Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

To nie Sub, cena za niska..

 

Butik rzeczywiście nieźle zaopatrzony, a dzięki uprzejmości przemiłej kierowniczki była możliwość obejrzenia ceramicznej Daytony, przeznaczonej już innemu klientowi.

 

była na stanie daytona?biała czy czarna?i jaka cena była?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawialo mnie czemu dyskutujecie znizki ale jak to Kruk to juz rozumiem. W moich rejonach w butiku Rolexa, prowadzonym przez Rolexa, mozna dostac...kawe/herbate a czasem wino :D Ale wiecej to nie.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawialo mnie czemu dyskutujecie znizki ale jak to Kruk to juz rozumiem. W moich rejonach w butiku Rolexa, prowadzonym przez Rolexa, mozna dostac...kawe/herbate a czasem wino :D Ale wiecej to nie.

Wiesz...jak dają butelkę dobrego wina, to czasami można wyjść lepiej, niż ze zniżką u nas :)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC_1448.jpg

 

DSC_1450.jpg

 

DSC_1482.jpg

 


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na otwarcie często ściągają sztuki z całego kraju. ( tak samo było w Gdańsku ) , później wszystko wraca do "normy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, dzięki.

 

Gdybym szukał sportowo wyglądającego Rolexa to chyba wybrałbym Air Kinga, pomimo durnego dysonansu z powodu indeksów 3,6,9. W Explorerze 1 w intencji sportowego wizerunku widzę zaledwie wskazówki a la Submariner. W AK indeksy minutowe przechylają jego wizerunek w stronę sportu. A Ex jest ani sportowy ani elegancki.

 

Pozytywnie zaskoczył również Oyster Perpetual 39. Stalowy DJ 2 to przy nim kaszalot z tym zbyt szerokim i płaskim bezelem i zbyt szerokimi indeksami.

 

Łukasz, w gablocie brakuje Suba. Natomiast Sub Date kosztuje 35990 jeśli dobrze pamiętam.

 

Karol, genialne zdjęcia robisz, naprawdę piękne. Tego Explodera sobie zostaw a czarnego 39 przedaj.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, w gablocie brakuje Suba. Natomiast Sub Date kosztuje 35990 jeśli dobrze pamiętam.

 

Chętnie obejrzałbym tą daytone ceramiczna. Może jak dzisiaj podjadę to "ona" jeszcze będzie...miałem na nadgarstku daytonę całą w złocie i pomimo pięknej tarczy nie czułem się z "nią" dobrze...wole zdecydowanie stal...a co do cen to ja płaciłem rok temu 29750 po rabacie plus dostałem zegarek dla żony który chciała o wartości 2900zł...nieźle podnoszą ceny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki za lekki offtop ale zbłądziłem na YT i widzę na 10 sekundzie "rolex" (

) poprawcie mnie jeżeli się mylę ale mi to wygląda na podróbkę...a jest w intrze filmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Jakiego sprzedawcę na Chrono24 (albo inne źródło) moglibyście polecić? Sub z datą (mniej chętnie bez) nowy lub średnio używany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Jakiego sprzedawcę na Chrono24 (albo inne źródło) moglibyście polecić? Sub z datą (mniej chętnie bez) nowy lub średnio używany :)

Ja w przypadku Rolexa nie polecam kombinacji, grey market, "niezalezni" itd. Tylko AD, moze byc poza granicami Polski jak taniej, ale zawsze AD.

Jezeli uzywany na chrono to raczej odbior osobisty u sprzrdawcy, ktory ma pkt stacjonarny, ale ceny uzywanych Submarinerow sa tak wysokie, ze chyba traci to sens i lepiej dozbierac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas sub z datą, po rabatach krukowych to jakies 32k, prawda? Price listy z UK nie mogę odnaleźć w czeluściach internetów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas sub z datą, po rabatach krukowych to jakies 32k, prawda? Price listy z UK nie mogę odnaleźć w czeluściach internetów.

5700 funtow. Aczkolwiek model jest praktycznie niedostepny bez kolejki i zapisow na listy. Bez daty rowne 5k


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propos SUBa z datą. Pragnę dołączyć do szanownego klubu z moim nowym nabytkiem.

 

Przyjemny i uniwersalny zegarek. Niech się dobrze nosi.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.