersja 5513 z tzw tarczą Explorer & "underline". To bardzo znaczące fakty dla hardcorowych kolekcjonerów.

Te "underline" nie byłe tylko na tarczach Submariner ale także na wszesnych Daytona. Daytona, z bardzo wczesnych latach, mogły w dodatku mieć

drug napis "Swiss" na god 6.

 

Tak że....cena wysoka....wartość kolecjonerska także wysoka. Ale to nie koniec. Są np zegarki Panerai które podobno są wycenione.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Domyślam się, że są powody dla których ten egzemplarz to taki rarytas.

Ale szczerze nie widziałem jeszcze takiej ceny za suba. Ale jeśli są chętni, to czemu nie? W każdym razie ciekawostka. I tak to traktujmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jeszcze bez foli taka cena.Szok :)

I jeszcze bez antyrefleksu do tego. Ja bym dzwonił i ostro negocjowal dużą obniżkę ceny ;)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

albo zaoferować w zamian za T....z AR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budzi,

Wygląda jakby nie miał antyreflexu... :ph34r:

A ma mieć??!

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

A ma mieć??!

No, za te piniądze, to powinien. Jak choćby znana marka na T, nie mylić z Tudorem, ktoren to aż taki znany nie jest. :) Edytowane przez xylog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, za te piniądze, to powinien. Jak choćby znana marka na T, nie mylić z Tudorem, ktoren to aż taki znany nie jest. :)

Ojjj no pewnie masz racje! ;):D

Tak sie zastanawiałem czemu na nich godziny nie widać ;):D :D

Czas wystawić swoje na bazarek i kupić nareszcie tego T...


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz okazję, bo najsłynniejszy T jest na bazarku

Ojojjjj jaki on drogi! :D

To jednak zostanę przy swoim!!! :D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najsłynniejszy? Czyli już nie będzie cieszył skubaniec?


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najsłynniejszy? Czyli już nie będzie cieszył skubaniec?

no dziwi mnie, ze czlonek stowarzyszenia zamiast dbac o poziom forum bawi sie w takie komentarze :)

 

Tak jak Rolex przestaje cieszyc tak i Tisell

Edytowane przez stateless

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, czy ktoś zna firmę Doradus Enterprise z Warszawy? 

Znalazłem na chrono ich ofertę na rolexy, z tego co widzę ceny aż podejrzanie niskie, zegarki na miejscu a w sieci brak jakichkolwiek  opinii o nich.

http://www.chrono24.pl/search/index.htm?dosearch=true&customerId=18058

 

 

Chodzi mi głównie o te egzemplarze

 

http://www.chrono24.pl/rolex/datejust-ii-silver-dial-index--id4365879.htm

http://www.chrono24.pl/rolex/datejust-silver-arabic-blue--id4639823.htm

http://www.chrono24.pl/rolex/sea-dweller--id4599531.htm

 

Ktoś miał styczność.

Edytowane przez S-3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

jakoś mi się przypomniał gorący temat z ostatnich tygodni...i musiałem fotkę zrobić  :D

 

z2uy6czg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, odświeżę temat Rolexa, bo przypomniało mi się, że trochę czasu mam tego swojego gmt- prawie półtora miesiąca

i pomimo tego, że nosiłem też inne zegarki na zmianę, to starałem się, aby Rolex nie stanął.

Także raz był mniej, raz więcej nakręcony- nigdy nie dokręcałem ręcznie, nie interesowałem się w jakiej pozycji jak chodzi

i odkładałem go tak jak mi się zachciało(najczęściej na pleckach),

czasem nosiłem kilka dni pod rząd, a czasem tylko trochę- w każdym bądź razie przez ten czas nie musiałem go ustawiać.

I dziś przypomniało mi się, że po zakupie ustawiłem go dość dokładnie wg jednej z dwóch stron.

Nie pamiętałem której, ale ponieważ używam tylko tych dwóch, a miedzy nimi w tej chwili są jakieś 2-3 sekundy, więc nie robi to wielkiej różnicy.

W każdym bądź razie kilka razy w miedzyczasie zerkałem i wiedziałem, że dość dokładnie mi chodzi zegarek,

ale dzisiejsza kontrola mnie lekko zszokowała.

Wg jednej strony ok -4 sekundy, wg drugiej ok -2 sekundy- czyli praktycznie idealnie przez ten cały czas czyli prawie 1,5 miesiąca- dla mnie szok emoticon-0104-surprised.gif

Szczególnie, że w międzyczasie jak zdarzało mi się sprawdzać kiedyś, to nie pamiętam dokładnie, ale też nigdy jakichś pojedynczych sekund nie przekraczało.

Domyślam się, że nie wszystkie Rolexy są aż tak dokładne, ale metody(skuteczność) ich regulacji,

a przede wszystkich punktualność tego zegarka w moim w normalnym codziennym użytkowaniu jest wręcz nieprawdopodobna.

Także można ich lubić lub nie, mi wiele ich zegarków się nie podoba, ale muszę oddać królowi  wink.png szacunek za to, co potrafią zrobić z niby prostym automatem

 

lq338_20160831_114225.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiele sie zmieni i po roku :)

Ale przeciez to niemozliwe, bo cudow nie ma, wiec jestes pewnie rolkomaniakiem i masz klapki na oczach :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ricardo, to chyba Ci się dotarł ten egz. bo u mnie robił -1/dzien. Pozostaje się więc tylko cieszyć. Rolexy jak wino, im starsze tym dokładniejsze. :)

Tak na marginesie, gmt to najfajniejszy zegarek jaki miałem, więc szczerze gratuluję.

Edytowane przez ASTRAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.