Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość The Lord

Testoviron jest super, klasyka:D

Szkoda tylko, że uszy więdną od tej "klasyki".  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że uszy więdną od tej "klasyki". :)

Mariusz, kwestia sprzętu na jakim odtwarzasz ten film.. ;)

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(nicon ). Dzięki jego przesłaniu pomodliłem się do szatana i teraz mam Rolexa, ale tylko używanego bo nowe są zarezerwowane dla Żydów z USA. 

 

Wypraszam Sobie takie teksty , że nowe zegarki Rolex są dla Żydów  , nawet z USA . Ja Polak z krwi i kości . Nie wkładaj wszystkich do jednego koszyka   :angry: .

 

Lepiej wrzucajcie zdjęcia Rollków, temat się rozluźni  :) 


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat jak zwykle poplynal w tym watku... a w jakiej ilosci beda wysylac nowe Pepsi do PL do dzis nie wiadomo...  :ph34r:

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo, ale w butiku przebąkują nieoficjalnie o 50 sztukach na rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spoko, w polskich warunkach to bedzie zalew rynku ;)

Z tym, że z pierwszych 50 sztuk niewiele zostanie w kraju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam osobiście 7 osób, które są w pierwszej 50-ce, więc może nie będzie tak źle.

Ale rzeczywiście w Katowicach jeden człowiek zamówił 10 sztuk, raczej nie dla siebie. I wszystkie są w pierwszej 50-ce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

W tym roku, każdy AD dokładnie wie ile zegarków dostanie na ten rok.

 

To dotyczy tylko nowinek i ten rok 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pepsi, Pepsi, Pepsi.

 

Na rzadko w tym wątku wspominanej stronie, co jest zresztą bardzo smutne, bo to absolutna biblia miłośników marki Rolex, znalazł się ostatnio ciekawy artykuł o zegarku norweskiego króla Haralda V - Pepsi GMT-Master.

"(...)one wife/one Rolex man for more than 50 years." - głosi autor artykułu.

Ciekawie wygląda ewolucja jaką przeszedł bezel tego zegarka - od kolorów skrajnie jaskrawych, to praktycznie bezbarwny "ghost bezel".

Miło się takie rzeczy czyta i ogląda.

http://www.rolexmagazine.com/2018/04/king-harald-of-norway-lifetime-wearing.html

 

post-100816-0-83096200-1523951557_thumb.jpg

 

post-100816-0-62876600-1523951770_thumb.jpg

 

post-100816-0-48327500-1523951568_thumb.jpg

 

 

 

PS: A skoro jesteśmy przy ciekawostkach związanych z tym zegarkiem, oto jak nosił go Marlon Brando w "Czasie apokalipsy". BEZ BEZELA.

 

post-100816-0-16441700-1523952123_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam osobiście 7 osób, które są w pierwszej 50-ce, więc może nie będzie tak źle.

Ale rzeczywiście w Katowicach jeden człowiek zamówił 10 sztuk, raczej nie dla siebie. I wszystkie są w pierwszej 50-ce...

Może znamy te same osoby? Może jednak rację ma Londyński AD zatrzymujący w depozycie na rok kartę gwarancyjną...Miłośnik nie traci gwarancji a handlarz ma jednak towar niepełnowartościowy...Podobno Rolex chce dobrych, długofalowych relacji z dobrymi klientami ciekawe czy podobnie myśli management Kruka? Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro przyjmuje od jednej osoby zamówienie na 10 sztuk, to raczej nie sądzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na jakiej podstawie zatrzymuje coś co po zapłaceniu ceny nie należy do niego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ale jaja ;)

Jakby tak bylo w Kruku to lista by sie przerzedzila ;) ,a szacowany zarobek odplynal jak wenecka gondola.

Tak powaznie to nie slyszalem o tym, ale podoba mi sie w sumie.

Skoro przyjmuje od jednej osoby zamówienie na 10 sztuk, to raczej nie sądzę.

Prawdopodobnie fan marki przez duze F ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Może ma liczną rodzinę. ;)

Albo dla pracowników kupił. :D

Skoro przyjmuje od jednej osoby zamówienie na 10 sztuk, to raczej nie sądzę.

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na jakiej podstawie zatrzymuje coś co po zapłaceniu ceny nie należy do niego?

Warunki gwarancji ustala sprzedawca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przegięcie, że na zapisy Kruk nie ustalił limitu - teoretycznie mógłbym zapłacić zaliczkę na 50 sztuk i mieć przez rok-dwa monopol na ten model? I stać się AD na Pepsi ;) Mam blisko Placu 3 Krzyży mieszkanie, zamieniłbym na "butik RoleKSa" :P zaraz obok W.Kruk'a ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warunki gwarancji ustala sprzedawca

Poza tym działa w interesie normalnego klienta i zdrowych zasad. Modele z bierzącej kolekcji na rynku wtórnym powinny być tylko tańsze - skoro ktoś na siłę wypycha mnie z kolejki żeby moim kosztem zarobić na spekulacji to ja praktykom Londyńskiego dealera mówię tak. Bo jest ona w ineteresie miłośników a nie spekulantów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ Szanowny Kolego to chyba jakieś qui pro quo.

Nie potrafię znaleźć związku z moją wypowiedzą .

Na wszelki wypadek potwierdzam , że piję i nie pędzę.

Co do ilości powietrza w cenie , to mój szacunek .

No wiesz produkcja wielkoseryjna , konstrukcja surowa bez ekstrawagancji żadnych ,...

Ale rozumiem , że masz inne zdanie . Jakie ?

 

Dziwnie nie odniosłeś się do meritum. Skąd masz informacje ,że 90% ceny Roleksa to powietrze? proszę przedstaw konkrety a nie banały o wielkoseryjnej produkcji czy surowości.. pracowałeś w dziale księgowości Rolex czy wysysasz to z palca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest w ogóle legalne? W sensie jak kupiłem i poproszę o wydanie pełnego kompletu za który zapłaciłem to sklep ma prawo mi powiedzieć żebym sobie przyszedł za rok to pogadamy?

 

Jest legalne o ile Rolex się na to zgodził. Producent w ogóle może nie dawać żadnej gwarancji, gwarancja to dobrowolne świadczenie producenta.

Oczywiście i tak obowiązuje rękojmia, bo ta jest z mocy prawa, ale brak karty na pewno utrudni sprzedaż.

Popieram takie praktyki. Może podrzucić pomysł Krukowi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Duże sieci AD w Niemczech wydają No tylko jeszcze zegarki bez folii i wypisana kartę z danymi kupca. Do tego tez nie wydają Hang-Tag....

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warunki gwarancji ustala sprzedawca

 

Dokumenty zegarka to nie warunki gwarancji. Chyba, ze ma ofertę - zegarek bez dokumentów - ciekawe co na to fundacja Rolex ;) Poza tym warunki gwarancji ustala gwarant czyli producent a nie dystrybutor/sprzedawca. On odpowiada z tytułu rękojmi i nie ma w tym zakresie nic do powiedzenia. 

Wasze "przyzwolenie", pochwały takich praktyk co najmniej mnie dziwią. To nie sekta tylko rynek. Jak ktoś ma ochotę i możliwość zarezerwować tysiąć pińćset to takie jego prawo. Reglamentacja bo miłośnicy?  Żart z poprzednie epoki. Bo będzie drożej, bo dla mnie nei starczy. Wielu z nas nie ma z różnych powodów tego co chce. To zegarek a nie dzieło sztuki. Zwykły. 

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo się godzi, albo nie - że wybiórczo to nie sądzę. Ale jeśli się mylę to sytuacja jest co najmniej chora. Przecież to marka produkująca masowo dobre zegarki w cenie, która nie jest niska, ale tylko w biednych krajach uchodzi za niebotyczną. Jeśli taki Niemiec, Anglik, czy inny Norweg godzi się na takie praktyki za własna kasę to w pakiecie powinien być voucher do specjalisty ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w te historie z zatrzymywaniem kart czy przywieszek (?) (sic!) do Rolexów  :blink:  To jest totalny absurd, który w żadnym cywilizowanym regionie świata nie ma prawa się ziścić  :wacko:  

Czekam kiedy w ogóle nie wydadzą zegarka tylko jego replikę z drukarki 3D i fot w 4K  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wskazowka12

 

Też pewnie bym tak pomyślał, gdybym na YouTube nie trafił na filmiki o Roleksie autorstwa Testovirona. Nie polecam.

 

 

Testoviron jest super, klasyka:D

 

 

Szkoda tylko, że uszy więdną od tej "klasyki".  :)

 

 

Mariusz, kwestia sprzętu na jakim odtwarzasz ten film.. ;)

 

Mało kto wie, że ale ten gość jest mega ogarnięty i to co odwalił w swoich filmach to dla mnie mistrzostwo trolingu pokazujące ułomność naszego społeczeństwa.

 

Tu można sobie posłuchać z nim wywiadu i porównać z jezykiem, który prezentuje w filmach m.in. o zegarkach marki Łolex. :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.