Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

W moim wypadku to raczej pragmatyzm mnie blokuje bo makrobrandy jednak w obsłudze posprzedażowej łatwiejsze a w razie potrzeby albo zachcianki mogę bez wysiłku odzyskać większość kapitału. No i na razie dzięki PAMom i Rolexom pozanaję więcej kolegów z forum ;-)

Mi wlasnie brakuje tego pragmatyzmu. Albo hobby albo kalkulacja. Jakbym mial jeszcze przed kazdym zakupem liczyc ile strace lub zarobie to bym calkowicie zglupial ;)

Dodatkowo ja kolegow nie szukam ;) , ale faktycznie moze to byc jakas tam wartosc dodana :)

A kto konkretnie?

Borealis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość qhen

Jestem w szoku jak chińczyki te podróbki robią :D

 

Wsadzic tam kwarca i najdokładniejszy rolnix świata. bu a ha ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sub TT, GMT 16700 Pepsi czy bialy Milgauss na 3ci Rolex po Sub ND 14060m i Date 15200? Co myslicie - w tym tygodniu chce zdecydowac! :)

Pepsi.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podróba robi wrażenie .

Przy cenie oryginału w której jest 90% powietrza to już zapewne można się starać , tanio sprzedać i jeszcze nieźle zarobić .

Edytowane przez LMed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale video jest super.

Korona grawerowana w szkle jest coraz lepiej zrobiona.

Jak ktoś świadomie kupuje podróbę ,to dlatego , ze go nie stać na prawdziwy. Ale jak się dorobi ,

to jest potencjalny klient na

orginał .


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wlasnie brakuje tego pragmatyzmu. Albo hobby albo kalkulacja. Jakbym mial jeszcze przed kazdym zakupem liczyc ile strace lub zarobie to bym calkowicie zglupial ;)

Dodatkowo ja kolegow nie szukam ;) , ale faktycznie moze to byc jakas tam wartosc dodana :)

 

Gdybyś musiał liczyć to znaczy że jesteś amatorem, którego nie stać ;-) interesujesz się zegarkami więc od razu wiesz że ze wszystkich zegarków które Ci się podobają kupujesz te które najmniej tracą na wartości bo wszystkich i tak mieć nie możesz...nie musisz liczyć bo dzięki swojemu hobby - wiesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podróba robi wrażenie .

Przy cenie oryginału w której jest 90% powietrza to już zapewne można się starać , tanio sprzedać i jeszcze nieźle zarobić .

 

Proszę o dowód że 90% ceny to powietrze ... zawsze jesteś taki niby dokładny to przestań pisać aby cokolwiek 

 

90% ceny wódki to też powietrze bo wyprodukowanie pól litra wódki kosztuje około 2zł ... więc rozumiem ,że nie pijesz a jak pijesz to sam pędzisz ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale video jest super.

Korona grawerowana w szkle jest coraz lepiej zrobiona.

Jak ktoś świadomie kupuje podróbę ,to dlatego , ze go nie stać na prawdziwy. Ale jak się dorobi ,

to jest potencjalny klient na

orginał .

 

Jak się dorobi, to jest to potencjalny sprzedawca podróby w cenie oryginalnego Rolexa.

 

Jak go nie stać na oryginalny, to niech sobie kupi coś innego, a Rolexa ogląda na zdjęciach...tak jak ja :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inną filozofię życia.

I nie każdy ma hobby zegarki.

Czego się nie robi dla szpanu.

Przecież nie wszyscy nosiciele Rolexów mają w swoim otoczeniu expertów.

Ale szpan jest!!!


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

„Najbardziej” do szpanowania przed laikami nadaje się ceramiczna Daytona...maleńka jak na współczesne standardy, stalowa, niepozorna. Logo udaje indeks, schowane między litanią marketingową a wskazówką sekundową. I nawet lupka nie podpowie przypadkowemu przechodniowi, że to Rolex...

Ten zegarek docenią wyłącznie znający temat, najbardziej Ci którzy nadal czekają ;-)

Ale przynajmniej domorośli „psycholodzy” mają materiał do „ badań”...

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie namawiam na podroby. To wogóle nie przychodzi w uwadze mojej religii.

Jak już coś noszę to oryginalne. Albo nie noszę, tylko marzę. I może się doczekam.

Moja córka mi kiedyś powiedziała :

Przestań tak szpanować z tym twoim Rolexem!!!

Ale nie wiem dlaczego mam przestać. Przecież Rolex jest do szpanu. To chyba wszyscy wiedzą.


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wiem dlaczego mam przestać. Przecież Rolex jest do szpanu. To chyba wszyscy wiedzą.

Podstawa dobrego trollowania to nie przegiąć pały, a Ty koleś właśnie niebezpiecznie ocierasz się o tę wcale nie subtelną granicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę inaczej - nie ma dobrego trollowania. Granica jest na linii - jeszcze choć troszkę merytoryki/trolling.

Pamiętajcie prosze że wredny mod może tą granice sobie przesunąć o jedno zdanie i wystarczy :D

Pozdrawiam 

wredny mod 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90% ceny wódki to też powietrze bo wyprodukowanie pól litra wódki kosztuje około 2zł ... więc rozumiem ,że nie pijesz a jak pijesz to sam pędzisz ?

Ależ Szanowny Kolego to chyba jakieś qui pro quo.

Nie potrafię znaleźć związku z moją wypowiedzą .

Na wszelki wypadek potwierdzam , że piję i nie pędzę.

Co do ilości powietrza w cenie , to mój szacunek .

No wiesz produkcja wielkoseryjna , konstrukcja surowa bez ekstrawagancji żadnych ,...

Ale rozumiem , że masz inne zdanie . Jakie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kazdym forum trafia sie blazen - szkoda, ze tego forum to nie ominelo :wacko:

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

90% ceny wódki to też powietrze bo wyprodukowanie pól litra wódki kosztuje około 2zł ...

No to nieźle przepłacałem pijąc Belugę.  :o  Dzięki Darek za niezwykle cenne informacje.  :)  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja córka mi kiedyś powiedziała :

Przestań tak szpanować z tym twoim Rolexem!!!

Ale nie wiem dlaczego mam przestać. Przecież Rolex jest do szpanu. To chyba wszyscy wiedzą.

Żałosne to.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Żałosne to.

 

Też pewnie bym tak pomyślał, gdybym na YouTube nie trafił na filmiki o Roleksie autorstwa Testovirona. Nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testoviron jest super, klasyka:D


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.