Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem też do Poznania, co salon to inna cena i czas oczekiwania :D

Katowice rok

Poznań około 6 miesięcy

Pewnie w Gdańsku będzie od ręki :) tam już nie dzwonię :)

Ja byłem we wrześniu w Gdańsku i Hulk 4-6 tygodni a czarny Sub do 2 tygodni. Na pytanie jak to możliwe, że dzwoniąc do centrali W.Kruk dostałem odpowiedz, że czas oczekiwania na Hulka to około 8 miesięcy Pani skwitowała to uśmiechem. Mierzyłem też Submarinera No Date niestety czekał na odbiór. Czy to ktos z forumowiczów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niedziele jak byłem w Katowicach to na Suba no date do marca trzeba czekać.

 

@Matt a ty już nie miałeś kiedyś batmana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex traktuje Kruka jak alfons swoja najpodlejsza dziwke w filmach klasy b ;)

Teraz zamawialem dblue i zezloscilem sie na brak kompetencji, ale to nie to. To niemoc, oni naprawde nic nie wiedza i nic nie moga.

Teraz jeszcze obetna im jeszcze profesionale, jakby bylo z czego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A tak poważnie to co robimy z naszymi zegarkami powinno być Twoim najmniejszym zmartwieniem.

Ps. I kto Cię lajkuje? Mama?

 

Tak poważnie, to czasem mam nie zły kabaret z tymi Waszymi zegarkami. Najpierw zachwyt, pierdyliard zdjęć, jaki to strzał, wszyscy cmokają z uznania, wirtualnie klepią "szczęśliwego nabywcę" po plecach, a graty, a niech się nosi, a za chwilę cacko ląduje na bazarku lub allegro. Uwielbiam Was! Normalnie Kołaczkowska by tego nie wymyśliła. 

 

Tak, lakowała mnie mama, Twoja. Nawet IP zmieniła 2 razy żeby było więcej. Podziękuj jej z mojej strony. 


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Golumiasty to Ty masz tak samo urządzone mieszkanie jak Esteta? :D


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak poważnie, to czasem mam nie zły kabaret z tymi Waszymi zegarkami. Najpierw zachwyt, pierdyliard zdjęć, jaki to strzał, wszyscy cmokają z uznania, wirtualnie klepią "szczęśliwego nabywcę" po plecach, a graty, a niech się nosi, a za chwilę cacko ląduje na bazarku lub allegro. Uwielbiam Was! Normalnie Kołaczkowska by tego nie wymyśliła. 

 

Tak, lakowała mnie mama, Twoja. Nawet IP zmieniła 2 razy żeby było więcej. Podziękuj jej z mojej strony. 

 

Tak się zastanawiam co Ty tu robisz człowieku?

Aniś odkrywczy, ani oryginalny. Nudny jak flaki w oleju.

Chwaścisz to forum, nic nie wnosisz.

Z tych postów taki ból d*py bije że aż się żal robi.

I to moja ostatnia z Tobą konwersacja.

Dodane do ignorowanych. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZlyNY

post-99920-0-41303200-1511406119_thumb.jpgDobry Wieczor.

Z prawdziwa przyjemnoscia czytam wszystkie  tematy  na forum. Otwieram  jednak oczy szeroko ze zdziwienia ze  sa  tu  tacy co lubia  tylko kijem wode zamacic. 

Musze tez przyznac ze  nigdy wczesniej nie slyszalem o zapisach  na drogie zegarki. Jestem  pod wrazeniem i pochlebiam  sobie ze naleze do elity' kolejkowiczow' z racji posiadania Suba.

Zeby wiec bylo  troszke normalniej opowiem Wam  jak kupilem swojego Rolka. 

Pewnej Sierpniowej niedzieli wracajac z rekreacyjnego  zbiorania  malin zajechalem do AD  na Long Island. poprosilem  o pokazanie  mi Suba z data. Stwierdzilem  ze mi sie podoba .Zaplacilem  cene sugerowana  przez Rolex US. plus vat. Na moje pytanie o rabat  dowiedzialem sie ze nie sa oferowane bo Rolexy swietnie sie sprzedaja. Ale za to  moge  dostac w prezencie rotomat ,  czekalem na  niego (dostawa z Francji)  6 tygodni. Ale  faktycznie  dostalem.

Pisze  o tym zeby pokazac   ze jednak moze byc normalnie.Jest sklep  klient  przychodzi i kupuje.  Szkoda  tylko ze nie w Polsce. Z mlodosci pamietam  komitety kolejkowe.  Noce i dnie w kolejkach po cokolwiek.

Pozdrawiam  wszystkich  serdecznie . I Tych  co maja Rolexy  i Tych co  maja inne  zegarki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo z tym czasem oczekiwania to jedna wielka ściema żeby podbić cenę!

I że wielkie kolejki oczekujących są!

Pomyślcie, ilu ludzi w ciągu roku w Polsce kupuje nowe Roleksy że takie kolejki się robią.

 

Ile razy bym nie zaglądał do sklepów z zegarkami za granicą podczas wakacji, to są wszystkie modele dostępne od ręki i to po niższych cenach niż w PL, a jeszcze rabaty dają.

 

Naprawdę się dziwię kto w ogóle w PL kupuje zegarki???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

Ile razy bym nie zaglądał do sklepów z zegarkami za granicą podczas wakacji, to są wszystkie modele dostępne od ręki i to po niższych cenach niż w PL, a jeszcze rabaty dają.

 

Naprawdę się dziwię kto w ogóle w PL kupuje zegarki???

Dokładnie tak. Może nie absolutnie wszystkie, ale zazwyczaj po 40 sztuce przestaję liczyć...

Nie ma znaczenia czy to Wiedeń, Taormina, Caramel czy NY.

W PL to się nie zmieni dopóki za dystrybucję Rolexa będzie odpowiedzialny tylko jeden podmiot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem problemem nie jest Rolex, a traktowanie "zachodniego rynku" .

 

W Czechach, na Słowacji i Węgrzech istnieją ruchy społeczne piętnujące przypadki sprzedawania w Europie wschodniej i środkowej produktów gorszych jakościowo, często za wyższą cenę, przez "gorsze" należy rozumieć np wadliwe, reklamowane towary (tv, aparaty fotograficzne, komputery, telefony, agd) które po naprawie trafiają na nasz rynek jako "promocje" w znanych sieciach handlowych......

 

 

Jak podają Czesi około 35% elektroniki sprzedawanych w ich kraju przez zachodnie koncerny jest...nowa!

Przerażające, prawda?

O jedzeniu to nawet szkoda pisać......mniejsze wagowo, gorszej jakości, często refurbiszowane.

Nasi dystrybutorzy firm zachodnich traktowani są przez centrale po macoszemu i jest jak jest..

Tyle, moim zdaniem.

 

Aha, wiecie kto jest, a raczej był założycielem spółki "Metro Group"( MM, Saturn, Makro......)?

A pułkownik SS-Waffen.

Pozdrawiam.


https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwil6YGS9NTXAhVGAZoKHbTfAUYQFggmMAA&url=https%3A%2F%2Fpl.wikipedia.org%2Fwiki%2FMetro_Group&usg=AOvVaw2oRvL1Fqmi0JzthGghzw2s

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo z tym czasem oczekiwania to jedna wielka ściema żeby podbić cenę!

I że wielkie kolejki oczekujących są!

Pomyślcie, ilu ludzi w ciągu roku w Polsce kupuje nowe Roleksy że takie kolejki się robią.

 

Ile razy bym nie zaglądał do sklepów z zegarkami za granicą podczas wakacji, to są wszystkie modele dostępne od ręki i to po niższych cenach niż w PL, a jeszcze rabaty dają.

 

Naprawdę się dziwię kto w ogóle w PL kupuje zegarki???

Ludzie kupują i to wcale nie mało, ale czas oczekiwania tak długi jest spowodowany tym, co napisał Julek...Kruk jest traktowany po macoszemu i dostaje mało zegarków.

 

20171123_150528.jpg

 

20171123_150452.jpg

 

20171123_155113.jpg


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kupują i to wcale nie mało, ale czas oczekiwania tak długi jest spowodowany tym, co napisał Julek...Kruk jest traktowany po macoszemu i dostaje mało zegarków.

"Robi robotę"!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

DS jest piękny

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem problemem nie jest Rolex, a traktowanie "zachodniego rynku" .

 

W Czechach, na Słowacji i Węgrzech istnieją ruchy społeczne piętnujące przypadki sprzedawania w Europie wschodniej i środkowej produktów gorszych jakościowo, często za wyższą cenę, przez "gorsze" należy rozumieć np wadliwe, reklamowane towary (tv, aparaty fotograficzne, komputery, telefony, agd) które po naprawie trafiają na nasz rynek jako "promocje" w znanych sieciach handlowych......

 

 

Jak podają Czesi około 35% elektroniki sprzedawanych w ich kraju przez zachodnie koncerny jest...nowa!

Przerażające, prawda?

O jedzeniu to nawet szkoda pisać......mniejsze wagowo, gorszej jakości, często refurbiszowane.

Nasi dystrybutorzy firm zachodnich traktowani są przez centrale po macoszemu i jest jak jest..

Tyle, moim zdaniem.

 

Aha, wiecie kto jest, a raczej był założycielem spółki "Metro Group"( MM, Saturn, Makro......)?

A pułkownik SS-Waffen.

Pozdrawiam.

 

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwil6YGS9NTXAhVGAZoKHbTfAUYQFggmMAA&url=https%3A%2F%2Fpl.wikipedia.org%2Fwiki%2FMetro_Group&usg=AOvVaw2oRvL1Fqmi0JzthGghzw2s

W kontekście tych protestów to odnośnie jedzenia główne protesty są na jedzenie z Polski :)

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz - reki Ci jeszcze nie urwalo???  :D  ;)

 

Fajny jest Cameron i juz  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem problemem nie jest Rolex, a traktowanie "zachodniego rynku" .

 

W Czechach, na Słowacji i Węgrzech istnieją ruchy społeczne piętnujące przypadki sprzedawania w Europie wschodniej i środkowej produktów gorszych jakościowo, często za wyższą cenę, przez "gorsze" należy rozumieć np wadliwe, reklamowane towary (tv, aparaty fotograficzne, komputery, telefony, agd) które po naprawie trafiają na nasz rynek jako "promocje" w znanych sieciach handlowych......

 

 

Jak podają Czesi około 35% elektroniki sprzedawanych w ich kraju przez zachodnie koncerny jest...nowa!

Przerażające, prawda?

O jedzeniu to nawet szkoda pisać......mniejsze wagowo, gorszej jakości, często refurbiszowane.

Nasi dystrybutorzy firm zachodnich traktowani są przez centrale po macoszemu i jest jak jest..

Tyle, moim zdaniem.

 

Aha, wiecie kto jest, a raczej był założycielem spółki "Metro Group"( MM, Saturn, Makro......)?

A pułkownik SS-Waffen.

Pozdrawiam.

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwil6YGS9NTXAhVGAZoKHbTfAUYQFggmMAA&url=https%3A%2F%2Fpl.wikipedia.org%2Fwiki%2FMetro_Group&usg=AOvVaw2oRvL1Fqmi0JzthGghzw2s

 

Podaj proszę źródło informacji, że gość, który w roku zakończenia II WŚ miał 21 lat, był pułkownikiem Waffen-SS. Przy okazji źródło do tych czeskich przerażających danych też byłoby przydatne.

 

Czasem naprawdę zdumiewa mnie posiadana przez niektórych ludzi umiejętność łączenia różnych faktów...

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mogłeś zapytać na pw?, to wątek poboczny, poza tematem, 

Poszukaj sobie ( na oficjalnej stronie firmy jest nota że służył w SS-Waffen), resztę można znależć w archiwach.

 

 

Mnie natomiast zdumiewa obrona nazisty.....który zbudował swoje imperium biznesowe za fundusze anonimowej , szwajcarskiej fundacji....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.