Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Bylo kupic Hulka :P;)

 

Mariusz o tym samym pomyślałem :rolleyes:


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekałem, czekałem i przyszedł. Niestety brak chemii ;(

 

Jakoś mnie to nie dziwi. Szczególnie przy obecnych cenach.

Submariner już dawno przekroczył pewną barierę.

Wystarczy pomyśleć co można za niego kupić i już przechodzi chęć zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex, a szczegolnie Submariner to juz nie zegarek tylko stan umyslu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekałem, czekałem i przyszedł. Niestety brak chemii ;(

 

Wcale się nie dziwie ze brak chemii

Nowe Suby to nie to! Przerośnięte grubasy! ;):D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex, a szczegolnie Submariner to juz nie zegarek tylko stan umyslu ;)

Biorąc pod uwagę ilość "zamienników" Submarinera(sam mam jednego), twierdzenie jest jak najbardziej słuszne. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie to nie dziwi. Szczególnie przy obecnych cenach.

Submariner już dawno przekroczył pewną barierę.

Wszystkie luksusowe zegarki mechaniczne przekroczyly jua dawno swoja granice. Sam nie wiem czy absurdalnym jest placic ponad 30 tys. pln za Suba czy ponad 20 tys. pln za zegarek z eta/pochodnymi (TH, Omega etc.) :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ponad 20k w Omegach to już chyba nie ETA ani pochodne? Bo fakt produkcji 8500- dzieła umysłów ludzi Omegi - w fabryce ETA nie zmienia faktu, że to mechanizm Omega.

 

Natomiast ogólnie się całkowicie zgadzam. Sam mam jakieś dziwne uczucie gdy patrzę na swojego Inżyniera. Niesmak jest najbardziej wyraźny gdy krocie płaci się za masowy mechanizm bez żadnych zmian konstrukcyjnych.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie racjonalnie tłumaczyć sensu luksusu jakim są drogie zegarki tak samo jak posiadania drogich aut, jachtów i willi. Nie można przeliczać rolexa czy RR na litry wody czy kilogramy ziemniaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tu się płaci nie za to, co zakryte, tylko za napis na tarczy...zapytajcie 90% posiadaczy Roleksa, jaki mechanizm jest w środku. Ciekawe co odpowiedzą ;)

Ja chyba dziwny jestem, ale kupuję zegarki, które mi się po prostu podobają. I nie mam problemu, zeby zapłacić 15k za Etę, jeśli zegar mi się podoba, natomiast chyba jednak miałbym problem, żeby zapłacić 32k za Suba...


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tu się płaci nie za to, co zakryte, tylko za napis na tarczy...zapytajcie 90% posiadaczy Roleksa, jaki mechanizm jest w środku. Ciekawe co odpowiedzą ;)

Tylko, aby takie logo/napis doczekal sie takiej przebitki, to wczesniej musial wlasnie m.in. tym srodkiem cos udowodnic - choc nie tylko :)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgoda, tylko kiedyś value for money w przypadku Rolexa był nieco inny ;)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę każdemu z Was firmy takiej aby za Wasze logo płacono tyle co za napis Rolex. Za tym napisem stoi naprawdę wiele. Dywagacje nie maja sensu. A przypominam ze to forum miłośników marki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała ta sytuacja z zasadnością płacenia takich kwot za zegarki wynika głównie ze słabości naszej waluty. Przecież te 5, czy 8 tys zł wielu by wydało bez żalu. A teraz odwróćmy sytuację, powiedzcie Niemcowi, czy Amerykaninowi, że mają wydać 20, czy 35 tys w swojej walucie za standardową Omegę, czy Rolexa. Popatrzą jak na głupka i w najlepszym razie popukają się w czoło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę każdemu z Was firmy takiej aby za Wasze logo płacono tyle co za napis Rolex. Za tym napisem stoi naprawdę wiele. Dywagacje nie maja sensu. A przypominam ze to forum miłośników marki .

No właśnie - za logo...

Rolex to jeden z zegarków, który bardzo chciałbym mieć. Ale jak widzę ceny na poziomie 33-35k, to zaczynam poważnie myśleć o tym, czy to ma sens. Także w kontekście np. dozbierania do używanego Aquanauta.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex bedzie drożał tylko wiec z perspektywy wydatku i zwrotu przy odsprzedaży jest ok !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - za logo...

Rolex to jeden z zegarków, który bardzo chciałbym mieć. Ale jak widzę ceny na poziomie 33-35k, to zaczynam poważnie myśleć o tym, czy to ma sens.

Z tego co pamietam, to tak samo mowiono na tym forum od kiedy tu jestem (wtedy sub kosztowal ponizej 20tys.) a jakos nadal nowe sie pojawiaja na rekach naszych klubowiczow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex nie jest drogi, nigdy nie będzie...oczywiście do czasu jak za zegarek dobrze wykonany, średniej klasy będą płacić chore ceny Ci co logo kochają ponad wszystko.

To zwykłe prawa rynku, jak jest ktoś kto za towar chce zapłacić tyle by poczuć się lepiej, to zawsze znajdzie się ktoś kto mu ten towar sprzeda po 10 krotnie przeszacowanej cenie...przy obopolnej radości.l.:)

Tajemnicą nie jest ze za marki typu Rolex czy Panerai płaci się nie za zegarek a za 'przynależność do grupy"...

 

P.S Uwagi są dowolną interpretacją i nie dotyczą wszystkich użytkowników ww marek.

Bo tu się płaci nie za to, co zakryte, tylko za napis na tarczy...zapytajcie 90% posiadaczy Roleksa, jaki mechanizm jest w środku. Ciekawe co odpowiedzą ;)

Ja chyba dziwny jestem, ale kupuję zegarki, które mi się po prostu podobają. I nie mam problemu, zeby zapłacić 15k za Etę, jeśli zegar mi się podoba, natomiast chyba jednak miałbym problem, żeby zapłacić 32k za Suba...

Kolego, tu nie chodzi o mechanizm a o bransoletę..przeczytaj 474 strony tego tematu a się przekonasz. :)

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Towar jest wart tyle ile klient gotów jest za niego zapłacić.

Niektórym trudno pojąć tę odwieczną zasadę ponad wszystkimi dziedzinami życia.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amen. Psy szczekają a karuzela jedzie dalej. :-)

10,000 for glass? why not?,religion costs ;)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekałem, czekałem i przyszedł. Niestety brak chemii ;(

 

w ogłoszeniu napisałeś że Rolex od 2017 podnosi cenę za suba z datą o 5 %? skąd masz taką informację? to by było już 38000zl.

IMG_1600.JPG

Rolex bedzie drożał tylko wiec z perspektywy wydatku i zwrotu przy odsprzedaży jest ok !

zgadzam się w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o definicję biedaka i człowieka sukcesu :)

P.S Realna ocena to nie narzekanie, ani nie stan posiadania,sukces to też nie, a może przedewszystkim rozrzucanie pieniedzy, to co piszesz ( że tani ;) ) to zachowania nowobogackich prostakow ( nowych ruskich) " mów ile kosztuje i spierda..j' "

 

@Xpovoc, he he :)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicon, dodać jeszcze należy, że każdy Tissot na ETA to też in house. Swatch z mechanizmem Swatch.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polskich realiach Rolex jest faktycznie drogi, ale prawdę mówiąc to nie jest jakiś kosmos cenowy już w odniesieniu do zarobków na zachodzie.

Osobiście po styczności z GMT Masterem II byłbym skłonny kupić go ponownie, albo też ew. Suba.

Jakość wykonania tych zegarków jak i komfort noszenia, są naprawdę wybitne i jeśli miałby to być jedyny zegarek w kolekcji to uważam, że warto wydać na stalowego Rolexa taką kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako jedyny ..to moze i tak, ale kto normalny wytrzyma z jednym zegarkiem?

:)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.