Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby miał datę byłby idealny jak dla mnie

 

taki z datą jest od lat choć można dyskutować czy 39 to nie lepiej niż 41 i 36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On ma rzekomo niespełna 40 w rzeczywistości, Darek.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety musiałem go zdjąć chwile póżniej z nadgarstka :(

 

Jak wam sie podoba ta wersja?

 

 

 

440f8e0e9d8f1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zegarek, na imprezę i na wczasy, klasa sama w sobie. B)

 

Ile na metce ?

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda, mógłbym go nosić do kąpielówek i eleganckiej koszuli, na metce 54k z małym hakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny.Dużo się dzieje.Taki cyganiak.Szpilka pewnie by nosił :)


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniłem zdanie na temat bicolor po tym jak zauważyłem go kiedyś u gościa na nadgarstku.

Na żywo świetna jest ta wersja

Tu co prawda submariner ale też jest dobrze baa2725e29e287d777951e26a7e30cd6.jpg

 

Sent from my SM-G950W using Tapatalk

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne te bi-colory. Ja na złoto nie mam alergii, ale nie wiem czy bym sobie takiego kupił. Jakoś toolwatchowy charakter Suba gryzie mi się z żółtym złotem. Natomiast GMT w bicolorze, to tylko vintage, na jubilee.

 

DSCF6069.JPG


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wygląda. I tak jak złoto jakoś mi nie pasowało do utylitarnego charakteru, tak tu nieźle się to prezentuje.


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

 

No i po przymiarkach wybrałem (nie mam nic poza telefonem, więc zdjęcia z sieci). Jestem bardzo zadowolony i miło zaskoczony w odbiorze na żywo.

Pierwsza opinia od niezegarkowej żony "czy to ten tzw. NOS, bo jest taki bardzo dziadkowy" - dla mnie to duży komplement  :D

 

:D ale skoro zna takie pojęcia, i sprawnie nimi operuje to osiągnałeś niemały sukces edukacyjny!

Bardzo ładny zegarek:)

Zdarzyło Ci się może przymierzyć winogronowego OP? Jestem ciekawy jak zachowuje się ten kolor, czy nie wpada w różowe odcienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle to wygląda, moim zdaniem ciekawiej niż poprzedni który miałeś :)

 

A mieli wersję z karbowanym bezelem i niebieską tarczą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...W mojej ocenie jest tak, że można robić rezerwacje, ale jak ktoś w jakimś salonie powie "biorę", to pozostali usłyszą "niestety nie dostaliśmy go w tej dostawie, czekamy na następną".

No nie do konca tak jest. Jesli masz rezerwacje, to jesli dany model przyjdzie, to oni do Ciebie dzwonia (ze mna zawsze tak bylo). I jesli oczywiscie zdarzy sie osoba, ktora chcialaby kupic, to musza juz do Ciebie oddzwonic, bo niefajnie by bylo, jakbys przyjechal i okazalo sie, ze go juz nie ma - ja przynajmniej zrobilbym dym i dochodzenie dlaczego nie moge go odebrac B)

 

Z tymi rezerwacjami jest tak, ze ludzie zamawiaja na handel i czesto nie odbieraja od razu a dopiero wtedy, jak maja kupca, wiec zegarek lezy i czeka a jak zjawia sie potencjalny kupiec, to dzwonia i pewnie pytaja czy przyjezdzasz, bo jak nie, to musza go sprzedac i tyle - tak mi sie wydaje ;)

 

ps

bardzo fajny, choc jak juz pisalem dla mnie tak jak dla Twojej zony - zbyt "dziadkowy" :P:D

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ta konfiguracja ( bezel / bransoleta ) jest OK choć nie jestem pewien tej tarczy ( w sztucznym świetle nie powala ) . A to nie Ty pisałeś ostatnio że ten gładki bezel za szeroki do jubilee ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ciężko mi uwierzyć że na DJe też są rezerwacje i kolejki. Nie wiem jak w innych miastach, ale w Krk i Katowicach jak professionali praktycznie nie uświadczysz na półkach to DJów, OPów i Cellini kurzy się zawsze z 30-40 sztuk.

Może to już taka polityka Rolexa że od razu tak mówią niezależnie od rzeczywistości, gdybyś chciał jakąś złotobrylantową szkaradę zalegającą w szafce od roku to też byś tak pewnie usłyszał.

 

@Xpovoc, ładny model chociaż jakoś nie mogę się przekonać do gładkiego bezela w DJ i zagłosowałbym na karbowany + oyster. Jak ja mierzyłem to największym problemem była wielkość - 36 za mały, 41 trochę za duży, przy takiej cenie to już kompromis nie wchodzi w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, lepszą wersję z tych dwóch wybrałeś :). Ciężko mi uwierzyć że na DJe też są rezerwacje i kolejki. Nie wiem jak w innych miastach, ale w Krk i Katowicach jak professionali praktycznie nie uświadczysz na półkach to DJów, OPów i Cellini kurzy się zawsze z 30-40 sztuk.

To edycja z tegorocznej Bazyleii. W Europie nie ma kolejek - jest pełen wybór. U nas jak zwykle na początku robią cyrk. Choć w Warszawie bez problemu znajdziesz kilka zegarków w nowej konfiguracji. Jesienią się uspokoi ,będzie wybór, ceny spadną ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert - gratulacje! Niech się dobrze nosi :)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Gratuluje DJ-a!

 

@bartek - co za brzydal

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.