Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety to powszechna praktyka, np. "nie podoba mi się, ale gratuluję", albo "nie pasuje do Ciebie, ale gratulacje", "wybrakowany bo bez daty" :D - takie wioskowe mądrości są standardem, ja nic nie piszę jak mi się coś nie podoba, nie widzę powodów aby psuć komuś radość z zakupu, poza tym w życiu jest dużo więcej ciekawych spraw aby tracić czas na pisanie takich postów.

Jezeli zwykly tekst na forum moze zepsuc radosc z zakupu to powodzenia w zyciu ;)

Zreszta badz konsekwentny. Jak pojawil sie 62mas na forum (w tym jeden moj) to go dosc niepochlebnie zjechales, obiektywnie pewnie, ale kto ma wage do warzenia obiektywizmu?

Gdybym na poziomie moich decyzji zakupowych liczyl sie ze zdaniem innych to mogloby mi byc przykro ;) i moglem wypisac sie z forum i cieniutko byscie wtedy piszczeli bez moich opini

 

Jeszcze jako ciekawostke dodam, ze jak go wystawilem na alle to gosc nie z forum przytoczyl Twoja opinie jako "różne sa opinie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli zwykly tekst na forum moze zepsuc radosc z zakupu to powodzenia w zyciu ;)

Zreszta badz konsekwentny. Jak pojawil sie 62mas na forum (w tym jeden moj) to go dosc niepochlebnie zjechales, obiektywnie pewnie, ale kto ma wage do warzenia obiektywizmu?

Gdybym na poziomie moich decyzji zakupowych liczyl sie ze zdaniem innych to mogloby mi byc przykro ;) i moglem wypisac sie z forum i cieniutko byscie wtedy piszczeli bez moich opini

 

Jeszcze jako ciekawostke dodam, ze jak go wystawilem na alle to gosc nie z forum przytoczyl Twoja opinie jako "różne sa opinie"

Pablo zauważ, że ja sam założyłem temat dotyczący 62masa ze swoimi zdjęciami (zresztą to był mój zegarek) i opisałem swoje pierwsze wrażenia, nie była to żadna opinia czyjegoś zakupu.

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to powszechna praktyka, np. "nie podoba mi się, ale gratuluję", albo "nie pasuje do Ciebie, ale gratulacje", "wybrakowany bo bez daty" :D - takie wioskowe mądrości są standardem, ja nic nie piszę jak mi się coś nie podoba, nie widzę powodów aby psuć komuś radość z zakupu, poza tym w życiu jest dużo więcej ciekawych spraw aby tracić czas na pisanie takich postów.

Eee tam. To forum a nie kółko wzajemnej adoracji. Ciężko w jednym wątku pisać "super , wspaniały Moon, gratuluję zakupu, cmok, slurp, mniam" a w drugim z ankietą "Moon czy zegarek X" pisać, że wujowy bo to czy tamto.

 

Jest człowiek na forum - powinien liczyć się z każdą opinią.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to powszechna praktyka, np. "nie podoba mi się, ale gratuluję", albo "nie pasuje do Ciebie, ale gratulacje", "wybrakowany bo bez daty" :D - takie wioskowe mądrości są standardem, ja nic nie piszę jak mi się coś nie podoba, nie widzę powodów aby psuć komuś radość z zakupu, poza tym w życiu jest dużo więcej ciekawych spraw aby tracić czas na pisanie takich postów.

Filip gratulacje są z powodu zakupu. To się należy bo to oznacza decyzję a jaka by nie była to trzeba pogratulować. A czy pasuje, czy ładny, czy kijowy, to inna para kaloszy. Ważne by nie ubliżać decyzji a jasno i klarownie wyrazić opinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc gdyby ktoś mi napisał, że gratuluje mi zakupu zegarka i dodał całkiem poważnie, że on do mnie nie pasuje, to łagodnie mówiąc wcale by mi takie gratulacje przyjemności nie sprawiły.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Szczerze mówiąc gdyby ktoś mi napisał, że gratuluje mi zakupu zegarka i dodał całkiem poważnie, że on do mnie nie pasuje, to łagodnie mówiąc wcale by mi takie gratulacje przyjemności nie sprawiły.

A co, przejalbys sie? No bez jaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może być problem, bo zegarki, które mi się podobają, nijak do mnie nie pasują. Dlatego noszę 300M, Speedy, Rangeman, Protrek i Amphibię, a wolałbym Constelation, LLD, Flagship czy Vulcain. Czasem mamy inne wyobrażenie o sobie, niż jest w rzeczywistości  :D  :D  :D


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź brzmi NIE.

 

Uważam, że teksty typu :

"gratuluję zakupu, ale ten zegarek do Ciebie nie pasuje" są bez zensu, więc po co je wygłaszać....?


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Uważam, że teksty typu :

"gratuluję zakupu, ale ten zegarek do Ciebie nie pasuje" są bez zensu,

...

Szczególnie, jak się osoby osobiście nie zna.

 

 

Ale stwierdzenie, że ma wadę z uwagi na brak daty to ma sens. Ponieważ czy znam osobę czy nie widać, że ma wadę. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to powszechna praktyka, np. "nie podoba mi się, ale gratuluję", albo "nie pasuje do Ciebie, ale gratulacje", "wybrakowany bo bez daty" :D - takie wioskowe mądrości są standardem, ja nic nie piszę jak mi się coś nie podoba, nie widzę powodów aby psuć komuś radość z zakupu, poza tym w życiu jest dużo więcej ciekawych spraw aby tracić czas na pisanie takich postów.

….....nasunęły mi się jeszcze naleciałości typu, „damka” i „tarcza z drukarki”/ ale to już z innego forum  :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie, jak się osoby osobiście nie zna.

 

 

Ale stwierdzenie, że ma wadę z uwagi na brak daty to ma sens. Ponieważ czy znam osobę czy nie widać, że ma wadę. :D

Michał, dla jednych wada a dla innych zaleta i to trzeba uszanować.

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, dla jednych wada a dla innych zaleta i to trzeba uszanować.

Skoro ktoś wybrał wariant bez daty, a mógł z nią, to jaka to wada?

Kupujący uznał ten wybór za optymalny, a właśnie komentarze negujące to są chore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Tym bardziej, że oba modele mają wady. Bez daty to wada finkcjonalności. Z datą wada wyglądu i symetrii :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

….....nasunęły mi się jeszcze naleciałości typu, „damka” i „tarcza z drukarki”/ ale to już z innego forum  :wacko:

 

Dodam jeszcze totalne dezawuowanie zegarków znanych firm odzieżowych (ale nie tylko) pokroju Daniel Wellington czy Tomek Hellfiger. Ile to razy słyszałem określenie "majtkowe" i inne, których tu nie przytoczę ze zwykłej skromności, jaka mnie od urodzenia stygmatyzuje :huh:.

Na pewno dla wielu właścicieli i miłośników tych marek pękają serca i wątpliwości drążą sumienie, czy aby dokonali właściwego wyboru i trafnie ulokowali swoje uczucia i ciężko zarobione pieniądze, gdy słyszą takie określenia :unsure:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych przypadkach to akurat dobrze, że mają dysonans poznawczy. Oby wspomnienia tych negatywnych emocji były z nimi przy kolejnych zakupach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast chciałem sie pożegnać. Nie mam siły tego dalej czytać. To nie ma nic wspólnego z zegarkami. Na koniec zostawiam Was z klasycznym pytaniem: czy Rolex jest warty swojej ceny? ;)))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast chciałem sie pożegnać. Nie mam siły tego dalej czytać. To nie ma nic wspólnego z zegarkami. Na koniec zostawiam Was z klasycznym pytaniem: czy Rolex jest warty swojej ceny? ;)))))))

Nie załamuj mnie Ty też:D


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak każdy zegarek.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Niestety to powszechna praktyka, np. "nie podoba mi się, ale gratuluję", albo "nie pasuje do Ciebie, ale gratulacje", "wybrakowany bo bez daty" :D - takie wioskowe mądrości są standardem, ja nic nie piszę jak mi się coś nie podoba, nie widzę powodów aby psuć komuś radość z zakupu, poza tym w życiu jest dużo więcej ciekawych spraw aby tracić czas na pisanie takich postów.

 

Negatywnego zdania wyrazić się nie powinno bo są to wioskowe mądrości. Dyskusji merytorycznej jest niewiele, użytkownicy, którzy mieli dużo wiedzy chyba pousuwali konta bo już ich nie widuje. Co zostaje zatem? Festiwal próżności i szukania poklasku w stylu "o jaki piękny masz zegarek"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

I jaki pasek ładny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast chciałem sie pożegnać. Nie mam siły tego dalej czytać. To nie ma nic wspólnego z zegarkami. Na koniec zostawiam Was z klasycznym pytaniem: czy Rolex jest warty swojej ceny? ;)))))))

Gdyby nie był ludzie po kupnie przekonać się że nie jest sprzedali by go. A tak się nie dzieje więc jest. Nie dlatego że jego wykonanie tyle kosztuje ale dlatego że ma dla kupującego wartosc jego marzenia czy też zachcianki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

@foti, sądzisz, że @das zadał to pytanie oczekując odpowiedzi? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę temat odskoczył. Może pokażecie zegarki przy tak pięknej pogodzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.