Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że kilka osób by się jednak znalazło, które tego Submarinera mieć nie będą.

Najważniejsze, że cieszy tych co mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że nie istnieje coś takiego jak zegarek uniwersalny ;)

Ale na każdym etapie można to sobie dopasować do możliwości. Jeśli przez większość czasu noszę się nieformalnie to więcej kasy przeznaczam na taki sportowy zegar a za mniejsze pieniądze kupuję garniturowego vintydża. I cieszę się jednym i drugim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stanisław, sub to jest to ;) nawet na skórze, bez daty no i ostatnie ale nie najmniej ważne - nie pasuje do Ciebie (koledzy na forum zawsze wiedzą lepiej), pamiętaj o tym codziennie wpatrując się w ten wyblingowany ceramiczny wyrób :D

 

 

Cieszę się, że płyniesz już z powrotem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na każdym etapie można to sobie dopasować do możliwości. Jeśli przez większość czasu noszę się nieformalnie to więcej kasy przeznaczam na taki sportowy zegar a za mniejsze pieniądze kupuję garniturowego vintydża. I cieszę się jednym i drugim.

Tu Robert bardziej chodzi o to, że ktoś ma kolekcję zegarków za duże jak dla siebie pieniądze i teoretycznie stać go na tego SUBa sprzedając wszystkie, ale już jego utrata byłaby ogromną stratą finansową dla danej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale majac 1 zegarek to raczej jest chyba najbardziej bezpieczny gdy jest własnie cały czas na nadgarstku?

 

PS> nigdy nie miałem suba i gmt :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu Robert bardziej chodzi o to, że ktoś ma kolekcję zegarków za duże jak dla siebie pieniądze i teoretycznie stać go na tego SUBa sprzedając wszystkie, ale już jego utrata byłaby ogromną stratą finansową dla danej osoby.

Słuszna uwaga. Dodatkowo nie każdy chce/może być jednozegarkowcem.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale majac 1 zegarek to raczej jest chyba najbardziej bezpieczny gdy jest własnie cały czas na nadgarstku?

wiedzą to zwłaszcza Ci co się muszą nagimnastykować jak wyjeżdzają na dłużej

 

PS> nigdy nie miałem suba i gmt :P

ale miałeś rolników 2;p


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie jak to wyglada z dostepnoscia SUBa w AD, na model z czarnym bezelem lub na zielonego hulka jest lista oczekujacych? 

Chodzi za mna nowy zegarek, ale im dluzej mysle tym trudniej sie zdecydowac ;)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcąc zakłócać, rozgrzanej prawie do koloru bezela Pepsi atmosfery panującej w tym wątku, związanej z tegorocznym Baselworld przez ostatnie tygodnie w samotności i wyciszeniu upajałem się urokami mojego nowego nabytku. Znając wasze krytyczne uwagi dotyczące tego modelu, czego ma za dużo, a czego za mało i do czego nie pasuje, dokonałem całkowicie subiektywnego wyboru, bo mi on się na prawdę (akurat ten model) bardzo podoba. ;)

Dobrze się przyczaiłeś Stanisławie :)

Gratuluję zakupu. Ze swojej strony dodam, że wybrałeś najładniejszą wersję, a wybór ten wymaga odwagi, aby świadomie zrezygnować z symbolu suba (tj. cyklopa).

 

Rozumiem, że koledzy w żartach piszą, iż nie pasuje on do Ciebie. Bo niby dla jakich osobowości on pasuje? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie jak to wyglada z dostepnoscia SUBa w AD, na model z czarnym bezelem lub na zielonego hulka jest lista oczekujacych?

Chodzi za mna nowy zegarek, ale im dluzej mysle tym trudniej sie zdecydowac ;)

Jest aktualnie lista na każdego Suba również bez daty... z tego co wiem to na Hulka najdłuższy czas oczekiwania (z subów). Edytowane przez nomysz4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie jak to wyglada z dostepnoscia SUBa w AD, na model z czarnym bezelem lub na zielonego hulka jest lista oczekujacych? 

Chodzi za mna nowy zegarek, ale im dluzej mysle tym trudniej sie zdecydowac ;)

 

sub z data - czarny to 3-4 miesiące oczekiwania

sub z data - czarny to 3-4 miesiące oczekiwania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hulk - 9 miesiecy

Tak mówią ale biorąc pod uwagę że od połowy grudnia do teraz nic nie przyszło ponoć... to albo nadgonią albo ten okres się wydłuży... Edytowane przez nomysz4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu Robert bardziej chodzi o to, że ktoś ma kolekcję zegarków za duże jak dla siebie pieniądze i teoretycznie stać go na tego SUBa sprzedając wszystkie, ale już jego utrata byłaby ogromną stratą finansową dla danej osoby.

Ale ja odpwiadałem koledzy który zwracał uwagę na brak zegarka uniwersalnego. I tym droższym nie musi być Rolex ;-)

Słuszna uwaga. Dodatkowo nie każdy chce/może być jednozegarkowcem.

Dlatego dodałem garniturowca ;-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie jak to wyglada z dostepnoscia SUBa w AD, na model z czarnym bezelem lub na zielonego hulka jest lista oczekujacych?

Chodzi za mna nowy zegarek, ale im dluzej mysle tym trudniej sie zdecydowac ;)

Gdyby wybór padł na Suba bez daty to pisz na priv będę miał niebawem do odbioru (3mies. czekam już)i w dobrych pieniądzach sprzedam Edytowane przez nomysz4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się przyczaiłeś Stanisławie :)

 

Rozumiem, że koledzy w żartach piszą, iż nie pasuje on do Ciebie. Bo niby dla jakich osobowości on pasuje? :)

Mniej klasycznych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten model jest najbardziej klasyczny z obecnej gamy. Pasuje więc :)

 

Abstrahując już od tego, że wersja bez daty jest najładniejsza :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten model jest najbardziej klasyczny z obecnej gamy. Pasuje więc :)

Abstrahując już od tego, że wersja bez daty jest najładniejsza :)

Na stole były bardziej klasyczne SUBy ale to dobre podsumowanie. Najważniejsze że to świadomy wybór ważący za i przeciw. Ma szansę przetrwać mody ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźnia nigdy mi nie szwankowała jednak nie jestem w stanie pojąć komu nie pasowałby  Sub. Pasuje każdemu i na każdą okoliczność. Słoniowi założyć na nogę i też by pasił. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźnia nigdy mi nie szwankowała jednak nie jestem w stanie pojąć komu nie pasowałby Sub. Pasuje każdemu i na każdą okoliczność. Słoniowi założyć na nogę i też by pasił. :)

Nie pasuje do garnituru :) Mi osobiście bardziej podobają się wskazówki Tudora BB od mercedesowych. Ale takiego DJa 36 bym chętnie przygarnął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźnia nigdy mi nie szwankowała jednak nie jestem w stanie pojąć komu nie pasowałby Sub. Pasuje każdemu i na każdą okoliczność. Słoniowi założyć na nogę i też by pasił. :)

Dobrze napisane. A koledze gratuluje zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten model jest najbardziej klasyczny z obecnej gamy. Pasuje więc :)

Ano właśnie. Gdyby Stanisław Hulka wybrał to możnaby się zastanawiać, czy pasuje. Ale nawet i on by Mu pasował do jego bardzo dużego fiata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pasuje do garnituru :)

Zdjęcie JFS.

Dobrze napisane. A koledze gratuluje zakupu.

Dziękuję. Z Pepsi może być zestaw kompletny.

post-89160-0-40140000-1522011399_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.