Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja do tego ręki nie przyłożę i nie pokażę już na forum żadnego zakupionego zegarka. Przynajmniej zaoszczędzę swoim Patkom tak "niekonwencjonalnej" krytyki. :)

Mariusz, prawdziwa cnota krytyk się nie boi.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro, dzisiaj tyram żółtka;)

 

Obiecane;)

 

30442659_10211664480711876_3504825461089


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Mariusz, prawdziwa cnota krytyk się nie boi.

 

Zgadzam się z Ignacym Krasickim tylko pozostaje pytanie czy znaczenie tego sformułowania jest zasadne w kontekście sytuacji z zegarkiem Patek Philippe? Moim zdaniem zdecydowanie nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zgadzam się z Ignacym Krasickim tylko pozostaje pytanie czy znaczenie tego sformułowania jest zasadne w kontekście sytuacji z zegarkiem Patek Philippe? Moim zdaniem zdecydowanie nie jest.

Ja akurat jestem zdania, że ta Calatrava jest niesamowita i ciekawa. Natomiast jeśli komuś od Patków podobają się bardziej Poljoty to kontestowanie tego uważam za z gruntu niewłaściwe. Można pokusić się wtedy o wykpiwanie czyjegoś gustu. Ale to jest też wujowe, prawie tak wujowe jak Explorer ;)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 bo nie ma nic bardziej wujowego w całym wszechświecie.  :P

 

Ciepłe piwo. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat jestem zdania, że ta Calatrava jest niesamowita i ciekawa. Natomiast jeśli komuś od Patków podobają się bardziej Poljoty to kontestowanie tego uważam za z gruntu niewłaściwe. Można pokusić się wtedy o wykpiwanie czyjegoś gustu. Ale to jest też wujowe, prawie tak wujowe jak Explorer ;)

A kontestowanie Patka Poliotem to rzeczowa recenzja czy demonstracja...gustu a może focha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, trzeba by zapytać kontestatora. Ja wyszedłem z założenia, że foch je bezzasadny więc złożyłech to na karb gustu oraz smaku, i żech zaniechał prób oceny tychże.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, trzeba by zapytać kontestatora. Ja wyszedłem z założenia, że foch je bezzasadny więc złożyłech to na karb gustu oraz smaku, i żech zaniechał prób oceny tychże.

Banów nie zbiera się za kiepski gust...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ban tu nie ma nic do rzeczy, chyba że czegoś nie wiem.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ban tu nie ma nic do rzeczy, chyba że czegoś nie wiem.

Mówię o historii użytkownika która wielokrotnie wykraczała poza różne poczucie estetyki. Jeśli Cię to nadal nurtuje proponuję priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja do tego ręki nie przyłożę i nie pokażę już na forum żadnego zakupionego zegarka. Przynajmniej zaoszczędzę swoim Patkom tak "niekonwencjonalnej" krytyki.  :)

 

Mnie zastanawia tylko jedno. Dlaczego wróciłeś w stylu jakim wróciłeś akurat w tym a nie innym temacie, Nie rób jaj, że Patek nie miał poklasku to zamieniłeś go Rolexa, który przetrwa wszelką krytykę. ;)

 

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię o historii użytkownika która wielokrotnie wykraczała poza różne poczucie estetyki. Jeśli Cię to nadal nurtuje proponuję priv.

Priv z Tobą zawsze i wszędzie. Natomiast nie nt. Marka bo obu Was lubię i cenię, oczywiście za odmienne a różnorakie walory.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka pogoda a konto @Yody nie wytrzymało i Rolex nie doczekał się zdjęć - no nic, prędzej, czy później wróci - prawda Marek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Mnie zastanawia tylko jedno. Dlaczego wróciłeś w stylu jakim wróciłeś akurat w tym a nie innym temacie

Pisałem w kilku różnych tematach, a powrót na forum zacząłem od wypowiedzi w wątku dotyczącym nowej kolekcji Maurice Lacroix.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość qhen

Tak sobie poczytałem gdzieś od 850 strony i doszedłem do wniosku że Rolex to jednak stan umysłu. Sorki koledzy ,zegarki macie fajne ale co z tego,że na łapie kasa jak co po niektórym słoma z butów wystaje. Poważnie poziom dyskusji rodem z PGRów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie poczytałem gdzieś od 850 strony i doszedłem do wniosku że Rolex to jednak stan umysłu. Sorki koledzy ,zegarki macie fajne ale co z tego,że na łapie kasa jak co po niektórym słoma z butów wystaje. Poważnie poziom dyskusji rodem z PGRów.

Oczywiscie masz racje.

Dlugo robiles na pgrze?

W sumie uswiadomilem sobie, ze nie znam nikoga kto pracowal, a przeciez nie pisalbys jak tam wyglada dyskusja jakbys nie znal jej z pierwszej reki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciepłe piwo. :D

I zimne morze. ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie poczytałem gdzieś od 850 strony i doszedłem do wniosku że Rolex to jednak stan umysłu. Sorki koledzy ,zegarki macie fajne ale co z tego,że na łapie kasa jak co po niektórym słoma z butów wystaje. Poważnie poziom dyskusji rodem z PGRów.

„Słoma z butów” to rozumiem kpina z mieszkańców wsi...to ma być wyraz Twojej klasy czy ...klasowosci?

Śmiało podrzuć jakiś temat, zegarek pokaż. Podnieś poziom dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kontestowanie Patka Poliotem to rzeczowa recenzja czy demonstracja...gustu a może focha?

A ja myślę, że nie ma co roztrząsać tego tematu po raz enty.

O ile pamiętam, Marek wyraził jedynie swoją opinię na temat urody tarczy i nie negował zegarka jako takiego, a w szczególności mechanizmu.

Wielu z nas wyraża swoje opinie i są one czasami kontrowersyjne i jakoś później się tego tygodniami nie roztrząsa.

Znam wszystkich kolegów z rzeczonej dyskusji i szanuję i mam nadzieję, że mój post zakończy przywoływanie tego porównania .

Peace.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie poczytałem gdzieś od 850 strony i doszedłem do wniosku że Rolex to jednak stan umysłu. Sorki koledzy ,zegarki macie fajne ale co z tego,że na łapie kasa jak co po niektórym słoma z butów wystaje. Poważnie poziom dyskusji rodem z PGRów.

 

ból d... to też stan umysłu ;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość qhen

Oczywiscie masz racje.

Dlugo robiles na pgrze?

W sumie uswiadomilem sobie, ze nie znam nikoga kto pracowal, a przeciez nie pisalbys jak tam wyglada dyskusja jakbys nie znal jej z pierwszej reki. :)

,,na pgrze? chyba ,,W''  to tylko swiadczy o poziomie. he he

„Słoma z butów” to rozumiem kpina z mieszkańców wsi...to ma być wyraz Twojej klasy czy ...klasowosci?

Śmiało podrzuć jakiś temat, zegarek pokaż. Podnieś poziom dyskusji.

mylisz sie kolego mieszkancy wsi nie uzywaja juz słomy do butów.Sam mieszkam na wsi wiec wiem. ;p

ból d... to też stan umysłu ;)

owszem ale mnie nie boli d. i mało mnie obchodzi że mierzycie sie na siusiaki.

kiedys Rolex był wyznacznikiem klasy noszącego a teraz to hm... ;)

ok kończe robic OT a Wam życze wiecej luzu bo było nie było marka zobowiązuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem tak nieco bardziej naukowo. Najlepiej jak napiszesz, że jest "wujowy do potęgi 'n'-tej, gdzie 'n' dąży do nieskończoności" i już nic więcej nie musisz dodawać, bo nie ma nic bardziej wujowego w całym wszechświecie.  :P

Chuck Norris może być innego zdania... :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Air-King na powietrzu . Nówka ,więc trzeba było skorzystać wczoraj  z słoneczka i naładować lumę  :D

 

post-38106-0-34522300-1523274543_thumb.jpg

post-38106-0-22150500-1523274616_thumb.jpg


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

,,

 

kiedys Rolex był wyznacznikiem klasy noszącego a teraz to hm... ;)

.

Kolego, żaden przedmiot nie jest wyznacznikiem klasy ...także poza forum poczytaj coś jeszcze albo porozmawiaj z kimś mądrym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.