Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się ostatnio zastanawiałem co się podziało z Markizą... ;)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę Cię . Butik nie wie ile przyjął rezerwacji ?:-)

Wystarczy zapytać :-)

Salon np. w Warszawie wie ile sam przyjął zaliczek, ale ile jest globalnie w sieci to nie wiedzą, muszą zadać pytanie centrali.

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem że to wie Kraków . A jak poprosisz butik to sprawdza to i oddzwonię do Ciebie . Ja tego doświadczyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się ostatnio zastanawiałem co się podziało z Markizą... ;)

Można powiedzieć , że nie wytrzymała konkurencji z lokalnymi ekspertami i się wyniosła..

Edytowane przez LMed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

500€ więcej w cenniku jak czarny. 3 tygodnie?

Mario nie daj się podpuszczać... Pan już zamknął nam wątek Tudora na weekend a teraz robi to samo w Rolexie :( słabe a najgorsze, że już trzecim nickiem go wpuszczają admini i czekają, aż zrobi to samo :(

Nie ma blokowania kart w PL kupowałem z kolegą AirKinga w piątek. To co się zmieniło od jakiegoś czasu to pole na karcie z nazwiskiem pierwszego właściciela nie może zostać puste... ale może tam być kreska np...

Co do Batmana życzę Ci jak najlepiej ale spróbuj się dowiedzieć jaki masz aktualnie numer w kolejce to będzie łatwiej oszacować czas czekania :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario nie daj się podpuszczać... Pan już zamknął nam wątek Tudora na weekend a teraz robi to samo w Rolexie :( słabe a najgorsze, że już trzecim nickiem go wpuszczają admini i czekają, aż zrobi to samo :(

Nie ma blokowania kart w PL kupowałem z kolegą AirKinga w piątek. To co się zmieniło od jakiegoś czasu to pole na karcie z nazwiskiem pierwszego właściciela nie może zostać puste... ale może tam być kreska np...

Co do Batmana życzę Ci jak najlepiej ale spróbuj się dowiedzieć jaki masz aktualnie numer w kolejce to będzie łatwiej oszacować czas czekania :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mi, ze 3 miesiące temu kazali podpisać kartę gwarancyjną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario nie daj się podpuszczać... Pan już zamknął nam wątek Tudora na weekend a teraz robi to samo w Rolexie :( słabe a najgorsze, że już trzecim nickiem go wpuszczają admini i czekają, aż zrobi to samo :(

Nie ma blokowania kart w PL kupowałem z kolegą AirKinga w piątek. To co się zmieniło od jakiegoś czasu to pole na karcie z nazwiskiem pierwszego właściciela nie może zostać puste... ale może tam być kreska np...

Co do Batmana życzę Ci jak najlepiej ale spróbuj się dowiedzieć jaki masz aktualnie numer w kolejce to będzie łatwiej oszacować czas czekania :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Spoko, dam sobie radę! Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario nie daj się podpuszczać... Pan już zamknął nam wątek Tudora na weekend a teraz robi to samo w Rolexie :( słabe a najgorsze, że już trzecim nickiem go wpuszczają admini i czekają, aż zrobi to samo :(

Nie ma blokowania kart w PL kupowałem z kolegą AirKinga w piątek. To co się zmieniło od jakiegoś czasu to pole na karcie z nazwiskiem pierwszego właściciela nie może zostać puste... ale może tam być kreska np...

Co do Batmana życzę Ci jak najlepiej ale spróbuj się dowiedzieć jaki masz aktualnie numer w kolejce to będzie łatwiej oszacować czas czekania :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Panie Nomysz jestem tu pod 1 nickiem także proszę nie siać fermentu . Nie wiem dlaczego zamknięto wątek Tudora choć dyskusja tam nie była najwyższych lotów . Moze Pan pisać o zegarkach lub je sprzedawać ale proszę zejść ze mnie bo to już staje sie nudne...

Wykasowałem ostatni akapit , niech sie Panu wiedzie :-)

Edytowane przez Pronto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi, ze 3 miesiące temu kazali podpisać kartę gwarancyjną.

Można poprosić o wykreskowanie, po prostu nie mogą wydać pustego pola.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty wstrzymują już w wielu krajach. Nie wiem dlaczego jeszcze nie w Polsce . Ten proceder ma ukrócić spekulacje bo Rolex jest świadomy obecnej sytuacji . Tak samo jak zdjęcie naklejek. Temat jest obszernie poruszany na światowych forach internetowych

Na zachodzie czy w stanach jest naprawdę duży popyt wiec i kolejki. Nie jestem pewnien ale moim zdaniem gdyby nie handlarze to podstawowe sportowe modele byłyby u nas dostępne dla każdego bo popyt krajowy nie jest zbyt duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to komentarz przeciw handlarzom czy za ...bo w Rolexie jesteś przeciw a w Tudorze sam wysyłasz wszystkich na grey market. Trudno poważnie traktować kogoś kto zmienia zdanie częściej niż polityk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć ze się nie umie pisać i zrobić 3 x.

Jak by nie wymyślali i tak handlarze będą zarabiać.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Etin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie oceniam ani nie rekomenduje . Każdy podejmuje swoje decyzje . Poza tym nie ma jednego algorytmu zakupu dla wszystkich marek. Jest za dużo zmiennych kształtujących cenę , łącznie z kursem walut, marżami etc. Dzisiaj Rolki opłaca kupować sie w naszym AD a Tudory w Europie . Jak będzie jutro kto wie.

Co do handlarzy to oni byli są i będą. Kupowałem zegarki rownież od nich . W powyższym poście zwracam uwagę ze kolejki w Polsce na podstawowe modele to trochę mit dlatego że moim zdaniem w kolejkach jest więcej gray market niz klientów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że po Rolexy też wysyłałeś na grey market, nawet podawałeś ceny, proponowałeś pomoc ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na dostępność a właściwie jej brak.

Mam dosyć dobre i pewne źródło ale tylko do dwóch modeli , podstawowych . Nikomu nic nie sprzedaje ani tutaj ani na bazarku

Spokojnie z tą podejrzliwością . Bo pomyśle że tu kółko wsparcia jest

Czy w Polsce zapowiedzieli jakieś podwyżki ? W różnych krajach wchodzą jakieś korekty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można poprosić o wykreskowanie, po prostu nie mogą wydać pustego pola.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzięki, na przyszłość będę pamiętał. Ale podpisałem się nieczytelnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy tego! Na dzisiaj u mnie "omer'ta zegarkowa".

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie Tudora zadałem retorycznie pytanie, po co kupować zegarek, który się nie podoba?

 

Tu postawie inne pytanie, po co drążyć temat ?

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Karty wstrzymują już w wielu krajach. Nie wiem dlaczego jeszcze nie w Polsce

Ale bzdura....

 

To podaj nam proszę wszystkie te kraje gdzie jest to obowiązkowe lub to robią. Pomoże nam to w weryfikacji twojej wiedzy, z pierwszej ręki.

 

A przy okazji my się czegoś nauczymy

Edytowane przez awi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że pytasz, choć styl mizerny . Lista jest już bardzo długa począwszy od UK. Wrzuć na net hasło to pewnie pozbierasz listę ja jej nie kompletowałem . Najlepiej poczytaj fora (rolexforums) lub zapodaj YouTube , sporo filmów różne kraje.

YouTube : bark and jack, koleś wrzucił wczoraj film jak odebrał Batmana właśnie . Porusza temat kart . Wogole tyle jest tego że podrzucanie przykładów jest bez sensu :-)

https://www.rolexforums.com/showthread.php?t=594286

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Oczywiście....nie powinno się bać tego co mówi tylko tego co powtarza.

 

Rzucasz, pewnym krokiem, jakieś hasła, a teraz mam sobie sam szukać na youtubie?

 

Trochę siedzimy w temacie Rolexa i także w różnych krajach. Jesteś tak gadatliwy, to podziel się konkretami które są z pewnego źródła i do sprawdzenia, w Rolexie np.

 

Ale łatwiej jest bić piany, a w przypadku konkretach, skierować do Youtuba lub ogólnie Neta..

 

Czy Moderator mógłby już otworzyć dział „Tudora”, pliisss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.