Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze zapomnieliście o najważniejszym. Kolejki :)

Jakie tam kolejki. Czekam już 5 miesięcy... Jeszcze 2-3 miesiące i mój niebiesko-czarny GMT do mnie trafi. Ale to będzie radocha! Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe modele typu stalowy SUB są dostępne na greyu w PL i za granica . Gdyby w PL były na nie kolejki to bazarki byłyby puste. Polska pada raczej ofiara popytu w innych krajach , oczywiście Rolex mniej dostarcza , a w szczególności do krajów typu PL to już wogole minima bo tu nie ma boom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe modele typu stalowy SUB są dostępne na greyu w PL i za granica . Gdyby w PL były na nie kolejki to bazarki byłyby puste. Polska pada raczej ofiara popytu w innych krajach , oczywiście Rolex mniej dostarcza , a w szczególności do krajów typu PL to już wogole minima bo tu nie ma boom

Na suba bez daty około rok czekania, z data około 1,5 roku- wiadomość z Kruka, wiec kolejki są. Nie każdy chce kupic z bazarku tylko od AD. Dużo Polaków kupuje/ zapisuje się w kolejkach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok 40 było zapisanych na bez daty i ponad 60 na date , pare tygodni temu . Wyobraź sobie ilu jest handlarzy oraz osób zapisanych na klika a odbierających jeden. Kolejka nieco sztuczna , na podstawowe modele . Teraz Rolex blokuje karty gwarancyjne i karze wydawać nieokojene bo zauważyli że nie wykupują użytkownicy tylko handel

Ale tak czy owak tak liczba zapisanych na 40mln kraj oznacza , że Rolkami żyją ludzie z forum plus paru biznesmenów którzy o forum nie wiedza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok 40 było zapisanych na bez daty i ponad 60 na date , pare tygodni temu . Wyobraź sobie ilu jest handlarzy oraz osób zapisanych na klika a odbierających jeden. Kolejka nieco sztuczna , na podstawowe modele . Teraz Rolex blokuje karty gwarancyjne i karze wydawać nieokojene bo zauważyli że nie wykupują użytkownicy tylko handel

Ale tak czy owak tak liczba zapisanych na 40mln kraj oznacza , że Rolkami żyją ludzie z forum plus paru biznesmenów którzy o forum nie wiedza

Z tymi handlarzami to zgoda- wkurzają mnie, ale Rolex sam na to pozwala. Niech sobie kartę gwarancyjna trzymają tylko mam nadzieje ze te naklejki zdejmą przy mnie... Jestem tez ciekaw czy takie zabiegi odstrasza handlarzy i kolejki się zmniejsza. Moim zdaniem powinni tez znacząco podnieść ceny. Edytowane przez Lukasz23212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gray market nie jest taki zły . Sa sprzedawcy , nawet Rolexa, z normalnymi cenami. Poza tym dzięki Gray nie musisz płacić w AD za Tudory , Omegi itp tych absurdalnych cen

Oczywiście jest grupa która winduje teraz ceny ale ten problem nie dotyczy za bardzo PL. Przy takim popycie można kupić suba za 27,8 czy GMT za 31 nowki . Bez kolejki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gray market nie jest taki zły . Sa sprzedawcy , nawet Rolexa, z normalnymi cenami. Poza tym dzięki Gray nie musisz płacić w AD za Tudory , Omegi itp tych absurdalnych cen

Oczywiście jest grupa która winduje teraz ceny ale ten problem nie dotyczy za bardzo PL. Przy takim popycie można kupić suba za 27,8 czy GMT za 31 nowki . Bez

kolejki

Suba z data kupie za 27,8? Gdzie? Daytona wszędzie z duża nadwyżka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gray market nie jest taki zły . Sa sprzedawcy , nawet Rolexa, z normalnymi cenami. Poza tym dzięki Gray nie musisz płacić w AD za Tudory , Omegi itp tych absurdalnych cen

Oczywiście jest grupa która winduje teraz ceny ale ten problem nie dotyczy za bardzo PL. Przy takim popycie można kupić suba za 27,8 czy GMT za 31 nowki . Bez kolejki

Nowy GMT za 31k? Podaj adres, wklej link...

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suba bez daty za 27,8 do 28 . GMT za 31 tak. Jak ktoś chętny to na priv . Do 3 tygodni czasami szybciej . Niekoniecznie PL AD żeby była jasna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmt pewnie tak ale nie pepsi. :)

A to o to GMT się rozchodzi zapewne.


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmt pewnie tak ale nie pepsi. :)

A to o to GMT się rozchodzi zapewne.

Mnie interesuje GMT Batman...tak z ciekawości.

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman to teraz ciężki temat . Zegar awansował do wyższej ligi

500€ więcej w cenniku jak czarny. 3 tygodnie?

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ok 40 było zapisanych na bez daty i ponad 60 na date , pare tygodni temu . Wyobraź sobie ilu jest handlarzy oraz osób zapisanych na klika a odbierających jeden. Kolejka nieco sztuczna , na podstawowe modele . Teraz Rolex blokuje karty gwarancyjne i karze wydawać nieokojene bo zauważyli że nie wykupują użytkownicy tylko handel

Ale tak czy owak tak liczba zapisanych na 40mln kraj oznacza , że Rolkami żyją ludzie z forum plus paru biznesmenów którzy o forum nie wiedza

A skąd ma takie dane, przecież nikt się tym nie chwali w Kruku ?

Nawet jeśli ktoś by Ci o tym powiedział (sprzedawaca) to strzeliłby na zasadzie - wydaje mi się.

O blokowaniu kart w PL nie słyszałem.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek Tudora zablokowany, to ekspert przeniósł się tutaj ...


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek do wszystkiego f7597c23fb47096ff496e9962adf98b4.jpg

 

Sent from my SM-G950W using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze coraz bardziej mi się podobają tt ale kurcze chyba muszę sobie jeszcze dać trochę czasu małymi krokami ;) 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mały ten zegarek na tą rękę lepiej go zamienić na Kyboe! ;):D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sprawie two tones mogę dodać że moi faworyci to blue submariner i two tone GMT. Przepiękne ponadczasowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Wątek Tudora zablokowany, to ekspert przeniósł się tutaj ...

Kiedyś każdy tu wyląduje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.