Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość awi

Z mojej strony nie było odbioru negatywnego, absolutnie. Tylko ciekawski byłem

 

Tak że wszystko jest ok

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BUTIK dzięki za info w sprawie ceny.

Chyba zacznę łączyć wakacje z zakupami i na pewno na lotnisku nie ustawię się w kolejce do clenia.

Zastanawiam się jednak jak w razie np. naprawy gwarancyjnej KRUK zareaguje na arabską pieczątkę na karcie?

Ma ktoś może z tym jakieś doświadczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do bardziej obytych w temacie zakupu Rolexa. Koniec września wpłaciłem zaliczkę na zielonego submarinera. U Kruka. Dzwoniłem dzisiaj do miłej pani z salonu, która mi powiedziała, że aktualnie /czyli po ok. 1,5 miesiąca czekania/ jestem na 27 miejscu na liście oczekujących. Podobno w październiku nie dotarł do Kruka żaden submariner. Czy orientujecie się może na podstawie własnych tego typu doświadczeń, kiedy to cudo dla mnie dotrze. Pani mówi o braku szans na święta Bożego  Narodzenia. A czy dotrze do wielkanocy 2018 /przypada na 1-04-2018/. Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

@malmar - a ile kosztuje Hulk? PLN & EUR?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@malmar - a ile kosztuje Hulk? PLN & EUR?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

37500pln- tyle we wrześniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

To jest prawie €8.900

 

Jak nie chcesz czekać i nie zależy Ci na AD, to możesz nowy, nawet w Polsce - nie mówiąc już o najbliższych sąsiadach, kupić za €8.700 (bez negocjacji)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce w Kruku wielka tajemnica, trzeba iść do sklepu i pytać o każdy zegarek. W UK ceny są przy zegarkach na stronie internetowej

 

http://www.watches-of-switzerland.co.uk/c/Brands/Rolex/

Jakbyś przeliczał euro po najdroższym kursie w kraju , droższym niż jakikolwiek bank ( tu ścigają się z Apartem i czasami są drudzy ) to też nie chciałbyś straszyć klientów. Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś przeliczał euro po najdroższym kursie w kraju , droższym niż jakikolwiek bank ( tu ścigają się z Apartem i czasami są drudzy ) to też nie chciałbyś straszyć klientów.

 

Zaproponowane wyżej  8700 EUR razy 2,28 PLN /średni kurs z dzisiaj/ daje 37 236 PLN. Cena niewiele się różni od sklepowej u Kruka. Tyle, że nie trzeba czekać. Kruk daje jednak bonusy /np. posiadaczom srebrnej karty/ wtedy cena jest mimo wszystka atrakcyjniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowane wyżej  8700 EUR razy 2,28 PLN /średni kurs z dzisiaj/ daje 37 236 PLN. Cena niewiele się różni od sklepowej u Kruka. Tyle, że nie trzeba czekać. Kruk daje jednak bonusy /np. posiadaczom srebrnej karty/ wtedy cena jest mimo wszystka atrakcyjniejsza.

 

Gdyby Euro było po 2,28 to już bym jechał po kilka. :D 

Zdaję sobie sprawę, ze to tylko literówka ( a właściwie cyfrówka) , ale pomarzyć dobra sprawa. ;)  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Euro było po 2,28 to już bym jechał po kilka. :D

Zdaję sobie sprawę, ze to tylko literówka ( a właściwie cyfrówka) , ale pomarzyć dobra sprawa. ;)  

 

Tak. Miało być 4,28 :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Jak to tego momentu nie będzie podwyżka  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to tego momentu nie będzie podwyżka  ;)

 

Jak najbardziej. W tym roku nie było. Mogę więc jak najbardziej załapać się na podwyżkę ceny w 2018. Podobno jak juz - to około 5%. Taką  wiedzę mają sprzedawcy u Kruka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WKruk ma świetne wyniki finansów plus niski kurs franka także podwyżki nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WKruk ma świetne wyniki finansów plus niski kurs franka także podwyżki nie będzie

 

Tyle, że podwyżki nie zależą chyba od Kruka. Bardziej od polityki cenowej Rolexa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość podwyżek to WKruk który goni wynik jak każda firma. Zakup w frankach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok - myślałem że to tak jak w Niemczech. Kupię coś w Dubaju, Bahrajnie itd...to muszę, przylatując do Niemiec, w strefie clownem jeszcze podatek (VAT) zapłacić. Nie ważne czy handlarz czy prywatny. Dlatego dużo ludzi patrzy na to czy zegarek jest z Europy. Poza, to cena często, poprzez podatek, się nie opłaci.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Czy używane zegarki tez podlegają ocleniu? Mieszkając 20 lat poza UE po powrocie do Polski powinno się oclić np kilkanaście zegarków czy te zegarków już nie podlegają cłu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Czy używane zegarki tez podlegają ocleniu? Mieszkając 20 lat poza UE po powrocie do Polski powinno się oclić np kilkanaście zegarków czy te zegarków już nie podlegają cłu?

 

Przy 20-stu latach nie masz się co obawiać, będą zwolnione jako część tzw. mienia osobistego / mienia przesiedlenia.

 

Trzy warunki, które muszą być spełnione - łącznie - żeby zwolnienie działało;

i. miejsce zamieszkania poza obszarem celnym UE przez minimum 12 miesięcy,

ii. musisz posiadać (używać) zegarki min. 6 miesięcy przed opuszczeniem w/w miejsca,

iii. po przywiezieniu nie możesz ich sprzedać przez min. 12 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna foto-relacja z serwisu mechanizmu 3000 z AirKinga wraz z laserową naprawą koperty.

 

https://imgur.com/gallery/1wreV

Kiepska polerka końcowa!

Spójrz na dziury do teleskopów po tym przede wszystkim można poznać, ze był polerowany rolex ;):D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.