Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawie to wygląda. Filip akurat jest kolesiem, który może odczarować to "ceramiczny Sub tylko na bransolecie". Niemniej jeśli to ma być dowód (jeśli dobrze rozumiem), że Sub pasuje do garnituru, to nie. Nie.

Edytowane przez tritium.hands

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS> nigdy nie miałem suba i gmt :P

U Ciebie jest akurat proste, dwuetapowe wytłumaczenie:

W

1. Kupujesz tylko nowe

2. Jesteś niecierpliwy (wnioskuję po tempie rotacji)

Co do tego, że ktoś może sprzedać wszystkie i kupić Suba, to nie do końca o to mi chodziło - jak już ktoś napisał, nie każdy chce/może mieć jeden fajny zegarek. Bardziej chodziło mi właśnie o takie przypadki, jak Kolega Muzzy. Ale u Niego to kwestia czasu

 

W moim przypadku sprzedaż wszystkich zegarków nie zbliżyłaby mnie nie tylko do Suba, ale nawet Tudora. Wniosek - muszę w końcu zacząć więcej zarabiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie to wygląda. Filip akurat jest kolesiem, który może odczarować to "ceramiczny Sub tylko na bransolecie". Niemniej jeśli to ma być dowód (jeśli dobrze rozumiem), że Sub pasuje do garnituru, to nie. Nie.

Mi tam pasuje;)

post-73156-0-16750800-1522015293_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palikotu do gangu to nawet czerwone Casio pasowało.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo każdy Rolex pasuje do wszystkiego! Takie to uniwersalne zegarki.

Stworzony z myślą o sportowym ubiorze! ;):D

 

post-22413-0-12253500-1522042155_thumb.jpeg

Edytowane przez szwed

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sub jest super uniwersalny. Chociaż do pełnego garnituru bym go nie założył. Do zestawu - spodnie (chociażby dżinsy), koszula i marynarka jak najbardziej, ale do klasycznego garnituru i krawata warto jednak moim zdaniem mieć coś bardziej odpowiedniego.

post-48855-0-15150600-1522042758_thumb.jpg

Edytowane przez Smycel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sub jest super uniwersalny. Chociaż do pełnego garnituru bym go nie założył. Do zestawu - spodnie (chociażby dżinsy), koszula i marynarka jak najbardziej, ale do klasycznego garnituru i krawata warto jednak moim zdaniem mieć coś bardziej odpowiedniego.

chociażby omegę ala bond  :)

Edytowane przez rafio77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pasuje do wszystkiego!

 

post-22413-0-01736000-1522055797.jpeg


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, wszystko jest kwestią przekonań. Jak ktoś chce to może i pama założyć do garnituru, albo siodło na prosiaka ;) Wciąż uważam, że jednak DJ jest bardziej uniwersalny jeśli chodzi o Rolexa.

 

w zwykłym środowisku biurowym nikt nawet nie zwróci uwagi.

W środowisku biurowym prędzej ktoś zwróci uwagę na smart watcha niż na jakikolwiek "zwykły" zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Staszku.

Dojrzewałeś do tego zakupu od jakiegoś czasu i widać, że była to przemyślana decyzja i tym bardziej gratuluję


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, wszystko jest kwestią przekonań. Jak ktoś chce to może i pama założyć do garnituru, albo siodło na prosiaka ;) Wciąż uważam, że jednak DJ jest bardziej uniwersalny jeśli chodzi o Rolexa. W środowisku biurowym prędzej ktoś zwróci uwagę na smart watcha niż na jakikolwiek "zwykły" zegarek.

Eee, szef zwróci uwagę...zwłaszcza jak Twój „droższy” od jego ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pracowac samemu pod soba ;)

 

Oczywiscie zarcik, bo wiadomo, ze i tak zawsze "wszyscy mamy szefow" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sub jest mega do business casual, czy smart casual, ale do gangu wolę coś subtelniejszego, na pasku. Ale ja noszę do marynarki dżiny, a garnitur raz w roku, krawat..brrr.... no. A że w biurowcach Was nie zauważają, to może i lepiej, nie kupuje się zegarka tej klasy do lansu, tylko dla siebie i dla karmienia pasji! Ot... :rolleyes:


Jeśli macie nad sobą szefów, to faktycznie nie ma co się pokazywać może. Może standardem u tej reszty jest Fake - Rolex Sub DJ / Breitling Navitmer i Tani - Armani, czy to taki styl nowo - korpo?  :D  :D  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzmy szefom jak najlepiej - im lepsze zegarki mają oni tym lepsze możemy nosić my na codzień ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pracowac samemu pod soba ;)

Oczywiscie zarcik, bo wiadomo, ze i tak zawsze "wszyscy mamy szefow" ;)

Jak nie masz szefów to masz klientów .

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyjechała guma do Ex-a. Szybki pstryk (sorry za brudne szkło :rolleyes: )

IMG_7308.jpg

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, ty sie stales multizegarkowcem :D

 

Eee tam, 4 zegary to nie 14... ale też nie jeden ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Towarzystwo z Kruka chyba na długo zapamięta ten dzień (21.03.2018). Dopiero dziś odkopali się z zamówieniami i byli mi w stanie odpowiedzieć na pytanie, który jestem na liście. Otóż jestem na liście na pozycji 7x (nie ujawniam dokładnie przez wzgląd na ochronę danych osobowych). Siedemdziesiąt-coś. Mam nadzieję, że sam nie będę miał wtedy siedemdziesiąt-coś.

Swoją drogą sam chciałbym pożyczyć wagon pieniędzy na następujących warunkach:

 

- nie wiadomo na jak długo (ok, ok - w każdym momencie mogę te środki wycofać, ale ci co wpłacili, chyba wiedzą z czym muszą się liczyć? Tzn. z co najmniej kilkoma latami na stendbaju)

- 0%

 

Niech tych zamówień było 200: 200 x 4000 = 800 000.

 

Kocham Rolex. Nie lubię Rolex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli faktycznie tyle to potrwa to pewnie zdążę kupić za granicą przy jakiejś "okazji". Na liście jestem 50-costam, więc w najlepszym razie w 2020? ;) Albo przerzucę się na GMT rose gold, też ładny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Towarzystwo z Kruka chyba na długo zapamięta ten dzień (21.03.2018). Dopiero dziś odkopali się z zamówieniami i byli mi w stanie odpowiedzieć na pytanie, który jestem na liście. Otóż jestem na liście na pozycji 7x (nie ujawniam dokładnie przez wzgląd na ochronę danych osobowych). Siedemdziesiąt-coś. Mam nadzieję, że sam nie będę miał wtedy siedemdziesiąt-coś.

Swoją drogą sam chciałbym pożyczyć wagon pieniędzy na następujących warunkach:

 

- nie wiadomo na jak długo (ok, ok - w każdym momencie mogę te środki wycofać, ale ci co wpłacili, chyba wiedzą z czym muszą się liczyć? Tzn. z co najmniej kilkoma latami na stendbaju)

- 0%

 

Niech tych zamówień było 200: 200 x 4000 = 800 000.

 

Kocham Rolex. Nie lubię Rolex.

 

W Brukseli biora 2kEur zaliczki, wiec w sumie w Polsce nie jest tak zle.

 

Nie zmienia to faktu, ze o tym samym pomyslalem w kontekscie nieoprocentowanego kredytu obrotowego ;)

 

Pisalem do Bucherera jak z dostepnoscia w Szwajcarii, ale nie chca nic potwierdzic przez maila, trzeba przyjsc do salonu ;)

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w nowym Cameronie za wyjatkiem mechanizmu, to cos zmienili?? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.