Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobią coke z białego złota i wszyscy będą mieli się z pyszna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jutro wybieram się do stolicy czy jest gdzieś według waszej wiedzy możliwość zobaczyć hulka w jakimś butiku rolexa pewnie tylko pomarzyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobią coke z białego złota i wszyscy będą mieli się z pyszna...

Coke z białego złota to tak na 99% będzie. Może odświeża Explorer II a raczej upodobnia go bardziej do starych modeli? Wszyscy teraz idą w stronę vintage. Fajnie też wyglądał by Explorer II z czarnym ceramicznym bezelem, którego zdjęcie gdzieś już tu na forum widziałem.

Ps. Oczywiście potwierdzenie zaprzestania produkcji Hulka i Batmana było by ciekawostka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawne pytanie: Co było przedmiotem zakładu i kto komu co ? :D:lol:

 

I nawet zrozumiałbym to badanie chomika w karuzeli, gdyby wstawiony został prawdziwy chomik (ktoś z kompetencjami )...

 

A tak ręce opadają, żenuła, trolling, dziecinada i kręcenie się wkoło własnego śmierdzącego ogona - szkoda więcej słów i czasu!

Ciekawe, że zawsze w wątku Rolexa lądują tacy frustraci...jakby nie mogli pojąć że na koniec dnia właściciele Rolexów nadal mają Rolexy a oni ....wyniki swoich

„ badań”

Zrobią coke z białego złota i wszyscy będą mieli się z pyszna...

Ale po co im/ nam dwa „takie same” złote zegarki :-) Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dizajn to jedno ale mam nadzieję że konsekwentnie będą wprowadzać nowy mechanizm z rodziny 32XX do kolejnych modeli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to się kupowało bezel 400CBL wymieniało nożem i git był inny kolorek, a teraz premiera nowego koloru bezela matko bosko hit kolejka 10 lat albo milion euro + nerka i bierz pan szybko bo jak nie to mam 50 napalonych na ten zegarek :D.

No dokładnie, wariactwo. Trzeba jednak przyznać, że Rolex potrafi kreować swój produkt jak mało kto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Ja tam mam swoje dwa klasyki i w d*pie mam ich nowości... nic lepszego z pewnością nie wymyślą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ps. Oczywiście potwierdzenie zaprzestania produkcji Hulka i Batmana było by ciekawostka ;)

 

Może warto zamówić przed BaselWorld i jak się okaże, że to ściema ewentualnie się wycofać:D


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może warto zamówić przed BaselWorld i jak się okaże, że to ściema ewentualnie się wycofać:D

Nic Ci to nie da bo jak się okaże, że wycofują to nie zrealizują zamowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały zoom.

 

SiPm6ZX.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Bardzo lubię te Subowe 20-16 zarówno wizualnie, jak i przede wszystkim za wygodę.

...

Dokładnie. Mam tak samo.

Choć moim znajomym to wyglada dziwnie podobnie jak Krystianowi.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.02.2018 o 12:22, gasp50 napisał(-a):

Panowie jutro wybieram się do stolicy czy jest gdzieś według waszej wiedzy możliwość zobaczyć hulka w jakimś butiku rolexa pewnie .

Edytowane przez wiejo3

Płynie się zawsze do źródeł, pod prąd, z prądem płyną śmiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

 

 

hulka co to ?

 

... to taka mała hula... sorry, nie mogłem się powstrzymać ;)  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to znaczy Krystianie proporcjonalnie? 20-18, 22-20? Bardzo lubię te Subowe 20-16 zarówno wizualnie, jak i przede wszystkim za wygodę.

 

Czy istnieje jakaś redakcja, portal branżowy, etc., które mają sukcesy w przewidywaniu premier Rolexa na Basel?

Przepraszam, że nie odpisałem, ale edytowałeś post i o ile dobrze pamiętam wcześniej był tylko drugi akapit i nie wracałem wstecz.

Dopiero jak Kolega zacytował to zauważyłem pytanie.

Odpowiadając na nie, to przy tej upasionej konstrukcji koperty zdecydowanie 20-18, a nawet 20-19 przy czym zapięcie wtedy miałoby 20 lub 21.

Wtedy nie byłoby owej dysproporcji, a zegarek nadal byłby wygodny.

Ps. Uważam, że idealnie jest to rozwiązane w mojej 300.

19-18, a zapięcie 20. Świetnie się to sprawdza w praktyce.

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pl Konstytucji...Rolexów jest...jak u ruskich wojska...sklep Kruk

 

 

hulka co to ?

O, taki brzydal 946e50f3e53b3c0dbce305143892fdba.jpg60a8df1f0ab2ab5b5aabd7bc5bb84a8d.jpg

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Łazowski

Dzięki pomocy jednego z forumowiczów zapisałem się na suba bez daty. Według wielu jednego z najnudniejszych i najbardziej oklepanych zegarków. Już nie mogę się doczekać aż będziemy się razem nudzili :) Odnośnie samej bransolety i tego nieszczęsnego zwężenia to chyba kwestia osobistych preferencji i budowy nadgarstka. Dla mnie jest ono idealne i czuje że jakakolwiek zmiana byłaby na niekorzyść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zdania,że zapięcie im węższe tym wygodniejsze i bardziej komfortowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zamieniłbym tego zapięcia na żadne inne :)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Subie to zapięcie jeszcze się broni, w SDDS to już niestety porażka. Całe szczęście w nowym modelu SD poszli po rozum do głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie zapięcie w SDDS, a szczególnie system mikroregulacji, jest jednym z najlepszych jak nie najlepszym na rynku. Mi zwężana bransoleta w nowym Subie nie przeszkadza, dużo bardziej bolą moje oczy opasłe uszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, przy pierwszych kontaktach z SDDS miałem podobne zdanie o dysproporcji bransolety. Jednak po kilku przymiarkach i raz dłuższym (ok. 1godz) noszeniu uznałem to przewężenie jako zaletę. Wiem, każda sroka swój ogon chwali, ale teraz po kilku miesięcznej eksploatacj tego zegarka wcale bym nie chciał aby bransoleta była sporo szersza.

Edytowane przez mikolaj78

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że przy dłuższym użytkowaniu takie rozwiązanie okazuje się wygodne, jednak wizualnie mnie trochę rażą te proporcje masywnej koperty i cienkiego zapięcia. Ale stwierdzam to tylko po przymiarkach, Ty już pewnie się przyzwyczaiłeś i tego nie widzisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.