Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

Odsprzedam Ci moje miejsce w kolejce :D

Dzięki serdeczne. :)  Na razie czekam na Bazyleę, a później pomyślę co dalej. Spośród uniwersalnych zegarków biorę jeszcze pod uwagę Vacheron Constantin Overseas i oczekuję też na informację z Audemars Piguet. Następnie podejmę decyzję, co do kolejnych zakupów.

Na podstawie kilkunastu sztuk (załóżmy optymistycznie dwadzieścia), które Kruk dostał w ciągu roku, dokonałem specjalnie dla Was bardzo skomplikowanych obliczeń.

Z Daytoną sytuacja jest jeszcze bardziej skomplikowana. Słyszałem, że Kruk nie dostał nawet jednej sztuki referencji 116500LN z białą tarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie kilkunastu sztuk (załóżmy optymistycznie dwadzieścia), które Kruk dostał w ciągu roku(...)

Chyba nawet bardzo optymistycznie. Status na 8 stycznia - kolejka zmniejszyła się o 12 pozycji  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Chyba nawet bardzo optymistycznie. Status na 8 stycznia - kolejka zmniejszyła się o 12 pozycji  :ph34r:

Zakładając, że nikt nie zrezygnuje, a dostawy będą w miarę regularne, to ostatnia osoba w kolejce poczeka na zegarek około 17 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z Daytoną sytuacja jest jeszcze bardziej skomplikowana. Słyszałem, że Kruk nie dostał nawet jednej sztuki referencji 116500LN z białą tarczą.

To akurat na 100% nie jest prawda. Osobiście oglądałem na pl. Konstytucji dwie sztuki czekające na odbiór przez klientów. Jedna biała, druga czarna. Zresztą byłem wtedy z kolegą z tego forum, może to potwierdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

To akurat na 100% nie jest prawda. Osobiście oglądałem na pl. Konstytucji dwie sztuki czekające na odbiór przez klientów. Jedna biała, druga czarna. Zresztą byłem wtedy z kolegą z tego forum, może to potwierdzić

Rozumiem. W takim razie otrzymałem błędną informację, a pochodziła ona od kierownika jednego z salonów Kruka. Nie zmienia to postaci rzeczy, że sytuacja jest ogólnie rozczarowująca. Ale co tam zegarki, obyśmy zdrowi byli, bo to najważniejsze. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. W takim razie otrzymałem błędną informację, a pochodziła ona od kierownika jednego z salonów Kruka. Nie zmienia to postaci rzeczy, że sytuacja jest ogólnie rozczarowująca. Ale co tam zegarki, obyśmy zdrowi byli, bo to najważniejsze. :)

Dokładnie, poza tym nowe Pepsi jest przereklamowane :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Generalnie nowe Rolex'y są przereklamowane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mojej obserwacji od najmniej dostępnych:

- daytona biała (nawet 1sztuka/rok)

- daytona czarna

- pepsi

- hulk

Batman i inne to już można powiedzieć „na bieżąco”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przesadziłem?;)

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Idealnie komponuje się z tłem

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka kolorowa Daytona... chyba by pasowal do pary  :P  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę widzę jeszcze długa droga pod względem koordynacji zestawów przede mną ;)

dbdcf95fd1d8054d8ec548996df2c0bb.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Twój zestaw wydaje się być znakomicie skoordynowany  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest dobrze skoordynowany zestaw.

post-68982-0-45954500-1550161997_thumb.jpg


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam dylemacik mam suba 14060 U serie z tarcza solo

seria ta byla produkowana dwa lata 

i teraz dylemat. zmienia to cos w postrzeganiu tego zegarka jesli nie teraz to za x lat? czy sub jak sub nie ma co doszukiwac sie perełki?


If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam dylemacik mam suba 14060 U serie z tarcza solo

seria ta byla produkowana dwa lata 

i teraz dylemat. zmienia to cos w postrzeganiu tego zegarka jesli nie teraz to za x lat? czy sub jak sub nie ma co doszukiwac sie perełki?

Moim zdaniem doczekasz momentu powalonych cen na chrono, za które nikt tego nie będzie kupował. 

Nie słychać, żeby ktokolwiek miał ciśnienie na vintage suby (poza comexami)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej Piotrek nie brnij w dyskusję bo sie dowiesz że twój 14060m jest wart tyle co nic bo to starsza wesja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy stary będzie kiedyś coś warty to pewne i więcej niż teraz

Ale czy w rolexie tylko dwa lata produkcji to coś zaskakującego czy raczej norma :)


If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytasz czy będzie wart jak comex czy masz tzw białego kruka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat na 100% nie jest prawda. Osobiście oglądałem na pl. Konstytucji dwie sztuki czekające na odbiór przez klientów. Jedna biała, druga czarna. Zresztą byłem wtedy z kolegą z tego forum, może to potwierdzić

Kolega potwierdza

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest serio czy jakis inteligentny żart którego nie złapałem?

https://www.chrono24.pl/rolex/submariner-no-date-from-1975---like-new--id9839428.htm

 

Proszę bardzo. Przykład... Wartość kilkukrotnie wyższa niż ta w dniu zakupu. 

Tylko znajdź mi kogoś kto ten zegarek, za takie pieniądze kupi...

 

 

Lepiej Piotrek nie brnij w dyskusję bo się dowiesz że twój 14060m jest wart tyle co nic bo to starsza wesja :)

Jest może i wart więcej, ale co z tego skoro zdecydowana większość kupujących Rolexy chce nowe wersje, a nie jakieś vintage referencje 

nad którymi spuszczają się tylko "znawcy". Głupiego Suba 5 cyfrowego z datą za naprawdę dobre pieniądze (okolice 20k) sprzedawałem pół roku. Ceramicznego 6 cyfrowego za dosyć niekorzystną cenę, sprzedałem w siedem godzin...

 

Właśnie wpadłem w panikę Michał ;)

 

Ja wiem że to jeszcze nie vintage ale nie mogę się doczekać tych „czasów”, bo kupiłbym jeszcze ze 2 inne 5-cyfrowe ref. :)

Z chęcią Ci sprzedam nawet trzy sztuki 5 cyfrowych ref. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.