Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy nabytek? Świetny i niepowtarzalny zegarek.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny, gratulacje.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno takiego mierzyłem i jestem zachwycony tym zegarkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio z Mattem robiliśmy porównanie, jak świecą dwa Batmany, Explorer 2, Air King i Luminor. Kwadrans na stole płasko pod żyrandolem i potem oględziny w ciemności. Najlepszy Explorer z wyraźną przewagą, Batmany i Luminor 631 gorzej, Air King jeszcze odrobinę gorzej.

 

Ale w normalnej eksploatacji jest inaczej. W życiu nikt nie trzyma zegarka pod lampą tylko zegarek świeci tym co sobie, nieraz w przelocie złapie.

 

I w realnych warunkach Explorer 2 w mojej ocenie jako jedyny Rolex porządnie świeci, tak że nie trzeba wytężac wzroku aby szukać wskazówek. Żaden inny model tej firmy nie ma w ogóle do niego podejścia, z Submarinerami i SD włącznie.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Świeci na prawdę dobrze

A gdzie fotka ze spotkania ze wszystkimi na stole???

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

No i wiosna w tle. Czego chciec wiece :) Choc sam zegarek zupelnie mi sie nie podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za tandeta nicon? Dawaj ceramikę ze stalą, a nie jakieś przedpotopowe wynalazki.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi- skąd taka popularność BLNR? Cały czas zastanawiam się nad fenomenem tego zegarka... Jest jakieś inne uzasadnienie poza- "podoba mi się"? To jakaś pozostałość magii pepsi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi- skąd taka popularność BLNR? Cały czas zastanawiam się nad fenomenem tego zegarka... Jest jakieś inne uzasadnienie poza- "podoba mi się"? To jakaś pozostałość magii pepsi?

Podejrzewam, że nie ma innego wytłumaczenia. Albo się podoba albo nie. Wielu się podoba po prostu. Zresztą w większości zegarków jest to samo przecież. Nikt nie kupuje zegarka który się nie podoba, tylko dlatego, że nie wiem - ma fajny werk. Nie nosimy mechanizmu, tylko zegarek, więc musi się podobać.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie nie było a tu widzę dalej wesoło :) @michaelandro fenomen jest bardzo prosty - jest drogi. To fenomen Rolexa w ogóle. Gdyby były tanie nikt by nie kupował, ale na szczęście kosztują dużo kasy i łatwo pokazać ze jesteś bogaty. A BLNR jeszcze łatwiej bo ma dwa kolory ceramiki. A jak czegoś jest więcej to wiadomo ze musi byc droższe. Pewnie jeszcze świntuchy w Wielki Post noszą bezwstydnie do kościołów chwaląc się ze cały dzień nie ruszali kiełbasy.

Edytowane przez das

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie do końca- Hulk jest drogi, ale chyba nie budzi takich emocji.. BLNR wydaje się najbardziej poszukiwanym obecnie zegarkiem wśród SS. Naprawdę wszystkim się tak podoba? Tak idealnie trafili w gust?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wole hulka przez brak polerowanej bransolety.

post-64462-0-27963200-1492161014_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale idąc tropem ceny i wyrazistości - Batmana w obu tych obszarach miażdży Pepsi z białego złota.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dla wtajemniczonych to współczesne pepsi raczej miażdży batmana

"luksusem" . W końcu jak pisze das - chodzi o to żeby był droższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu czarny GMTM traktowany jest jak zwykły banan (dobra rzecz), a Batman jak Chiquita.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam czarnego GMT już od przeszło dwóch lat i nadal uważam, że to genialny zegar.

Owszem, Batman bardzo mi się podoba i chętnie bym go widział w swoim zbiorze, ale nie jestem przekonany, czy zamiast czarnego......Gdybym miał kupić Batmana to raczej chciałbym go mieć równocześnie z czarnym i wtedy bym zdecydował którego sprzedać.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.