Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Nie było mnie tu chwilę, ale widac, iż klimat przekąsu został. Stare dobre śmieci. Dobry wieczór Panowie !

Czesc. Nie zauwazylem tutaj zadnego przekasu.

BTW. Kupiłes jakis nowy zyrandol? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Maciek. Przejrzyj wątek Patka :)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz może Zenek nie ma czasu na pomoc przy projektowaniu wnętrz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

tak zaczynam patrzec powoli na Rolka. Mysle o subie z data 16610L. Chyba najbardziej mi sie podoba ze wszystkich rolkow, i jak na poczatek to dory trop ? Zainteresowal mnie rowniez GMT Master II 116710LN. Ktorego byscie radzili i dlaczego ? 

 

Jak z cena ? Myslicie ze udaloby sie go taniej wychwycic w Szwajcarii czy moze w krajach UE? 

dzieki za sugestie,

pozdrawiam !

Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

tak zaczynam patrzec powoli na Rolka. Mysle o subie z data 16610L. Chyba najbardziej mi sie podoba ze wszystkich rolkow, i jak na poczatek to dory trop ? Zainteresowal mnie rowniez GMT Master II 116710LN. Ktorego byscie radzili i dlaczego ? 

 

Jak z cena ? Myslicie ze udaloby sie go taniej wychwycic w Szwajcarii czy moze w krajach UE? 

dzieki za sugestie,

pozdrawiam !

Dawid

 

Cena w PL chyba 36900zł - 10% z kartą Kruka.

Nie wiem jak z dostepnoscia, ale jak ja  kupowałem ten zegarek w 2015 roku to czas oczekiwania był 3 miesiące.

Edytowane przez Lukasz23212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Dawid, 16610 to bardzo dobry wybór, nie tylko na początek;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena w PL chyba 36900zł - 10% z kartą Kruka.

Nie wiem jak z dostepnoscia, ale jak ja  kupowałem ten zegarek w 2015 roku to czas oczekiwania był 3 miesiące.

Teraz szacują,że to rok oczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz szacują,że to rok oczekiwania.

 

rok!? niemożliwe żeby taki był czas oczekiwania - chyba, że robią powoli to co z Daytoną i nowym Pepsi...ja czekałem 2 tygodnie - grudzień 2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to kwestia designu, bo są zwolennicy 5-cio cyfrowych referencji jak i nowszych.

Ty zestawiasz starego Suba z aktualnym GMT. To dwa różne zegarki, ale technicznie bardzo zbliżone. W starych ref nie jestem zwolennikiem zapięć bransolety które w nowych modelach są lepiej wykonane.

Którego byś nie wybrał, to błędu nie zrobisz.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rok!? niemożliwe żeby taki był czas oczekiwania - chyba, że robią powoli to co z Daytoną i nowym Pepsi...ja czekałem 2 tygodnie - grudzień 2015

Mój błąd - pisałeś o GMT a ja o współczesnym SUBie. Nie wiem jaki jest aktualny czas oczekiwania na GMT LN ale wygląda na to że koncepcja sprzedażowa Rolexa zakłada zmniejszenie produkcji Professionali więc nie ma co opierać się na danych sprzed 3 lat.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to kwestia designu, bo są zwolennicy 5-cio cyfrowych referencji jak i nowszych.

Ty zestawiasz starego Suba z aktualnym GMT. To dwa różne zegarki, ale technicznie bardzo zbliżone. W starych ref nie jestem zwolennikiem zapięć bransolety które w nowych modelach są lepiej wykonane.

Którego byś nie wybrał, to błędu nie zrobisz.

 

jestem zwolenninkiem wersji z data. ona chyba tez byla odnowiona co za tym idzie zpiecie bransolety rowniez?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Rolex z ceramiką to zupełnie inny zegarek niz stara referencja - odbior wizualny, wielkość na ręku itp. Pomierz sobie w salonie.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

w czym on lepszy niz gmt? 

 

 

jestem zwolenninkiem wersji z data. ona chyba tez byla odnowiona co za tym idzie zpiecie bransolety rowniez?

 

Myślimy chyba o dwóch różnych zegarkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie na suba czas oczekiwania jest trudny do określenia. Z estymacji od AD to jest od 9 miesięcy wzwyż . Zreszta to tylko estymacje . Myśle ze GMT jest bardziej dostępny ale to zasadniczo inny zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd - pisałeś o GMT a ja o współczesnym SUBie. Nie wiem jaki jest aktualny czas oczekiwania na GMT LN ale wygląda na to że koncepcja sprzedażowa Rolexa zakłada zmniejszenie produkcji Professionali więc nie ma co opierać się na danych sprzed 3 lat.

 

Dobrze zrozumiałeś - miałem na myśli submarinera date

Aktualnie na suba czas oczekiwania jest trudny do określenia. Z estymacji od AD to jest od 9 miesięcy wzwyż . Zreszta to tylko estymacje . Myśle ze GMT jest bardziej dostępny ale to zasadniczo inny zegarek

Za chwilę się dowiemy, że na suba z data czekać będzie trzeba 2-3 lata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciemniaja. Jakbym mial kupowac Rolka teraz to kupuje bilet do IT w Ryanair i dostaje suba od reki bez zaliczek, czekania, proszenia itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wielu to nie ważne - ale takie popytowo-podażowe gierki odpychają mnie od firmy, mimo braku znaczenia z zegarkowego punktu widzenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jednak nie dilerzy a producent zmniejszył produkcje. Podobno nie ma Subów nigdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O producenta mi chodzi. Sprzedawcy woleliby mieć i sprzedawać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze taka sytuacja związana z dostępnością jest w Polsce to jedna sprawa a druga jest taka ze może gdzie indziej się nie czeka ? Np w takiej Szwajcarii ? Pewnie cena tez będzie niższa jak w Polsce ?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.