Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Do garnituru moim zdaniem słabo pasuje, ew pasuje na zasadzie że dzisiaj wszytsko może pasować :) Ale do takich zadań mam DJ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

@Pablo

Też myślałem nad D-Blue ale nie przekonał mnie do uniwersalności dlatego zdecydowałem się na klasyczny. Fajna tarcza na lato, ale może zdecydowało też że mam już żabę.

 

Tak czy siak....jedyny, jak dla mnie, ceramiczny który mnie fascynuje...każdego dnia jak się jemu przyglądam. Jest fantastyczny. A wielkość...DS sobie wybiera nosiciela a nie odwrotnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł świetny, ale dodałeś o jedną jedynkę za dużo w referencji, popraw i będziesz zadowolony ;).

 

bajdełej, ciężko żeby ktoś Ci w tym temacie odradzał Suba, więc nie traktuj wyników "ankiety" jako miarodajnych.

A na czym polega ta "subtelna" różnica? Czyli wyższość tego o 1-nke mniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak stara referencja Submarinera w starciu z cerakika to makabra. Bransoleta od razu w kibel jedynie nato ratuje. Dla mnie uzasadnione posiadanie starych suba czy sd bylo by tylko w tedy gdybym mial tez nowe ref.

 

Fajnie, że nie tylko ja podobnie myślę, bo już zacząłem się zastanawiać czy ze mną jest wszystko ok :lol:;)

Dla mnie wybór między starym, a nowym modelem jest banalnie prosty- tylko nowy.

Jeśli ktoś już ma nowy model do noszenia, a ma sporo kasy, to dokupuje sobie rzadsze modele/serie do kolekcji,

natomiast do noszenia potrafię to sobie wytłumaczyć tylko jeśli ktoś ma naprawdę niewielki nadgarstek lub faktycznie bling ceramiki mu aż tak przeszkadza.

Ale powiedzmy sobie szczerze- to wciąż jest mały, dyskretny zegareczek i jak ktoś chce łatwo i szybko zwrócić uwagę zegarkiem, to kupi prędzej jakiegoś wielkiego Diesla lub jakąś gaciówkę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma solidny nadgarstek i chce niezawodny sportowy zegarek który będzie nosił na bransolecie ( ewentualnie na gumie ) to powinien brać nowe referencje z ceramiką, maxi dial lepszą bransoletą i wydłużoną gwarancją i okresami międzyserwisowymi. Ale jak ktoś lubi bardzie dyskretny, klasyczny look i chce też móc nosić na starych skórkach to 5 lub 4 cyfrowe referencje lepiej pasują.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy nabytek.

post-68982-0-99719900-1487007145_thumb.jpg

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Piotrek!

Wprawdzie nie za bardzo mi do Ciebie pasuje, ale do kolekcji jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, niezbyt pasuje do Piotrka ten DJ, ale...Piotrek nie przejmuj się, dobierzesz mu jakiś gustowny pasek i będzie OK ;).

Gratulacje


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobierzesz mu jakiś gustowny pasek i będzie OK ;).

 

 

Nato :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek zdjęcia to Ty chyba stacjonarnym robisz :D

Gratulacje nowego nabytku :)

Edytowane przez dawid82

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek - gratulacje :)

Czyżbyś autostradą w kierunku Łodzi się po niego udał, czy tylko do butiku? ;)

Jak ta pierwsza opcja, to zapomniałeś o fotce z drogi ... w sumie w drugim - też ;)

Ech, już wiem - autostrada :) graty dla Ciebie i Akisa :)

Edytowane przez lukebor

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

@mandaryn & Gustaw - gratuluje wam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akism, Tobie również gratuluję.

Mierzyłem tego Inge, kawał mela, ale fajny


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest kawałek zegara bo ma 43 mm...Wcześniej miałem mission earth 46 mm i to była kobyła :)

Edytowane przez akism

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Iwucek ma 43mm??? :blink:  To Ty kawal chlopa/reki, bo wyglada na 39mm max :);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Dzisiejszy nabytek.

 

@gustaw, trza będzie Cię zrobić honorowym prezesem Klubu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Iwucek ma 43mm??? :blink: To Ty kawal chlopa/reki, bo wyglada na 39mm max :);)

Fakt,u mnie 43mm wygląda spoko..Do wielu nabytych zegarków musiałem dokupować ogniwa :)

Edytowane przez akism

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem zegarka!!! Boję się pomyśleć o sytuacji gdybyśmy się umówili w Warszawie. Akis się pofatygował do mnie pod Poznań i nie pozwolił sobie zrefundować nawet drogi. Czuję się dłużnikiem i jestem bogatszy o znajomość z człowiekiem absolutnie najwyższej klasy. Akis, wielkie dzięki i wyrazy szacunku.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady ,śmieszny incydent ot co :) Ogólnie miło było i zegary się pomacało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.