Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Do pełni szczęścia brakuje tylko jubile.

Jubilee prezydenckie! :D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zjadł mi tel jedno e. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy w klubie, witam wszystkich.

 

Nowy nabytek, w drodze jeszcze 4  B)

 

Edycja dla sprostowania:

Na zdjęciu pierwszy nabytek na nadgarstku żony.

post-101870-0-53480300-1514824320_thumb.jpg

Edytowane przez kaka9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wyboru było albo brzydkie zdjęcie z moim nadgarstkiem albo ładniejsze zdjęcie z żony :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie prowadzą bazarek na aliexpress ;)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zdjęcie z neta? :o

Jak spędzisz tu trochę czasu to na pewno nieraz spotkasz się takimi "kwiatkami" ;) A swoją drogą podziwiam tych, którzy potrafią to wyczaić. Ja łyknąłem i czekałem na 4 kolejne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Jak to prawda to Żenada

 

Brawo Tomek!

A skąd jest to zdjęcie? Bo pisze ze to nadgarstek żony - strona jakaś? Jestem na telefonie i ciężko sprawdzić

 

Kolega gdzieś pisał że ponoć mieszkał kilka lat w Chin...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez awi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZlyNY

Ja " podziwiam"  tych co sadza  takie "Kwiatki".

Wyglada  to troszke  jak falstart w klubie. Ale  moze sie  wszyscy mylimy. Moze  jest  jakies sensowne wytlumaczenie.

Na przyklad ze  to chinczycy sciagneli zdjecie nie zwazajac na prawa autorskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak spędzisz tu trochę czasu to na pewno nieraz spotkasz się takimi "kwiatkami" ;) A swoją drogą podziwiam tych, którzy potrafią to wyczaić. Ja łyknąłem i czekałem na 4 kolejne :D

Kolejny taki kwiatek w temacie co masz dzisiaj na ręce, chyba kwiatek, to się okaże

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak się lansować czymś czego się nie ma

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

 

 

Kolejny taki kwiatek w temacie co masz dzisiaj na ręce, chyba kwiatek, to się okaże

 

 

Ja " podziwiam" tych co sadza takie "Kwiatki".

 

 

 

"kwiatkami" ;)

Ktoś mnie tu wołał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja " podziwiam" tych co sadza takie "Kwiatki".

Wyglada to troszke jak falstart w klubie. Ale moze sie wszyscy mylimy. Moze jest jakies sensowne wytlumaczenie.

Na przyklad ze to chinczycy sciagneli zdjecie nie zwazajac na prawa autorskie.

Oczywiście jeśli pośpieszyłem się ze swoim osądem to "zwróce honor" i przeprosze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie prowadzą bazarek na aliexpress ;)

O w dooope, jaka akcja. A miałem mu pisać, że skoro zamawia Rolexy jak kryminały z Empiku to niech sobie sprawdzi co to PP lub AP. Fajnie tu. Korzystając z okazji, zapisuję się.

post-100816-0-08040900-1514833600_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mała g.. burza się wywiązała. Jak na fanklub "rolexa" liczyłem, że będą ludzie odrobinę inteligentniejsi, a przynajmniej z odrobiną klasy i wykształcenia.

Tak, mam żonę Azjatkę. Skoro dałem zdjęcie rolexa, napisałem że 4 w drodze to chyba stać mnie na lot? Panowie, to tylko 1600 zł jeżeli nie zależy wam na waszym bezpieczeństwie w Aeroflot lub około 9 tys w biznes klasie Emirates. Żonę poznałem za czasów studiów, gdy otwierałem swój pierwszy interes i latałem do Azji raz na miesiąc. Aktualnie posiada pozwolenie na pobyt w kraju, w przyszłym roku się przeprowadzamy - rasizm (smutne, mógłbym o tym książkę napisać) i bieda w kraju.

A teraz pytanie za 100 punktów: gdzie jest więcej punktów Rolexa, w Polsce czy tych "biednych Chinach" lub Hongkongu, a gdzie oficjalny sklep otworzył się w ciągu ostatnich kilku lat, niczym kraj 3ciego świata? Zawsze mnie rozśmiesza wywyższanie się ludzi jak usłyszą o Azji. Przecież kraj ma perspektywy w ciągu 10-20 lat przejąć rolę lidera gospodarczego. PS. Aliexpress to miejsce, gdzie kupują ludzie z Europy i US, na "ich allegro" podróbki są blokowane.

Dla sprostowania załączam zdjęcia, jak widać - zdjęcie z dzisiaj wykonane przeze mnie, zdjęcie na nadgarstku i z datą sprzed kilku dni przez żonę - porównać jakość zdjęcia można bez powiększania.

 

 

I kolega zamilkł, speszyliście go i jeszcze się biedaczysko zamknie w sobie emoji6.png

@mikolaj78 spędzałem czas z żoną, czy muszę co godzinę odświeżać forum? mam inne hobby oraz zajęcia i obowiązki.

 

 

O w dooope, jaka akcja. A miałem mu pisać, że skoro zamawia Rolexy jak kryminały z Empiku to niech sobie sprawdzi co to PP lub AP. Fajnie tu. Korzystając z okazji, zapisuję się.

Następny zakup planowany jest A. Lange :wub:, AP nie podoba się żonie, a PP - jeszcze nie znaleźliśmy "tego" modelu, który nas zachwyci - ale chciałbym kupić kiedyś ze względu na polskie korzenie i rangę najlepszej firmy.

 

Tam jest trochę więcej zdjęć, a zegarek został wystawiony na sprzedaż 3 dni temu:

http://www.xbiao.com/rolex/z_606149.html

Tutaj mamy niezły kwiatek. Otóż Panie Detektywie:

1) Zegarek nie jest wystawiony na sprzedaż, to jest blog, a oferta sprzedaży to reklama

2) Wystarczyło spojrzeć w mój profil, 1 temat na forum - informacje o zakupie

a) rolexa

b ) day date

c) prezent dla żony

 

Na resztę postów nie odpowiadam, ze względu na ten jad aż mi wstyd to przeglądać.

Jednak wypisuję się z tego elitarnego klubu.

 

Nie pozdrawiam

post-101870-0-16797500-1514844150_thumb.jpg

post-101870-0-94315800-1514844203_thumb.jpg

post-101870-0-26386900-1514844241_thumb.jpg

post-101870-0-15164500-1514844505_thumb.jpg

Edytowane przez kaka9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że należą Ci się przeprosiny. Niestety było tu wiele różnych dziwnych przypadków z fejkami lub skradzionymi zdjęciami, więc te zdjęcia z chińskiej strony miały jasny wydźwięk, naprawdę biorąc pod uwagę historię różnych sytuacji tutaj było nikłe prawdopodobieństwo że nie jest to zdjęcie z netu.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, zdjęcie na nadgarstku kobiety oraz zdjęcie zindeksowane w Chinach można uznać za dwuznaczne, aczkolwiek zostałem od ręki osądzony i ukamieniowany ;) przez zdecydowaną większość osób, nie polecam.

Edytowane przez kaka9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kaka9 takie małe pytanie czemu masz pasek na odwrót założony?!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kaka9 takie małe pytanie czemu masz pasek na odwrót założony?!

Szwed jako znawca Rolexa powinieneś wiedzieć że Day date ma tak seryjnie montowany pasek pod dedykowane zapięcie :)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szwed jako znawca Rolexa powinieneś wiedzieć że Day date ma tak seryjnie montowany pasek pod dedykowane zapięcie :)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Wybacz znawca nie jestem! :( tym bardziej na nowych się nie znam! :(

Ale bardzo dziękuje za wyjaśnienie! :)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, zdjęcie na nadgarstku kobiety oraz zdjęcie zindeksowane w Chinach można uznać za dwuznaczne, aczkolwiek zostałem od ręki osądzony i ukamieniowany ;) przez zdecydowaną większość osób, nie polecam.

Mamy tu na forum pełzający „spór” wokół marki Rolex i skojarzeń jakie budzi , który to spór co jakiś czas wraca w tej czy innej postaci. Zdarzają się prowokacje. A to ktoś „ fejka” wrzuci a to „eksperyment psychologiczny” urządzi.

Nowy użytkownik, wysoki model, damska ręka, chińskie zdjęcia i jeszcze informacja o kolejnych nadjeżdżających zegarkach ...

A później okazuje się że jest na to racjonalne ale interkulturowe wytłumaczenie. Odwykliśmy od tego ostatnio w tym kraju... tu się teraz propaguje chów wsobny i umiarkowane powodzenie osobiste ... także bez urazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.