Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Pokazuj go dalej, to zaraz Hulka wystawie i bede szukac zmiany :angry::D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

A mierzyłeś go już Mariusz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Awi - nie wkurzaj mnie :angry:  Ja go mierze od ladnych kilku lat :P , ale po pierwsze w salonie nigdy nie ma dopasowanej bransolety i zegarek przy takiej kopercie zwyczajnie lata na boki wiec trudno o obiektywna opinie, a po drugie, musialbym go zalozyc dopasowanego do reki i ponosic chociaz pol dnia, aby przekonac sie, ze to zegarek dla mnie, tylko nie mam takiej mozliwosci :(

 

Pam 233 choc duzy i gruby, to lezal bardzo wygodnie i chyba byl tez o wiele lzejszy.

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Z Bartkiem chcieliśmy kiedyś pojechać do Wawy, to moglibyśmy się spotkać a ty go trochę ponosić ;) a jaki masz rozmiar nadgarstka?

 

On waży ok 210 gr bez przedłużenia nurkowego. Jak sobie dopasujesz branzoletę to leży, moim zdaniem, cacy....bedzie Pan zadowolony....bo jest wyjątkowy i niesamowity :D

Edytowane przez awi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18-18,5 cm

 

Jesli faktycznie nie latalby na boki po dopasowaniu, to bylby godny nastepca Hulka B)

Nic - tylko dawajcie znac jakby co - trza sie spotkac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go nosiłem jakiś czas, a mam teraz rękę poniżej 17cm. Świetnie leżał, ale warunkiem jest ciasne dopsowanie do reki, inaczej lata po nadgarstku, bo jest ciezki i wysoki.

 

Ogolnie waga mi nie przeszkadzala, jest swietnie zbalansowany i po calym dniu moglem nadal podnosic reke  :)

Edytowane przez kroll_czarli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki - czy bicolor wymaga jakiegoś specjalnego traktowania przy zwykłym czyszczeniu? Zwłaszcza elementy złote?

Trafiłem grzebiąc w szufladzie na datejusta, a że nie wyciągałem go niemal rok, to zajrzałem do pudełka. W słońcu widać było sporo drobnych nalotów, pewnie jakieś tłuste pozostałości po palcach czy skórze. Szmatka z zestawu tak średnio dała radę. Normalnie bym go umył wodą z mydłem, ale nie chciałbym mu zrobić krzywdy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw chwalicie (słusznie) że Rolex robi normalne rozmiary i wygodne w miarę dyskretne rozmiary, nie to co inne marki. Jak przychodzi co do czego to rozważacie największy, najcięższy model rozmiarami dorównujący jakimś klockom jak PO na 8500, f*ck logic :D.

spoko @nicon, tu wszystko jest naj ale nie tak dawno zachwycali się wygodą Datejusta 36mm  - ponoszą trochę te klocki to zmądrzeją ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw chwalicie (słusznie) że Rolex robi normalne rozmiary i wygodne w miarę dyskretne rozmiary, nie to co inne marki. Jak przychodzi co do czego to rozważacie największy, najcięższy model rozmiarami dorównujący jakimś klockom jak PO na 8500, f*ck logic :D.

To jest chec zmiany..... :)  dosc czesta w tym hobby :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Nosze ten klocek na codzień i nie zamieniłbym na innego mniej klockowatego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

hehe......może i tak...,ale chyba, jak na razie, myśle że bym dodał do kolekcji zamiast zamienić miejsca.

 

Ale poza tym....masz oczywiście racje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś miałem już rolexa na zawsze aż w końcu przegrał z tym :)09c6ae53622a9e8ac719814d8b47fbcd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może sędzia był stronniczy ;p

Jaki masz obwód nadgarstka jeśli można wiedzieć?

 

Dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś miałem już rolexa na zawsze aż w końcu przegrał z tym :)

Świetnie wygląda te pepsi, u mnie od kilku dni sub

 

68a5e14a7eb7f545c1fba3a7f1d56a93.jpg

 

Sent from my E6653 using Tapatalk

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś miałem już rolexa na zawsze aż w końcu przegrał z tym :)

 

Jak ja zazdroszczę :)

Jeszcze troszkę muszę poczekać na swój egzemplarz :)

Zostanie Polar i Pepsi i będę wyleczony chyba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

 

Zostanie Polar i Pepsi i będę wyleczony chyba :)

 

Taa, yhyy, na pewno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyleczony, aby miec Polara i Pepsi - pozniej tylko zostaja Hulki, Batmany etc. ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szumi  Tez piękne , nie wiedziałam ich , niestety w Krakowie nie ma dużego wyboru ...  Gladka luneta  nie , ze względów praktycznych , obawiam się żeby nie porysowała  .. Zarezerwowałam ten  1 :wub: 

 

desmo Masz rację , rozmawiałam z konsultantka z Warszawy , pasek można dokupić bez problemu .. Cartier z linią Louis odpuszczam , wole w tej cenie Rolex i Tank Solo ze stali :wub:  był  Tank Solo ze stali i złota za 5000 euro .. niestety do Polski go nie ściągną .. Konsultantka powiedziała ze jest dostępna ta wersja  tyko dla Ameryki teraz ..  a Cartier w stali Tank Solo myślę ze będzie najlepszym wyborom jako drugi zegarek .. :) zapytałam o podwyżki , niestety potwierdzili ze planują w marcu  7 %

Rolex tak samo,  dziś konsultant potwierdził ze może być w marcu , na niektóre zegarki już są , miedzy innymi Rado , jeżeli dobrze pisze ta markę ..  

Tak jak pisałam niestety to pierwszy zegarek , i zainteresowałam się im parę miesięcy temu .. nie wiem kiedy Rolex ma podwyżki co roku , i czy są w marcu z reguły ? na pewno wiecie , jak to wygląda , będę wdzięczna za informacje  ..

Myślę  ze konsultant ma racje , bo w innych markach miedzy innymi Chanel tez co roku w marcu przeważnie ..

 

 

awi, das, Lexxus, irekm, Gratulacje !  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma reguły. W zeszłym roku podwyżka nastąpiła 01.02. Zdarzały się też lata bez podwyżki.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz obwód nadgarstka jeśli można wiedzieć?

 

Dziękuję :)

całe 17cm  , nie ma żartów ! 


e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję @czypek555 ale bez daty :blink:

 

@gustaw666 specjalnie dla Ciebie ;)

 

[/url]

 

DSC_1741.jpg

 

DSC_1754.jpg

 

DSC_1763.jpg

 

DSC_1773.jpg

 

DSC_1774.jpg

 

DSC_1784.jpg

 

Jak myślicie, można tak?

Proszę tylko nie pisać, że na bransolecie wygląda najlepiej :)

Edytowane przez Ulotny

Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można, wyślę te zdjęcia do Rolexa i ktoś przyjedzie coś z tym zrobić.

 

:D  :D :D  


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.