Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Muzzy nie masz wrażenia,że Submariner jest ciutkę przymaławy na Twój nadgarstek?Jak oglądam zdjęcia Twoich pozostałych zabawek to mam wrażenie(przynajmniej optycznie na zdjęciach),że optymalnie najlepiej wygląda u Ciebie coś w okolicach 42mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W połączeniu stali ze zlotem to optymalny rozmiar. Uwierz mi na słowo źe ten zegarek nie ginie na ręce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 40-50..i co z tego. Nie będę z tego robił święta narodowego że kupuję "coś".

Uważam że takie traktowanie klientów (obojętnie gdzie) świadczy tylko i wyłącznie o brakach predyspozycji handlowca , które wyklucza go z tej branży. A brak znajomości asortymentu....to już w ogóle chłop do zwolnienia.

100% racji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W połączeniu stali ze zlotem to optymalny rozmiar. Uwierz mi na słowo źe ten zegarek nie ginie na ręce :)

Pewnie połączenie puszki ze stalą i złotem zaburzyło proporcje na zdjęciu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elektrozamki i oddzwierni sa w wiekszosci sklepow jubilerskich na swiecie. Z moich doswiadczen wynika, ze w przypadku zakupu zegarka nie tyle stroj ma znaczenie, co zegarek na rece. Czasem widac, jak rozmowa sie zmienia w momencie kiedy sprzedawca zobaczy cos sie ma na rece. Czesto w salonach rolexa, jak mialem zegarek innej marki pytano mnie czy to bedzie pierwszy rolex?

Czesto jednak jest tak, ze pracuja w sklepach osoby nie tak bardzo zafascynowane zegarkami i widac to szczegolnie w sklepach wielomarkowych. Pare razy mialem sytuacje, ze podalem nazwe modelu zegarka ktorego chcialbym przymierzyc, a sprzedawca pytal czy moge go pokazac na witrynie...

No to mój GMTM był pod mankietem kurtki i nie było widać. Miałem ostentacyjnie zaświecić sprzedawcom żeby być normalnie potraktowany ? Żenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ze nie miales. Osobiscie tez mnie to irytuje, ale co zrobic taki swiat...


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem w Aparcie w GM pooglądać Paneraie: 2 sprzedawców kompletnie mnie olało

...

Żonka poszła kupić Volvo. Miała identycznie. Powiedziała, że nigdy w życiu nie kupi auta tej marki.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To można teraz zrobic ranking dilerow samochodowych ;) Honda = tragedia


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Volvo (jak i wszędzie) zależy na kogo się trafi, bo ja jeżdżę tylko autami tej marki i mam same dobre doświadczenia z salonów Volvo. Fajną obsługę miałem ostatnio także w Toyocie.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Volvo (jak i wszędzie) zależy na kogo się trafi, bo ja jeżdżę tylko autami tej marki i mam same dobre doświadczenia z salonów Volvo. Fajną obsługę miałem ostatnio także w Toyocie.

masz mlże coś z nowej stajni od nich. Chodzi mi po głowie xc60 ;) A żeby nie było dzisiaj była okazji do przejażdżki :)

12450068_B0530669-B587-488F-A125-B3334F2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam roczne XC60 - polecam!

A żeby nie było OT - ND na ręce :)

post-13089-0-61029900-1532543346_thumb.jpeg


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Fajna 30-tka. Mój ojczulek też sobie taką sprawił, tylko żółtą :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Volvo (jak i wszędzie) zależy na kogo się trafi, bo ja jeżdżę tylko autami tej marki i mam same dobre doświadczenia z salonów Volvo. Fajną obsługę miałem ostatnio także w Toyocie.

W Toyocie było w miarę i jeździ RAVką.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... 9cac36ac4676b946b559f4131f33df60.jpg

 

Sent from my SM-G950W using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś kto użytkował obydwa zegarki tj Omegę Moonwatch i Rolexa DJ41 podzielić się wrażeniami,która z kopert jest wygodniejsza i naturalniej przylega do nadgarstka?Dziękuję z góry za opinie i jednocześnie przepraszam,że wybijam z wątku modowego :)

post-102288-0-11219500-1532548146_thumb.jpeg

post-102288-0-90492400-1532548158_thumb.jpeg

Edytowane przez surovy77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

 

Sent from my SM-G950W using Tapatalk

No właśnie

 

Japonki wyznacznikiem sukcesu finansowego....czas umierać ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę. Nie cytujcie zdjęć...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę. Nie cytujcie zdjęć...

 

Głównie do Kolegi nicon :)

Gwoli uzasadnienia. Tak. Ten zapis w regulaminie ma sens. Zdarza(ło) się że na jednej stronie trzeba było przewijać minutami cytowane przez kolejnych użytkowników zdjęcie w dużym formacie. Chodzi o :

- mniejsze zużycie stawów i ścięgien palca wskazującego, który jest przydatny również do dłubania w nosie 

- odciążenie mózgu od nękania powtarzającymi się bodźcami wzrokowymi

- mniejsze zużycie kółka myszy, pada w tabletach, wreszcie ekranów dotykowych

- oszczędność czasu, w którym można było napisać kolejny durny post, taki jak niniejszy i ten Szanownego Kolegi

 

Pal sześć obciążanie silnika forum ;)

Sobie jęknąłem.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Relax :)

 

 

 

 

Co do zegarków masz Pan gust, co do piwa przemilczę ten wybór;p

Muzzy nie masz wrażenia,że Submariner jest ciutkę przymaławy na Twój nadgarstek?Jak oglądam zdjęcia Twoich pozostałych zabawek to mam wrażenie(przynajmniej optycznie na zdjęciach),że optymalnie najlepiej wygląda u Ciebie coś w okolicach 42mm.

 

Moim zdaniem jest ok i to nawet nie przez złoto/stal tylko to jest spoko sajz nawet na taką łapę. Podejrzewam, że to też kwestia przyzwyczajenia do wielkich zegarków, w większości na półkach masz 42-44mm koperty. Ja po noszeniu głównie vintage czy DJ36 od pół roku oswajam się z Tudorem s&g i jego gabarytem, pomimo 18,5cm nadgarstka.


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś kto użytkował obydwa zegarki tj Omegę Moonwatch i Rolexa DJ41 podzielić się wrażeniami,która z kopert jest wygodniejsza i naturalniej przylega do nadgarstka?Dziękuję z góry za opinie i jednocześnie przepraszam,że wybijam z wątku modowego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem kilka razy Moonwatcha na ręku i DJ41 na jubilee jest zrecydowanie wygodniejszy, tu nie ma nawet o czym gadać.

U mnie natomiast Sub przykleil sie do nadgarstka i nie chce zejsc :)

 

 

53c513cfb15d1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej chwili, myślałem że na niebieskiego zamieniłeś


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.