Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Darek - znam temat - czytałem i o Comexie też.... ;) ale jednak w tym temacie jakby większa napinka nie potrzebnie jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkowniczka Markiza przez sobie tylko zrozumiałe i zabawne poczucie humoru oraz ego rozbuchane niczym włoski imbryk oraz zbyt wysokie mniemanie o swojej wiedzy "nagrabiła" sobie niestety. Natomiast poza drętwym żartem z "Daytoną" zachowuje się już przyzwoicie.

 

Daytona w ładnych okolicznościach przyrody. Podoba mi się kolor tej szarej tarczy bo współgra ładnie z kolorem stali.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pani Markiza ujawniła drugie dno, przy czym słowo DNO ma tu bardzo dobre znaczenie - cytat poniżej 

 

 

 

To był tylko taki zakład.

Jak wyglada cenzura w Polsce?
I kto robi cenzurę?
Jaki stosunek maja mężczyźni wobec kobiet. 
No niestety. Nie ma z czego być dumnym. 
Wygrałam wcześniej niż myślałam. 
Dziękuje za współpracę. 
Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Jprdl, co za szambo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zakład" to chyba jakies hasło robotnicze jest ;)

Wielu z tych co zaliczyli wtope na forum, potem tłumaczy, ze "badania internetowe" robili ;-)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówi się o tym GMT

 

Ja tez nie wiem , gdzie jest problem ze wskazówkami. ???

Bo wygląda Ok.

Wskazówka godzin pokazuje 4 h,

A wsk. GMT jest na 9 h.

 

 

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

 

Serwisant Rolexa z 30 letnim doświadczeniem nie wie jaki jest układ wskazówek w mechanizmach które serwisuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zakład" to chyba jakies hasło robotnicze jest ;)

Wielu z tych co zaliczyli wtope na forum, potem tłumaczy, ze "badania internetowe" robili ;-)))

Albo, że co innego mieli na mysli  :P  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to wszystko prawda? Np. u nas w Krakowie po socjologii ciężko znaleźć pracę. Więc absolwenci siedzą na forach i, w czynie społecznym, prowadzą badania

Edytowane przez Jan M. Krawczyk

Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

to nie Comex;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój babce. Ośmieszyła się totalnie, sama sobie wymierzyła tym karę. Teraz próbuje być miła i zacząć tutejszy byt od nowa, przynajmniej nie udaje kogoś innego jak choćby Esteta/Golumiasty. Nie próbuje kryć się pod nowym nickiem, ma tyle odwagi cywilnej, więcej niż co niektórzy z facetów tutaj.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój babce. Ośmieszyła się totalnie, sama sobie wymierzyła tym karę. Teraz próbuje być miła i zacząć tutejszy byt od nowa, przynajmniej nie udaje kogoś innego jak choćby Esteta/Golumiasty. Nie próbuje kryć się pod nowym nickiem, ma tyle odwagi cywilnej, więcej niż co niektórzy z facetów tutaj.

Gucio drogi, jeden dzień ciepła tej wiosny a Ty zakochałeś się w Mai ? ( Czy poleciałeś na kasę ? )

(Rymowanka to żart, jeśli komuś dzisiaj dopiero podłączyli internet. Pozdro Piotrek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie zestawienie58f1c2d7180469043ed2e594e305693f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Nie próbuje kryć się pod nowym nickiem, ma tyle odwagi cywilnej, więcej niż co niektórzy z facetów tutaj.

Bezkompromisowa ocena. Zmieniłem swój login, bo nick "McIntosh" był przez niektórych traktowany tak negatywnie, że nie mogli się powstrzymać, żeby mi nie przywalić. I nie miało znaczenia czy moje posty są merytoryczne, a przeważnie były, czy też nie. Przed moim ostatnim odejściem z forum zaatakowano mnie tylko dlatego, bo skrytykowałem próby zrównywania Grand Seiko z Vacheron Constantin i Audemars Piguet. Wcześniej chciałem się podzielić radością z zakupu Patka. Dotychczasową praktyką forum (w kontekście zakupu zegarka) przeważnie był pozytywny odzew, ale nie w moim przypadku. W moim przypadku trudno było się niektórym powstrzymać, żeby nie napisać, że tarcza wygląda jak z papieru, a w ogóle to Poljot ładniejszy. Zarejestrowałem się ponownie, bo brakowało mnie forum, ale nie akceptuję dowalania mi przy każdej możliwej okazji. Mimo wszystko proszę moderatora, admina, o zmianę mojego loginu na McIntosh. Tyle ode mnie.

Edytowane przez The Lord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wróćmy do zegarków;)

30261079_10211648387189548_5077449834126


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się tylko przyglądam z bliska w różnych tematach bo i doświadczeniem zegarkowym i posiadanymi modelami nie zachwycam, ale zmiana nicku nic nie daje, bo każdy już wie, że Ty to Ty I nie ma co się szarpać z ludźmi, bo zawsze znajdzie się taki, co mu nie dogodzi, tylko ignorować, przecież jest taka opcja na forum

 

Odnośnie Twojego Patka - nie możesz się obrażać na kogoś, że komuś się nie podoba Twój zegarek, bo wygląda jak papier, jak Poljot, czy inne modele, które były wskazywane w temacie (już sam nie pamiętam). Ma się podobać Tobie, a wystawiając go tutaj niestety komuś się nie spodoba, albo z zawiści będą pisać. Ja mam open hearta i nie każdemu się podoba, ważne, że mnie cieszy prawie codziennie

 

Kończąc moją wypowiedź stwierdzam, że mimo Waszego wieku (domyślam się, że sporo ludzi jest tu starszych ode mnie), dalej zachowujecie się jak dzieci Dystans się liczy, dystans

 

 

P.S. Jak komuś nie pasuje wypowiedź, to rzucać gnojem

 

P.S.2 Żeby nie było offtopu, fajne macie Rolexy i inne zegarki. Tutaj przynajmniej mogę pooglądać

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez a_team

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się ponownie, bo brakowało mnie forum

Mariusz, ja nie miałem na myśli Ciebie akurat, zupełnie nie.

 

I na forum brakowało też Ciebie. Dobrze, że jesteś i jako rzekłem wcześniej, życzę grubszej skóry.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezkompromisowa ocena. Zmieniłem swój login, bo nick "McIntosh" był przez niektórych traktowany tak negatywnie, że nie mogli się powstrzymać, żeby mi nie przywalić. I nie miało znaczenia czy moje posty są merytoryczne, a przeważnie były, czy też nie. Przed moim ostatnim odejściem z forum zaatakowano mnie tylko dlatego, bo skrytykowałem próby zrównywania Grand Seiko z Vacheron Constantin i Audemars Piguet. Wcześniej chciałem się podzielić radością z zakupu Patka. Dotychczasową praktyką forum (w kontekście zakupu zegarka) przeważnie był pozytywny odzew, ale nie w moim przypadku. W moim przypadku trudno było się niektórym powstrzymać, żeby nie napisać, że tarcza wygląda jak z papieru, a w ogóle to Poljot ładniejszy. Zarejestrowałem się ponownie, bo brakowało mnie forum, ale nie akceptuję dowalania mi przy każdej możliwej okazji. Mimo wszystko proszę moderatora, admina, o zmianę mojego loginu na McIntosh. Tyle ode mnie.

Ale dlaczego odmawiasz innym prawa do tego, że im podoba się bardziej Poljot Deluxe od Patka? Cena czy jakość wykonania mechanizmu, koperty,szlifów itp. nie ma tu nic do rzeczy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale porównanie PP do Poljota świadczy tylko o tym, że dana osoba PP nigdy nie widziała, albo najzwyczajniej z zawiści.

To jakby ktoś wziął porównał jakiegoś grubego paszteta z Magan Fox, a czy się nie może podobać bardziej? Pewnie, że znajdzie się taki, który wybrałby grubego paszteta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście tez uważam, ze nie można porównać PP do poljota ale nie oszukujmy się wykończenie takiej tarczy jak calatrava to nic specjalnego i nie ma co podziwiać! Nautilus jest ładny ale tam pojawia się babol z nałożeniem indeksów na 12 co uważam, ze w takiej klasie Zegarkow nie powinno mieć miejsca!

Tak wiec nie każdemu musi się podobać PP i ma prawo to wyrazić i niekiedy może i ten poljot ma ładniej wykończona tarcze ale mechanicznie nie da się porównać niestety! :)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Ale dlaczego odmawiasz innym prawa do tego, że im podoba się bardziej Poljot Deluxe od Patka? Cena czy jakość wykonania mechanizmu, koperty,szlifów itp. nie ma tu nic do rzeczy. :)

 

Nie odmawiam tylko nie widzę powodu, żeby pisać o tym w kontekście zakupu zegarka. Mało to życzliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że jesteśmy jednak na forum zegarkowym, a nie - dajmy na to - na forum onet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to powszechna praktyka, np. "nie podoba mi się, ale gratuluję", albo "nie pasuje do Ciebie, ale gratulacje", "wybrakowany bo bez daty" :D - takie wioskowe mądrości są standardem, ja nic nie piszę jak mi się coś nie podoba, nie widzę powodów aby psuć komuś radość z zakupu, poza tym w życiu jest dużo więcej ciekawych spraw aby tracić czas na pisanie takich postów.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip, 10k postów Ci stuknęło dopiero co. Gdzie szampan?

 

Nie wiem czy bym tyle chciał, ale gratuluję  :D  :D  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.