Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

A co tu gadać, taki Explorer I tylko z kolorami i podziałką minutową. Trochę bardziej "szalona" wersja najnudniejszego ze sportowych Rolexów.

 

ahaaa, no tego to ja nie wiedziałem, dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mógłbyś coś więcej o nim powiedzieć ?

 

 

A co tu gadać, taki Explorer I tylko z kolorami i podziałką minutową. Trochę bardziej "szalona" wersja najnudniejszego ze sportowych Rolexów.

 

Otóż to, trochę kontrowersyjny  ;) . Niektórzy wieszczą dobry zarobek na nim, ponieważ Rolex ze względu na jego brzydotę szybko zaprzestanie jego produkcji  :D

Mnie po prostu się podoba, mam do niego słabość. Zdjęć nie robiłem, bo nicon zrobił fotorelację, ale dla porządku to ten:

k7HVhS.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Otóż to, trochę kontrowersyjny  ;) . Niektórzy wieszczą dobry zarobek na nim, ponieważ Rolex ze względu na jego brzydotę szybko zaprzestanie jego produkcji  :D

Mnie po prostu się podoba, mam do niego słabość. Zdjęć nie robiłem, bo nicon zrobił fotorelację, ale dla porządku to ten:

 

bywam czasem w Galerii Bałtyckiej i nie trafiłem jeszcze na niego więc chyba jak się pojawia to szybko znika :)

brzydki nie jest, powiedziałbym - ciekawy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, rzadko bywa, nie wiem czy go nie kupic poki jest

 

drogo w tym Kruku mają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drogo w tym Kruku mają ;)

 

Każdą inną markę mogę szukać po kosztach, a w przypadku Rolexa tylko AD  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdą inną markę mogę szukać po kosztach, a w przypadku Rolexa tylko AD  :)

 

z platynową kartą Air King wychodzi prawie 24 tys pln w Kruku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z platynową kartą Air King wychodzi prawie 24 tys pln w Kruku

 

Plus punkty. Z ciekawości zerknąłem na chrono i ceny zbliżone, więc nie mam wątpliwości skąd bym brał.

 

Nawet jakbym wytargował gdzieś za 20k z przesyłką to brałbym z oficjalnej dystrybucji, albo mnie stać na Rolexa albo nie B)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile za niego na metce stoi? 35, 36?

Chodzi za mną ten Milgauss.

Niewątpliwie jednak to jednak niestety inna półka cenowa niż Air King, którego również uważam za super model, mimo tego że wolałbym go bez 3,6,9. Po prostu ma na tarczy to czego brakuje Explorerowi 1 aby nie być nudnym.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek

Plus punkty. Z ciekawości zerknąłem na chrono i ceny zbliżone, więc nie mam wątpliwości skąd bym brał.

 

Nawet jakbym wytargował gdzieś za 20k z przesyłką to brałbym z oficjalnej dystrybucji, albo mnie stać na Rolexa albo nie B)  

 

czyli te sprzedawane na bazarku sa jakies podejrzane czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli te sprzedawane na bazarku sa jakies podejrzane czy jak?

Kiedy byly nowe Air Kingi na bazarku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdą inną markę mogę szukać po kosztach, a w przypadku Rolexa tylko AD  :)

Ehh, bez przesady - jakbym kupował od nieanonimowej, dla mnie lub dla osób które znam, osoby to może być i z wtórnego rynku. Poza tym zawsze można umówić się u Pieśkiewicza czy ...w Berlinie ;-) na ekspertyzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek

kiedys byl AIR KING na bazarku ale nie nowy-to fakt

ale jest kilka na bazarku innych modeli dlatego pytam czy cos z nimi nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

É

Ehh, bez przesady - jakbym kupował od nieanonimowej, dla mnie lub dla osób które znam, osoby to może być i z wtórnego rynku. Poza tym zawsze można umówić się u Pieśkiewicza czy ...w Berlinie ;-) na ekspertyzę.

Po ponad stu zegarkach juz mam tego dosyc...

Chyba sie starzeje, albo osiagnalem nirvane.

Nie mam sily na ekspertyzy, zgadywanie, zastanawianie sie, kombinowanie. Mam wystarczajaco duzo takich atrakcji w zyciu poza zegarkowym. Teraz niech sie mlodzi miotaja z okazjami :)

 

W ogole odzucilo mnie od uzywanych zegarkow, moze to przejsciowe, ale na dzien dzisiejszy tak mam.

 

Gwoli wyjasnienia w przypadku Rolexa chodzilo mi o nowe sztuki sciagane nie wiadomo skad

kiedys byl AIR KING na bazarku ale nie nowy-to fakt

ale jest kilka na bazarku innych modeli dlatego pytam czy cos z nimi nie tak

Podaj konkretne oferty to odpowiem na kazda indywidualnie co mi sie nie podoba, bo tak hurtem to trudno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile za niego na metce stoi? 35, 36?

Chodzi za mną ten Milgauss.

Niewątpliwie jednak to jednak niestety inna półka cenowa niż Air King, którego również uważam za super model, mimo tego że wolałbym go bez 3,6,9. Po prostu ma na tarczy to czego brakuje Explorerowi 1 aby nie być nudnym.

 

35 kosztuje z czarną tarczą i zielonym szkiełkiem, z blue nie wiem ile i nie wiem czy doliczają coś więcej za wyrafinowany szlif słoneczny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, niebieski jest odrobinę droższy od czarnego. Jak dla mnie potencjalny nabytek. Tylko nie wiem czy nie powinienem jednak z nadgarstka rugować zegarków bez datownika. Jego brak ustawicznie mnie denerwuje gdy mam dzień z Luminorem.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, niebieski jest odrobinę droższy od czarnego. Jak dla mnie potencjalny nabytek. Tylko nie wiem czy nie powinienem jednak z nadgarstka rugować zegarków bez datownika. Jego brak ustawicznie mnie denerwuje gdy mam dzień z Luminorem.

 

mi się podoba Milgauss Z Blue i Air King ale oba bez daty, miałem BB Blue i FOISa bez daty i długo nie wytrzymały u mnie, jednak data to przydatna funkcja przynajmniej dla mnie bo często sprawdzam ile dni do wypłaty zostało ;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że gdybym miał wszystkie zegarki bez daty to by nie było problemu bo bym nabył nawyku sprawdzania w telefonie i być może pamiętania po pierwszym danego dnia sprawdzeniu.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś się zastanawiał nad paskiem :)

 

DSC_1500.jpg

 

DSC_1496.jpg

 

DSC_1495.jpg

 

DSC_1494.jpg

 

DSC_1492.jpg

 

DSC_1491.jpg

 

DSC_1489.jpg

 

DSC_1486.jpg

 

DSC_1483.jpg

 

DSC_1481.jpg

 

DSC_1480.jpg

 

DSC_1479.jpg

 

DSC_1475.jpg

 

DSC_1467.jpg

 

DSC_1466.jpg

 

DSC_1456_2.jpg

 

DSC_1455.jpg

 

DSC_1454_2.jpg

 

DSC_1451.jpg

 

DSC_1446.jpg

 

A i oszczędźcie sobie komentarze, że na bransolecie najlepiej, wiem to ;)

Edytowane przez Ulotny

Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Ci się nudziło dzisiaj, Karol.

Mogę ocenić w skali 0-10?

bransoleta: 10

Rubberb: 8

czarne nato: 3

popielate nato: 2

czarna gładka skóra: 1

reszta: 0

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek

kawal dobrej roboty panie Ulotny,pokaz na oryginalnym pasku bo cos wydaje mi sie ze na nim najlepiej bedzie wyglądał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.