Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, tylko najpierw rozbierz tego swojego bejbe, czy aby nie ma niespodzianki jak w dj41 ;)

 

Alle ozzo chozzi??


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alle ozzo chozzi??

Otwory w uszach tak umieszczone, że paski średnio pasują delikatnie mówiąc :) Spróbuj sobie wygooglowac DJ41 na pasku, ciężko znaleźć coś sensownego...

Edytowane przez dawca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje i ja - fajne uzupelnienie kolekcji.

 

ps

nadal mi "cygan" ni jak do kompletu nie pasuje :P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mario, ale powiem Ci że cygan nie jest taki zły i znam jednego kolegę o takich radykalnych poglądach który zmienił zdanie


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam go nie kumam <_<

GMT czarny w bikolorze ok, ale Sub w czerni? Jesli juz, to niebieski... no nie kumam :P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam go nie kumam <_<

GMT czarny w bikolorze ok, ale Sub w czerni? Jesli juz, to niebieski... no nie kumam ;)

Nic więcej nie powiem

Gratuluje! Jedyny GMT którego bym widział u siebie.

Dzięki

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, to teraz możesz zrobić porównanie lumy naświetlonej naturalnym, dziennym światłem i zaprezentować wynik i ocenić praktyczny aspekt, jak świeci EX2 42 mm vs SUB vs GMTM vs DS. Jak szybko, nawet w ruchu można odczytać godzinę. Bo dla mnie to co robi pierwszy z wymienionych to jest jakaś totalna miazga.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wystarczy z DS, bo on na logike powinien najmocniej a to, ze Ex jest najlepszy jakos nie chce mi sie wierzyc - no ale go nigdy nie mialem, wiec Mario - CZEKAMY! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie zrobione zaraz po naświetleniu zegarków, wszystkich czterech jednocześnie ...

ps. Zdjęcie kiepskie, bo z tel.660bdc9d4b9828153cce70ea2a614ff8.jpg


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie zrobione zaraz po naświetleniu zegarków, wszystkich czterech jednocześnie ...

ps. Zdjęcie kiepskie, bo z tel.

 

Tak jak piszę Xpovoc, białą tarcza dodatkowo podbija efekt świecenia i wygląda jakby EX2 miał najlepszą lumę. 

 

A tak z innej beczki....  co tam leży obok SDDS ?  Dobrze widzę że Doublematic ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie staaaarszy w koronie  ;)

 

Fajna fota - super ten Datejust.

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy z tych modeli ma chyba taką samą lumę jeśli chodzi o substancję. W odbiorze najlepiej świeci, ten który ma jej najwięcej i/lub ma jasną tarczę, która ten efekt zwiększa. 216570 będzie świecił najlepiej. 16570 świecił mi lepiej niż SMPc i SubC.

 

PS1. Treść napisałem przed w/w zdjęciem, tylko wysłałem 'po' zdjęciu

PS2. Mariusz, zostańmy przyjaciółmi. :wub: Na pewno nie chce Ci się wkładać tych zegarków do rotomatu, a jak wiadomo najlepiej jest im zapewnić jak najbardziej naturalne warunki, więc mogę ponosić Ci trochę automaty, no i jak to w prawdziwych przyjaźniach bywa - zupełnie za darmo :D

Także odnoszę wrażenie, że luma jest taka sama, ale właśnie to odbicie światła od białej tarczy potęguje efekt.

ps. Robert, jakby co to zapraszam, ponosisz sobie, bo ja mam za mało kończyn

Tak jak piszę Xpovoc, białą tarcza dodatkowo podbija efekt świecenia i wygląda jakby EX2 miał najlepszą lumę.

 

A tak z innej beczki.... co tam leży obok SDDS ? Dobrze widzę że Doublematic ? :)

Michał, wprawne oko , ale to nie mój, był jedynie gościnnie ...

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna fota - super ten Datejust.

 

A dziękuję  :)

DJ rzeczywiście bardzo przyjemny (choć jednak ulubieńcem jest Sub).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

 

pfWCmoc.jpg

 

Zw0jYGS.jpg

 

0R6M7yp.jpg

 

6542:

 

PJm8YGg.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie zrobione zaraz po naświetleniu zegarków, wszystkich czterech jednocześnie ...

ps. Zdjęcie kiepskie, bo z tel

Dzięki, Mariusz.

 

Fenomenalna użyteczność lumy w EX2 związana jest z szerokością, a co za tym idzie czytelnością wskazówek, bo to one, a nie indeksy, choćby nie wiem jak wielkie o tym decydują.

 

Zwróccie uwagę, że najwęższe paski lumy ma nurek Submariner, paradoksalnie GMTM ma je szersze, podobne jak SDDS.

 

To zdjęcie pięknie obrazuje geometrię lumy, jednakowoż w realnych warunkach gdzie zwykłe światło dnia naświetla lumę - przewaga jej użyteczności w EX2 jest bardziej miażdżąca.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się w końcu wykurzyć Speedmastera do szuflady.

post-68982-0-35897400-1542325649_thumb.jpeg

post-68982-0-03441100-1542325666_thumb.jpeg

post-68982-0-78474700-1542325682_thumb.jpeg

post-68982-0-10906300-1542325704_thumb.jpeg

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.