Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie daytona to tylko z białą tarczą nowa jak i starsza referencja jesli jest daytona w kolekcji to inne modele marki R nie cieszą już tak myślałem że to bujda ale sam się przekonałem na swoim przykladzie myślę że Andreas mógłby to potwierdzić, jeśli daytona stal/ złoto to w kolorze szarym tarcza widziałem na żywo i pięknie się prezentuje.

post-37475-0-19181400-1539283173_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie daytona to tylko z białą tarczą nowa jak i starsza referencja jesli jest daytona w kolekcji to inne modele marki R nie cieszą już tak myślałem że to bujda ale sam się przekonałem na swoim przykladzie myślę że Andreas mógłby to potwierdzić, jeśli daytona stal/ złoto to w kolorze szarym tarcza widziałem na żywo i pięknie się prezentuje.

Ta szara ma wyjątkowo słabą czytelność na żywo i zgodzę się że stal bije złoto. No ale skoro stali nie ma... tylko nie mogę zgodzić się, że Daytona zjada inne Rolexy ;-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekspertem wielkim nie jestem ale jeśli miałbym coś zestawić to tylko jakiegoś straocia w mint stanie np 1655

Nie mówię że nowe pepsi nie jest za..bo mnie troszkę poniosło stwierdzając że inne nie mają podjazdu ale też trzeba poraz kolejny stwierdzić że sa gusta i guściki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Dla mnie jest pewne, że najwiecej „duszy” i „czaru” mają, jak dla mnie, zegarki Vintage...i to różne modele

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Jeden jedyny.....tzw Exit? Ja też nie

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest nas więcej. Myślałem, że jak kupie Lonżina, to pozostałe będą mało ważne, znalazłem ciekawa Omegę, ale Lonżin został. Rolex nie zamknął poszukiwań, choć też nie wyrzucił poprzednich. To bardzo skomplikowana choroba. ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka przymiarka i porównanie

Z tych dwóch wybrałbym GMT.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16610 bez dwóch zdań! :P

Same plusy! :)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.. bdcda7b13c622fdb661c5063fe2d8f56.jpg

 

Sent from my SM-G950W using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy Sub jest fajny. :rolleyes:

IMO dobrze zagrało. Będzie noszone.

Było by fajnie gdyby nie te grube uszy. ;):D

One wszystko psują. :P


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał puść fotkę na dłoni narazie średnio mi gada może na dłoni caloksztakt przemuwi

 

Odnośnie sub/gmt to sub -klasyk '

Który to rok ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było by fajnie gdyby nie te grube uszy. ;):D

One wszystko psują. :P

Szwed wiedziałem, że o uszach wspomnisz. :D

Michał puść fotkę na dłoni narazie średnio mi gada może na dłoni caloksztakt przemuwi

 

Odnośnie sub/gmt to sub -klasyk '

Który to rok ?

Jutro coś pstryknę. Michał uwierz, jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając coś z tamtego i tego świata i będąc wcześniej krytykiem maxi dial i grubych uszu stwierdzam dziś że każdy z nich ma swój urok. Stare Rolexy mają bardziej uniwersalny charakter dzięki mniejszemu rozmiarowi i mniejszemu efektowi bling. Dzięki temu świetnie wyglądają nie tylko na bransolecie i przywołują wspomnienia o bohaterach tamtej epoki. Jeśli jednak ktoś szuka współczesnego zegarka sportowego to referencje z ceramiką ( GMT czy SUB ) są bardzo spójną propozycją. Bardziej masywną, często kolorową ale nadal wygodną i jako całość dobrze wyglądającą. W bonusie są nowsze mechanizmy, bransolety czy dłuższa gwarancja. Może dlatego te kolejki ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, odważnie z tym kolorem paska. Na tej skórze średnio. Ale na ręce noże być super. Pokaż koniecznie.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając coś z tamtego i tego świata i będąc wcześniej krytykiem maxi dial i grubych uszu stwierdzam dziś że każdy z nich ma swój urok. Stare Rolexy mają bardziej uniwersalny charakter dzięki mniejszemu rozmiarowi i mniejszemu efektowi bling. Dzięki temu świetnie wyglądają nie tylko na bransolecie i przywołują wspomnienia o bohaterach tamtej epoki. Jeśli jednak ktoś szuka współczesnego zegarka sportowego to referencje z ceramiką ( GMT czy SUB ) są bardzo spójną propozycją. Bardziej masywną, często kolorową ale nadal wygodną i jako całość dobrze wyglądającą. W bonusie są nowsze mechanizmy, bransolety czy dłuższa gwarancja. Może dlatego te kolejki ;-)

Bardzo politycznie odpowiedziane:)

Masz pan mój głos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.