Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Please note that this article is a figment of our imagination. These are just predictions. Nothing is official. It is based on our own expectations and analysis.

 

:)

To wszyscy wiemy. Ale warto czasami "odjechać" ;)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Please note that this article is a figment of our imagination. These are just predictions. Nothing is official. It is based on our own expectations and analysis.

 

:)

Przez karuzelę rozumiem właśnie zabawę w zgadywanie co tym razem...zresztą w przypadku tego portalu to już kilkuletnia tradycja. Biorąc jednak pod uwagę problemy z dostępnością obecnych , chyba nie ma co liczyć na kolejne hity. Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

To wszyscy wiemy. Ale warto czasami "odjechać" ;)

 

Zwłaszcza, że zmiany mogą być na lepsze. Ja czekam na Submarinera Date z mechanizmem 3235. Dla mnie byłby to zegarek idealny do codziennego użytkowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj zmiany mogą być podyktowane polityką firmy. Submariner to prawdopodobnie model o największym wolumenie sprzedaży w Rolexie, więc musi zapaść decyzja o przestawieniu produkcji w większości na nowy mechanizm, nie wiemy na ile będzie to kosztowne i problematyczne. No i pewnie zanim to się stanie, będą chcieli być pewni bezawaryjności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ja czekam na Submarinera Date z mechanizmem 3235. Dla mnie byłby to zegarek idealny do codziennego użytkowania.

 

No to sobie chyba poczekamy do 2023  :unsure:​ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakas tam mozliwosc, ze te obecne problemy z dostepnoscia to pomijajac polityke firmy, moze byc kwestia przestawiania produkcji.

Mysle, ze jest realny Sub z nowym mechanizmem juz teraz lub za rok.

Ceramicznego Suba wprowadzili w 2010, czyli w zadna okragla rocznice.

Poza wszystkim mysle, zevdoczekamy jeszcze pelnych witryn w Roleksie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uwazam, ze maja tyle nowosci po ktore ustawily sie juz kolejki, ze maja jeszcze inne modele do wymiany mechanizmow takie jak YM czy GMT i spokojnie moga poczekac do okraglej rocznicy. Poza tym SD wprowadzili wlasnie w okragla rocznice, wiec... nic - za miesiac juz bedzie wszystko wiadomo :)  ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Instagramie Rolexa ostatnie zdjęcia (11 na 12) dotyczą Milgaussa - może coś z nim pokombinują? 

 

i jakaś przełomowa zmiana typu nowy kolor wkładki czy czerwony druczek na tarczy dotknie modelu sportowego w stali, to spekulatorzy oraz klienci i tak dostaną orgazmu.

Co fakt, to fakt  :D  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza, że zmiany mogą być na lepsze. Ja czekam na Submarinera Date z mechanizmem 3235. Dla mnie byłby to zegarek idealny do codziennego użytkowania.

Myślisz na serio o drugim Rolku? ;)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kupil drugiego, to swiat sie wali... Mariusz kupuje Rolexy  :blink:  :D  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba ma związek z tym proszonym grillem na który trzeba dojechać koniecznie VW w dieslu ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Myślisz na serio o drugim Rolku? ;)

 

Jeżeli tylko Submariner Date dostałby kaliber 3235, to naprawdę miałbym o czym myśleć. Zachwyca mnie mechanizm Roleksa, a w połączeniu ze wzornictwem Suba taki zegarek, to byłaby petarda. Zwłaszcza w kontekście relacji jakości do ceny. Pod względem precyzji pomiaru czasu dla mnie Rolex to firma nr 1.

 

Jakby kupil drugiego, to swiat sie wali... Mariusz kupuje Rolexy  :blink:  :D  ;)

Wreszcie poszedłem po rozum do głowy. :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli tylko Submariner Date dostałby kaliber 3235, to naprawdę miałbym o czym myśleć. Zachwyca mnie mechanizm Roleksa, a w połączeniu ze wzornictwem Suba taki zegarek, to byłaby petarda. Zwłaszcza w kontekście relacji jakości do ceny. Pod względem precyzji pomiaru czasu dla mnie Rolex to firma nr 1.

 

Uważam czytając powyższe, że powinniśmy Cię wystawić jako "naszego zawodnika" do wszelkich potyczek słownych, jak już otworzą gorący "homage ...śliski temat" :rolleyes:    


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można gdzieś zobaczyć zasady/regulamin zaliczki, którą się wpłaca w Kruk ustawiając się w kolejce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można gdzieś zobaczyć zasady/regulamin zaliczki, którą się wpłaca w Kruk ustawiając się w kolejce ?

Wpłacasz 10% wartości zegarka, dostajesz paragon i czekasz...

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi byc jakis regulamin, nie żartuj, poważnie pytam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Mariusz na serio odpisał. U mnie też tak to wygląda

Edytowane przez Smycel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi byc jakis regulamin, nie żartuj, poważnie pytam

A ja z powagą odpowiedziałem.

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie, już Wasze niedopatrzenie, że nie zapoznaliście sie z wewnętrznym regulaminem odnośnie zaliczkowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie, już Wasze niedopatrzenie, że nie zapoznaliście sie z wewnętrznym regulaminem odnośnie zaliczkowania.

Przepraszam, ale nie wytrzymałem

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale nie wytrzymałem

jasne, gratuluje beztroski.

 

Może ktoś jednak pomoże:

1) Czy jest otwierane zlecenie imienne, czy paragon jest na okaziciela ?

 - Co sie stanie jeśli paragon komuś zostanie skradziony, abo zniszczony?

- Kto wówczas może dokończyć transakcji i dokonać odbioru zegarka ? Czy dokończenie transakcji jest możliwe bez posiadania paragonu ?

 

2) Wpłacam zaliczke i umieram, kto może ją wycofać ?

 

3) Kiedy jest maksymalny termin na wycofanie zaliczki ? Czy sklep powiadamia np. miesiąc przed odbiorem zegarka i wtedy decydujemy czy chcemy zegarek odebrać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej po prostu zapytać w Kruku.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Nikt nie pyta o regulamin, bo każdy chce być na liście :)  Już sama zaliczka i miejsce na liście to niezła nobilitacja, bo niektóre listy są już zamknięte... niedługo Rolex będzie pobierał zaliczki na miejsca na liście rezerwowej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boogie, Twoja dociekliwość jest w pełni uzasadniona.

 

Powiem Ci jak ja to robię. Załatwiam sprawę przelewem + mailowo. Ustalam szczegóły przez maila + ja wysyłam potwierdzenie przelewu + otrzymuję od Kruka rachunek w formie elektronicznej. Całą korespondencję archiwizuję. 

 

btw. jeśli Kruk zbankrutuje, to prawdopodobnie nie odzyskasz tych pieniędzy :) Rodzina powinna z kolei dać radę je wypłacić, w razie gdybyś nie doczekał się zegarka z powodów niezależnych od Rolex :), tak mówi polskie prawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.