Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

tak, żenujące uwagi użytkownika Markiza zakrawają o trolling

przepisuje żywcem z netu ( udowodnione kilka stron wcześniej) nie umie rozpoznać modelu zegarka ze zdjęcia, nie odnosi sie merytorycznie do pytań, a chwali się rzekomym 30 letnim doświadczeniem zegarmistrzowskim

kolejne bzdury skończą się banem

 

Mam wrażenie , ze to mnie cały czas trolujecie. I ze to moje 30 letnie doświadczenie bardz boli.

taa.. internet ...30 lat temu  - nie ośmieszaj się juz

 

Nie powiedziałam , ze mam 30 letnie doświadczenie w internecie.

EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie boli, tylko głupkowate uwagi nie poparte niczym i chwalenie się doświadczeniem , którego nie ma

Daytona comex ... i nawet zegarka ze zdjęcia nie rozpoznasz ... nie ośmieszaj się 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xpovoc myślę troszkę nie na miejscu jest podważać biegłego zegarmistrza ☺ który podzielił się z nami wiedzą że daytona wychodziła w wersji typu comex

Nie musisz mi wierzyć. Są tam inne wróżki.


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażasz sobie Suba z bransoletą 20-20

Wyglądałby karykaturalnie.

Nie. Wyobrażam sobie go proporcjonalnie, bo teraz to jest karykatura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz mi wierzyć. Są tam inne wróżki.

Poproszę zdjęcie twojego dyplomu, z tłem tego wpisu na monitorze, ew twojego zegarka Rolex, dane osobowe możesz zakleić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę zdjęcie twojego dyplomu, z tłem tego wpisu na monitorze, ew twojego zegarka Rolex, dane osobowe możesz zakleić!

A kto ty jesteś? Bo nie wiem z kim mam przyjemność?wyslij mi twoje zdiecie. Copie dowodu. I napisz co robisz w życiu.

Ja już powiedziałam o sobie dużo.


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto ty jesteś? Bo nie wiem z kim mam przyjemność?wyslij mi twoje zdiecie. Copie dowodu. I napisz co robisz w życiu.

Ja już powiedziałam o sobie dużo.

Żegnamy reklamy! (Twój) czas minął !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dariusz jedno słowo, które w tym momencie mówi więcej niż Merci na reklamach...

 

 

 

Dziękuję :o

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chiński troll z damskim DD miał więcej charakteru - jak obiecał, że nie wróci, to nie wrócił...przynajmniej pod tamtą postacią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trollowi Markiza już dziękujemy - zbanowane

Chyba trolicy :)


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mała g.. burza się wywiązała. Jak na fanklub "rolexa" liczyłem, że będą ludzie odrobinę inteligentniejsi, a przynajmniej z odrobiną klasy i wykształcenia.

 

Tak, mam żonę Azjatkę. Skoro dałem zdjęcie rolexa, napisałem że 4 w drodze to chyba stać mnie na lot? Panowie, to tylko 1600 zł jeżeli nie zależy wam na waszym bezpieczeństwie w Aeroflot lub około 9 tys w biznes klasie Emirates. Żonę poznałem za czasów studiów, gdy otwierałem swój pierwszy interes i latałem do Azji raz na miesiąc. Aktualnie posiada pozwolenie na pobyt w kraju, w przyszłym roku się przeprowadzamy - rasizm (smutne, mógłbym o tym książkę napisać) i bieda w kraju.

 

A teraz pytanie za 100 punktów: gdzie jest więcej punktów Rolexa, w Polsce czy tych "biednych Chinach" lub Hongkongu, a gdzie oficjalny sklep otworzył się w ciągu ostatnich kilku lat, niczym kraj 3ciego świata? Zawsze mnie rozśmiesza wywyższanie się ludzi jak usłyszą o Azji. Przecież kraj ma perspektywy w ciągu 10-20 lat przejąć rolę lidera gospodarczego. PS. Aliexpress to miejsce, gdzie kupują ludzie z Europy i US, na "ich allegro" podróbki są blokowane.

 

Dla sprostowania załączam zdjęcia, jak widać - zdjęcie z dzisiaj wykonane przeze mnie, zdjęcie na nadgarstku i z datą sprzed kilku dni przez żonę - porównać jakość zdjęcia można bez powiększania.

 

@mikolaj78 spędzałem czas z żoną, czy muszę co godzinę odświeżać forum? mam inne hobby oraz zajęcia i obowiązki.

 

Następny zakup planowany jest A. Lange :wub:, AP nie podoba się żonie, a PP - jeszcze nie znaleźliśmy "tego" modelu, który nas zachwyci - ale chciałbym kupić kiedyś ze względu na polskie korzenie i rangę najlepszej firmy.

 

Tutaj mamy niezły kwiatek. Otóż Panie Detektywie:

1) Zegarek nie jest wystawiony na sprzedaż, to jest blog, a oferta sprzedaży to reklama

2) Wystarczyło spojrzeć w mój profil, 1 temat na forum - informacje o zakupie

a) rolexa

b ) day date

c) prezent dla żony

 

Na resztę postów nie odpowiadam, ze względu na ten jad aż mi wstyd to przeglądać.

Jednak wypisuję się z tego elitarnego klubu.

 

Nie pozdrawiam

Gdy klikniemy w strzałkę po prawej, u góry cytatu to zobaczymy zdjęcie zegarka na tle monitora z tekstem z forum oraz rachunek tzw "chińskiego trolla".......

A brak wpisów, chyba wyjaśnił powód?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy klikniemy w strzałkę po prawej, u góry cytatu to zobaczymy zdjęcie zegarka na tle monitora z tekstem z forum oraz rachunek tzw "chińskiego trolla".......

A brak wpisów, chyba wyjaśnił powód?

Ale wiedzy, nie miał wystarczającej wiedzy....miał tylko drogie zegarki....nieprawdaż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie była prywatna kolekcja tylko towar na handel - przecież widać gablotę do prezentacji nikt tak w domu zegarków nie trzyma 

Sklep, lombard i tym podobne - przecież nikt nie napisze na starcie hej handluje i trochę chciałbym wam sprzedać, choć niczego złego w tym nie ma ale niektórzy wolą dookoła zamiast prosto z mostu 

post-68206-0-90554700-1518070788.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie pomyślałeś, że zrobił to zdjęcie, jak był w sklepie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ciagnac - takich durnot i tępych komentarzy dawno na forum nie bylo. Dobrze, ze juz koniec i wrocmy do porzadku dziennego  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla rozluźnienia atmosfery dodam ,że pani ? Markiza napisała

 

 

 

To był tylko taki zakład.
Jak wyglada cenzura w Polsce?
I kto robi cenzurę?
Jaki stosunek maja mężczyźni wobec kobiet. 
No niestety. Nie ma z czego być dumnym. 
Wygrałam wcześniej niż myślałam. 
Dziękuje za współpracę. 
Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jasne, Markiza to byl sztuczny twór, eksperyment społeczny badający jak środowisko zegarmistrzowskie zareaguje na kobietę, która podaję się za speca!

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto wygrał ten zakład :)

Poprawne pytanie: Co było przedmiotem zakładu i kto komu co ?  :D  :lol:

 

I nawet zrozumiałbym to badanie chomika w karuzeli, gdyby wstawiony został prawdziwy chomik (ktoś z kompetencjami )...

 

A tak ręce opadają, żenuła, trolling, dziecinada i kręcenie się wkoło własnego śmierdzącego ogona - szkoda więcej słów i czasu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak jak powyżej kolega artme napisał wklejać zdjęcia słać linki i wracajmy do codzienności swoją drogą mega jestem ciekaw nowości rolexa 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.