Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba zależy tez jaki DJ. Ja mam bez karbowanego bezela i zegarek prezentuje sie zwyczajnie , w tym sensie że dosyć klasycznie bez przechyłów w żadna ze stron. Z tym ze widac ze to klasyka wersja premium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Wybieram między wspomnianym OP i EXP.

Z tej dwójki to EXP.

Choć dobrze byłoby wiedzieć jakie masz inne. Bo może się okazać, że jednak OP będzie lepiej uzupełniać pudełko.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Exa.

EasyLink sie przydaje, ladniejsze zapiecie + chyba ciekawsza tarcza.

Z obu bedziesz zadowolony jak cholera, wiec nie ma tu zlej decyzji.a79f564cab55b6e922043587e6459cc2.jpg0c84187946940c506c61df6e4c663966.jpgbeed6b31bda24d0519fe3639067b97d2.jpg03b25717b0982b827c0acf3dc4a725ab.jpg3b03f8424da68fddca2f51ec6809b2c3.jpg9d59fa78c8bd87f1d0b8ba7a400aa84e.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obydwa zegarki są fajne ale użytkowo Ex z powodu lepszego zapięcia jest oczko wyżej.Dla mnie za Exem przemawia też przygodowa historia i łatwość dopasowania pasków ( choć pewnie OP też da radę paskowo ) Mechanicznie to ten sam zegarek ale OP robi jednak wrażenie bardzo prostego, choć nowe wcielenie ma wyraźnie poprawione proporcje elementów na tarczy...no i jest tańszy. Obydwa są klasycznie proste ale jednak mieszane indeksy są odrobinę mniej „nudne”. Ja wybrałem Exa. ( zdjęcie autora paska , kolegi eye_lip)

post-55792-0-92943600-1543947101_thumb.jpeg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ex wygląda świetnie na tym pasku - to taki styl jak lubię. Nie wiem jak OP wypadłby w tym aspekcie - nie trafiłem na zdjęcie tej wersji OP na pasku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z alternatyw dla powyższych pomyślałem jeszcze o:

 

1. Sub ND - minusy to błyszcząca ceramika i... usłyszałem w naszym AD: zapisy i minimum 1,5r. czekania :huh: ... oszaleli :wacko: 

2. Explorer II - tylko to 42mm i nie wiem czy nie będzie już za duży na daily.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jaki masz nadgarstek, mnie sie polar bardzo podoba, ale 42mm plus plaski dekiel - na mojej rece odbieram go jako za duzy.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

AD dostali w tym tygodniu informacje że Batman jest wycofany / już nie do zamówienia.

 

Sądzę że może to być spowodowane z Bazyleja - GMT dostanie nowy mechanizm i referencje, może kosmetyczne poprawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Sądzę że może to być spowodowane z Bazyleja - GMT dostanie nowy mechanizm i referencje, może kosmetyczne poprawki.

Jeżeli zmienią mechanizm z 3186 na 3285, to nie będzie kosmetyczna poprawka. Kiedyś w Kruku widziałem Ref. 116710BLNR na półce i zastanawiałem się czy nie kupić. Dałem sobie czas do przemyślenia tematu i jak wróciłem do salonu, to już zegarek był zarezerwowany. Szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe info.

Pytanie, czy zapisani, którzy mają dostać za ponad pół roku dostaną już Batmana z nowym mechanizmem?

Czy po prostu odbiorą telefon przemiłej konsultantki z Kruka po tym jak zaliczka wróci im na konto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

@mcintosh - z poprawkami kosmetycznymi miałem na myśli poprawki w kopercie nie mechanizmu.

 

@tommaso - jakby co, to sądzę że zaliczka będzie przenoszona na nowy model o ile taki Batman jeszcze będzie.

 

Może wyjdzie Coke na Oyster....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przyznam, że wolałbym, żeby Rolex zaczął wreszcie produkować i dostarczać te zegarki, które już zaprezentował, a nie wypuszczał zegarki wirtualne.

Do Polski przyjechało dotychczas raptem ok. 10 szt. pepsi, w grudniu będzie jeszcze tylko jedna dostawa z maksymalnie jedną sztuką, a następne dostawy dopiero w lutym. 

Dla mnie to już nie jest śmieszne, tylko żenujące...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Jak wycofają Batmana, to rynek wtórny oszaleje;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

@Passero....and the show will go on  ;)

 

@tommaso - przecież produkują juz kilkuset tysięcy zegarków rocznie. Jak ktoś od nas odskoczy, to kolejne 200 stoi w kolejce...czy w Europie czy w Azji...niestety. A na pewno nie odpuszczą sobie klasyczne zegarki aby produkować więcej sportowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wycofają Batmana, to rynek wtórny oszaleje;-)

Niekoniecznie. Wszystko zalezy od zmian w nowym modelu.

Jesli bedzie jak w SDDS, czyli mechanizm plus kosmetyka to ceny (i tak wysokie) sie co najwyzej ustabilizuja na tym poziomie.

Zobacz jak jest z 116660, malo kto go juz chce, wiekszosc woli nowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Niekoniecznie. Wszystko zalezy od zmian w nowym modelu.

Jesli bedzie jak w SDDS, czyli mechanizm plus kosmetyka to ceny (i tak wysokie) sie co najwyzej ustabilizuja na tym poziomie.

Zobacz jak jest z 116660, malo kto go juz chce, wiekszosc woli nowego

Julek, ja zakładam szaleństwo na rynku wtórnym tylko w sytuacji całkowitego wycofania Batmana z oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Julek, ja zakładam szaleństwo na rynku wtórnym tylko w sytuacji całkowitego wycofania Batmana z oferty.

O ku... człowieku, w takiej sytuacji to beda zamieszki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

O ku... człowieku, w takiej sytuacji to beda zamieszki ;)

:-))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przyznam, że wolałbym, żeby Rolex zaczął wreszcie produkować i dostarczać te zegarki, które już zaprezentował, a nie wypuszczał zegarki wirtualne.

Do Polski przyjechało dotychczas raptem ok. 10 szt. pepsi, w grudniu będzie jeszcze tylko jedna dostawa z maksymalnie jedną sztuką, a następne dostawy dopiero w lutym. 

Dla mnie to już nie jest śmieszne, tylko żenujące...

Tomek przywilej posiadania Rolexa wymaga jednak pewnych wyrzeczeń, Ty byś tak se chciał iść do salonu i kupic, Tak to możesz kupić sobie zegarek innej firmy.... I na dodatek z upustem. :D

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Irek, okazałem absolutny brak szacunku (ABS).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty dalej żyjesz w starych czasach, gdzie uczono że klient to pan.... :D


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz zablokują mi prawo kupowania stalowych professionali do czasu aż nie kupię datejusta bicolora z przynajmniej jednym diamentem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że Ty już jesteś na czarnej liście za ten poprzedni post, myślę że tylko taka kolorowa złota Daytona może cię z niej ściągnąć.


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.