Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Przy tych kolejkach i tak nic nie dostajesz...No oprócz tych DJ-i ;-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No ja tam swoje odstałem ... grzecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Mówi ten który nosi złoto

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pogratulować. Dobry wybór, będziesz zadowolony.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje, już jestem zadowolony. Jest sporo plusów dodatnich no i nawet ujemnych :) zależy co kto woli. Moja wstępna opinia to na pewno bardzo wygodny choć mógłby być mniej ostry na kopercie. Wielki plus za regulacje bransolety na szybko no i wyważenie układanie się petarda. Luma dużo lepsza niż w Pamie. No i teraz tu jest opinia na plus lub minus to zależy co komu i do czego. Dla mnie taki plus ujemny troche :) Na Pama nikt nie zwraca uwagi jedynie osoby co znają i to mi się podoba. Natomiast, Rolka wypatrzy każdy i od razu ogląda dotyka itd. Co do wielkości to na moją ręke mógłby z 2-3 mm być większy, ale juz sie przyzwyczaiłem i jest ok.

 

Na razie nosze cieszę się zobaczymy co dalej.

Tak czy inaczej moje pamy obraziły się na mnie, a szczególnie jeden najbardziej ulibiony bo obecnie zasila rotomat :)

 

Tu porównanie wielkości.

post-43596-0-67899100-1539731773_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki " mellow" ( głowie się nad polskim określeniem ale nic jie mogę wymyślić) wygląd podoba mi się coraz bardziej 7a9bf8a78239debfb634e7004bfed25b.jpg

 

Sent from my SM-G950W using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Irek, kwintesencja Rolex'a :wub: Te wszystkie nowe Daytony, Pepsicole, Hulki i inne Batmany(bez obrazy Koledzy ;) ) nie mają startu... nosiłbym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek, kwintesencja Rolex'a :wub: Te wszystkie nowe Daytony, Pepsicole, Hulki i inne Batmany(bez obrazy Koledzy ;) ) nie mają startu... nosiłbym ;)

Co kolega tam wie jak mieszka ponad jeden stopień bliżej Afryki ;-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Andik za info.

Nie wiem czy juz bylo ale Rolex nakazal wszystkim AD sciaganie folii z zegarow. Nie ma opcji aby dostac zegar z nimi. Cel wiadomy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w dodatku zabieraja karty na rok. Dopiero po roku oddaja i musisz byc osobiście. Się dzieje.

Chyba jak w leasing weźmiesz na wzór karty pojazdu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Dzieki Andik za info.

Nie wiem czy juz bylo ale Rolex nakazal wszystkim AD sciaganie folii z zegarow. Nie ma opcji aby dostac zegar z nimi. Cel wiadomy...

 

Prosze, ale za dużo konretnych info jeszcze nie podałem. Ale postaram się to zrobić. Aczkolwiek, długo już mamy problem z fajkami, to teraz masz również problem z handlarzami którzy nie mają dużego pojęcia lub biorą zegarki komisyjnie, nie wiedząc co sprzedają i co ze sobą reprezentuje. A to może zaboleć później

 

To co ja wiem, to Rolex nie nakazał....inaczej musiałby to każdy robić, bo inaczej ryzykuje straty koncesji 

 

I w dodatku zabieraja karty na rok. Dopiero po roku oddaja i musisz byc osobiście. Się dzieje.

 

 

A skąd znów ta informacja?

Jakoś nic nie wiadomo prócz pare spekulacji na rynku w UK i w dodatku bez konkretnych AD lub Państw.

Ja widziałem pismo, od Rolex do AD, które mówi o sytuacji na rynku szarym i - teraz najważniejsze - "sugeruje" i zachęcają a nie nakazuje, aby folie zostałe ściągnięte i karty wstrzymane.

 

W sprawie folii...no dobra. Ale w sprawie wstrzymanie kart? Nie sądzę aby to kiedykolwiek przeszło  

Edytowane przez awi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedłem własnie ze sklepu w UK i od 3 mc maja taki przykaz od rolka.

Chciałem zamówić 3 zegarki to nie chcieli przyjąć zamówienia. Jedna osoba jedna sztuka. Na 2 muszą mieć zgode. 3 zapomnij. Oczywiście sub czy gmt. Daytona odpada maja kolejke na 7 lat

Edytowane przez lukiluki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Proszę bardzo....a na ile ten list, jest w 100% wiarygodny to tylko Rolex wie i ewentualnie nasz AD. 

Jak widać, list skierowany do osoby prywatnej. 

6a63d2cb3b2bf85b75393028f378ab07.jpg

Wyszedłem własnie ze sklepu w UK i od 3 mc maja taki przykaz od rolka.
Chciałem zamówić 3 zegarki to nie chcieli przyjąć zamówienia. Jedna osoba jedna sztuka. Na 2 muszą mieć zgode. 3 zapomnij. Oczywiście sub czy gmt. Daytona odpada maja kolejke na 7 lat

 

 

A to że nie chcieli przyjąć zamówienia to tez nakaz Rolexa? ...prosze was. To decyzja AD. 

Powiedz mu że kupisz 2 DJ st/zł plus Daytone w złocie i zobaczymy czy Ci nie sprzeda 

Edytowane przez awi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie sklepy co mają rolka w UK jako dodatkowa marke czyli w sklepie dużo różnych sikorów. Nie przyjmuja żadnych zamówień na stalowe suby itd. Dopiero w typowym salonie rolka chieli coś pogadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mowię tylko o zegarkach z lini sub itd na które są zapisy i tylko stal, bo inne można kupić bez problemu nawet daytone bicolor

Chodzi im o to żeby nie było ofert sprzedaży nowych. Czyli teraz ceny up znowu.

Edytowane przez lukiluki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Jak ktoś wchodzi i by chciał 3 razy Suba lub Batmana....to ja bym jako AD też jednej osobie nie sprzedał a poza tym, wygląda to już na handlarza. A przez to zamykasz sobie drogi do innych potencjalnych źródeł - w postaci innych klientów, także na inne zegarki. 

 

Ale co to ma wspólnego z polityką Rolexa, to nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem różne zegarki nie takie same. Więc co w tym dziwnego, że chce sobie kipić kilka?? Jak czas oczekiwania krótszy niż w PL i ceny inne. Było nas trzech i każdy zamówił po jednym i wyszło na to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to problem leży w limitach bo te salony nie mogą zamawiać podobno jednego czy dwóch modeli i tak na daytone muszą zamówić 50-80 innych z całego asortymentu. Te sklepy co maja dobrą sprzedaż całościową to zamawiają suby itd stalowe inne tłumaczą się zamkniętymi listami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.