Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

No jest bardzo stonowany, jak ruski nuworysz w Saint Tropez.

Nie wiem, czy ten zegarek jest stonowany, czy nie, ale porównanie do nuworysza totalnie z d.py.

Oswoiłeś się już z myślą, że można mieć Rolexa, i dobrze, bo to fajne zegarki, a pamiętam, że na początku miałeś z tym problem.

Musisz teraz jeszcze popracować, żeby zaakceptować fakt, że mogą być nie tylko ze stali.

Edytowane przez ASTRAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny profil na Instagramie, aż miło popatrzeć. Widzę, że nawet poczciwa Certina DS się tam znalazła. Bardzo lubię tą markę, kiedyś nosiłem identyczny zegarek, jakieś 10 lat temu. Pomijając precyzje i fakt, że to zwykła ETA, naprawdę mi się podoba nawet dziś i system Double Security też fajny patent. Chyba z tych tańszych zegarków to właśnie Certina i Seiko są najlepsze.

 

 

 

Dzięki  :)

DS1 to mój pierwszy mechanik i cały czas go w miarę regularnie zakładam, a co więcej cały czas mi się podoba i go lubię  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Desmo!

Jeśli chodzi o mnie, to moje odczucia są następujące:

- nie jest to zegarek na codzień

- nie jest to z pewnością żaden zegarkowy graal

- absolutnie obłędne są niebieska tarcza i bezel, i są to dla mnie największe atuty tego zegarka. Gdyby była taka wersja w stali, to mógłby to być mój jedyny Rolex.

 

- na żywo ten zegarek nie wydaje mi się być aż tak oczojebny, jak mogłoby to wyglądać na zdjęciach. To chyba bardziej kolejna forumowa opinia utrwalana przez tych, którzy nie widzieli go na żywo. Fakt, że wyróżnia się bardziej niż stalowa wersja, ale uważam, że niektóre stalowe Breitlingi biją go w oczojebności na głowę, czy też nawet niektóre pseudozłote majtkowce.

Co ciekawe, spotkałem się z uwagami, że stalowy GMT, który ma polerowane ogniwa bransolety bardziej zwracał uwagę niż ten two-tone.

 

Co do odczuć 1-3 zgadzam się w 100%, co do 4 bym się kłócił, na żywo aż raził po oczach, co nie zmienia faktu, że to fajny zegarek;)

 

34508482_10212030345298262_8311059625281


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaell

Widziałem tego Rolka Pepsi jak go nazywacie na żywo na ręku kilka tygodni temu. Robi wrażenie, fajna kolorystyka i nie sposób go pomylić z Subem z daleka.

A ja się nie mogę nacieszyć DJ.


Dodam jeszcze, że Sub w bikolorze, z piękną, błękitną tarczą podoba mi się z godziny na godzinę coraz bardziej. Nie widziałem na żywo, ale na zdjęciach robi niesamowite wrażenie. Jest oczojebny :) , to prawda, ale ślicznie się komponuje żółte złoto z błękitną tarczą. Taki blue lagoon, idealny casual, na lato, plażę, na wakacje. Coś pięknego.

post-105611-0-96658500-1532349126_thumb.jpg

post-105611-0-49173600-1532349132_thumb.jpg

post-105611-746109_thumb.jpg

Edytowane przez Michaell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Theo & Harris ostatnio o tym mówił  - są na tej ziemi osoby, dla których kasa nie gra roli. Chcą mieć zegarek TERAZ i jeżeli jest w internecie oferta - klikają KUP TERAZ nie przejmując się ceną. Nie oszukujmy się - statystycznie rynek weryfikuje cenę na jak najniższą, ale te mocno przedrożone oferty też czasem znajdują amatorów.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę go niż Suba :) jest wygodniejszy, bardziej pasuje do mojego codziennego ubioru, jest mniejszy i bardziej płaski niż Submariner i po prostu lepiej się w nim czuje. Kiedyś moim graalem była Omega AT z pionowymi pasami na tarczy. Widać pewne podobieństwo ale jednak DJ ma przewagę i w proporcjach i bransolecie jubilee. Chyba jeszcze nigdy nie czułem tak bardzo, że może to być ten jedyny :) Nęci mnie jeszcze niebieski z karbowanym bezelem ale na chwilę obecną jeszcze się zastanawiam.

 

Może już było ale zapytam. Mogę w nim spokojnie pływać i czasem dać nura pod wodę np. na basenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WR100 + zakręcana koronka + Rolex? Śmiało. Zdaje się, że część kolegów pływa/moczy DJ41 regularnie.

 

Tak też mi się wydawało :)

 

Aaa, pamiętam, że do niedawna odbierałem DJ jako zegarek dla dziadka ;) Odmieniło mi się. Jednak prosta forma obroni się zawsze i każdych okolicznościach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. No miałem podobne przemyślenia. Człowiek kupuje Suba i myśli, że to już ten jedyny, idealny, po wsze czasy, ale jak się ponosi kopertę oyster to "oczywista oczywistość" zanika.

...

Imo idealnie byłoby mieć czarnego

GMT bi i niebieskiego DJ z karbowanym bezelem + jubille.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex Two-Tone plus Diamenty zamiast lumy.Biały Kruk bardzo rzadko spotykany.

post-70030-0-60824100-1532357445_thumb.jpeg

Edytowane przez Zbysiu Bida

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena pewno kosmiczna.

ten ze zdjecia akurat, prawie Nos, kupiony w 2015r, jeszcze na gwarancji, Stan swietny, ma jeszcze Folie na niektorych elementach.co Do roku prod to jest 2012r.Ten mode byl prod przez Rolexa od 2009r Do 2012r.wiec dosyc krotko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez te diamenty to chyba na wieczór bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez te diamenty to chyba na wieczór bardziej.

Uuuu zdecydowanie, do smokingu nawet bym go widział.

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip, a tak przy okazji, DJ 41 i pasek? Miałeś kiedyś takie zlecenie i co z tego wyszło? Mógłbyś ewentualnie wkleić kilka fotek? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip, a tak przy okazji, DJ 41 i pasek? Miałeś kiedyś takie zlecenie i co z tego wyszło? Mógłbyś ewentualnie wkleić kilka fotek? :)

Nie ma możliwości - dj41 ma tak skonstruowane ucha i teleskopy że każdy pasek wygląda źle ponieważ od teleskopów do krańców uch jest bardzo duża odlegość. Jedyna opcja to pasek zrobiony jak everest czy rubber b, na oryginalnych odlewach/drukarce 3d wstawek z koperty, ale tego nie oferuję.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, czułem, że coś jest nie tak ponieważ w sieci ciężko znaleźć zdjęcia sensownych połączeń zegarka ze skórzanym paskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wysyp Dj każdy inny przyjemnie się ogląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaell

Chyba mam początek choroby, która nazywa się Sub, ten oczywiście w bi kolorze z błękitną tarczą. Czym więcej patrzę na zdjęcia, tym bardziej go chcę.

Czy ktoś z szanownych Panów wie ile ten model może dokładnie kosztować ( 50-55 k ? - moje przypuszczenie ) i jak długo orientacyjne trzeba czekać w Kruku na ten model ? Czy ewentualnie jakby polecieć do Genewy byłby od ręki ?

Jeszcze jedno pytanie: czy warto ewentualnie lecieć do Genewy czy opłaca się bardzie czekać cierpliwie w PL, chodzi mi o cenę ?

 

Pojadę na dniach do salonu w Wawie, może akurat mają, obejrzę, muszę zobaczyć na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michaell, błękitny two-tone był jakiś miesiąc temu w Kruku na Pl. 3 krzyży.

Niby był zarezerwowany, ale jak rozmawiałem ze sprzedawcą i wyraziłem lekkie zainteresowanie, to szybko zaproponował negocjację ceny i jaki rabat wchodziłby w grę, ale ja szybko powiedziałem mu, że mam już zamówiony z innego źródła, więc zakończyliśmy temat.

Podjedź tam, może jeszcze będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaell

Michaell, błękitny two-tone był jakiś miesiąc temu w Kruku na Pl. 3 krzyży.

Niby był zarezerwowany, ale jak rozmawiałem ze sprzedawcą i wyraziłem lekkie zainteresowanie, to szybko zaproponował negocjację ceny i jaki rabat wchodziłby w grę, ale ja szybko powiedziałem mu, że mam już zamówiony z innego źródła, więc zakończyliśmy temat.

Podjedź tam, może jeszcze będzie.

 

Ok dzięki, na dniach podjadę, muszę zobaczyć i przymierzyć. Ciekawe czy na żywo wygląda tak obłędnie.

Serce mówi tak, rozum mówi nie - w sumie zegarek na może miesiąc w roku.

Pamiętasz może cenę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na metce 55k. Ze wzgledu na wysoka cene i wyglad ktory nie kazdemu odpowoada nie ma dlugich kolejek jak przy stalowych wersjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaell

Czyli jakieś 50 tys do zapłacenia i bez czekania. Muszę ochłonąć, cały dzień dziś za mną chodził ten sub. Jak wezmę do ręki, przymierzę, będę wiedział czy to moja nowa miłość czy tylko letnia fascynacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam szybko ochłonąłem. Po testach na żywo i zdjęciach z netu wyszło mi że zegar typowo wakacyjny ( tarcza ) . Jest takie zdjęcie z rękawicą , kurtką i śniegiem - wygląda jakby był wklejony w tę zimę w fotoshopie. W dodatku ja musiałbym go nosić na NATO a bransoletę za x- dziesiąt tysięcy wrzucić do szuflady. Tak ekstrawagancki nie jestem. Zaczynam rozumieć Muzziego ;-)

Ale Panów zdjęcia chętnie pooglądam. To tak jak z PRLowską daczą. Fajnie mieć ale lepiej jak ma kolega i zaprosi od czasu do czasu ;-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.