Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Osoby które były zapisane na poprzednia wersje są przeniesione z automatu na nowa, tak usłyszałem w butiku 5 minut temu :)

Ja bym wolał jednak dostać to co zamówiłem, tym bardziej, że gmt lepiej na oysterze wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CIekawe co z ludźmi na czarnego GMT zapisanego, bo zniknął ze strony Rolka i z modeli stainless steel tylko Pepsi i Batman dostępne.

Edytowane przez Moretti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Strona Roleksa zaczyna padać, co chwila błąd komunikacji.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona Rolexa w języku polskim !

 

No co Ty - dopiero teraz zauwazyles???  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyszła "nowość" w postaci innego koloru kapsla w Pepsi, albo czerwonej linijki na tarczy SD to wszyscy sikali po nogach jakby Rolex przeprowadził zimną fuzję. Oczywiście ten DJ to nic nowego, ale jednak rozszerzyła się stalowa linia DJów 36mm, co dla mnie jest plusem, bo jest to jedyny model ze współczesnej kolekcji R którego kupno bym ewentualnie rozważył, wszystkim się nie dogodzi ;).

Bez przesady Red Big SUB był rozczarowaniem, koledzy długo nie mogli zwrotu z inwestycji uzyskać. A Pepsi - no wybacz, to zegar na który publika czekała lata a w bonusie dostała superjubilee i nowy mechanizm. Trudno to porównać do zaoferowania ułamka kolekcji DJa41 w rozmiarze 36. Także tegoroczne premiery poza YM mocno na siłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Ty - dopiero teraz zauwazyles???  :rolleyes:

Dopiero, poważnie :D. Zawsze otwierała mi się anglojęzyczna strona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona Roleksa zaczyna padać, co chwila błąd komunikacji. :)

To handlarze wrócili z kolejki do domu zobaczyć co zamówili... a korpo ma przerwę lanczową ;-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CIekawe co z ludźmi na czarnego GMT zapisanego, bo zniknął ze strony Rolka i z modeli stainless steel tylko Pepsi i Batman dostępne.

 

Mialem dokladnie zadac to samo pytanie. Jedyny plus to, ze produkcja powinna przyspieszyc

 

Patrzylem na konfigurator daydate 36 i taki waski wybor tarcz niebieska tylko z diamentami... bezel tylko karbowany lub z diamentami, baransoleta tez jest do wyboru z diamentami. Bling bling jednym slowem

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dopiero, poważnie :D. Zawsze otwierała mi się anglojęzyczna strona.

W tej chwili nie ma to znaczenia, bo strona padła. :) Atak DDoS normalnie.  ;) Trzeba to przeczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To handlarze wrócili z kolejki do domu zobaczyć co zamówili... 

haha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yachtmaster fajny. Ale w białym złocie poza zasięgiem.

Indeksy nieco plackowate ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CIekawe co z ludźmi na czarnego GMT zapisanego, bo zniknął ze strony Rolka i z modeli stainless steel tylko Pepsi i Batman dostępne.

 

A tak z prawnego punktu widzienia to czy ktoś nie może zaskarżyć Rolexa że nie dostarczy mu modelu na jaki się zapisywał? Odnośnie ceny jest wzmianka gdy się zapisuje człowiek w kolejce, ale odnośnie zmiany bransolety? BTW, czy nowy Batman na Jubilee będzie mieć inny nr referencji niż ten na Oyster? Co jeśli klient się uprze i powie że się zapisywał na Batmana na Oyster i taki model mają mu dostarczyć? Pytam tylko teoretycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A tak z prawnego punktu widzienia to czy ktoś nie może zaskarżyć Rolexa że nie dostarczy mu modelu na jaki się zapisywał? Odnośnie ceny jest wzmianka gdy się zapisuje człowiek w kolejce, ale odnośnie zmiany bransolety? BTW, czy nowy Batman na Jubilee będzie mieć inny nr referencji niż ten na Oyster? Co jeśli klient się uprze i powie że się zapisywał na Batmana na Oyster i taki model mają mu dostarczyć? Pytam tylko teoretycznie.

Rolex zwróci zaliczkę i na tym zakończy sprawę ;) Nie będzie dalszego ciągu ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może będą dwa Batmany do wyboru. ;)

Cena na "czarnym rynku" czarnego GMT wzrośnie już jutro. ;) 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena na "czarnym rynku" czarnego GMT wzrośnie już jutro. ;)

 

Nie sadze, jednak na 100% nie spadnie  ;)

 

A ja z calej kolekcji nowosci jestem zachwycony tym GMT - dla mnie bajka :wub:  (jak i cena -_- )

post-25547-0-39500900-1553088143_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, gdzie w wawie można przymierzyć DJ 36 i 41? Nie wiem jaki rozważać rozmiar na moje 17cm w nadgarstku :)

 

Podbiję swoje pytanie. Jako emocje wywołane nowymi modelami trochę opadną i wypieki znikną z twarzy, to może ktoś odpowie ;-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbiję swoje pytanie. Jako emocje wywołane nowymi modelami trochę opadną i wypieki znikną z twarzy, to może ktoś odpowie ;-)

 

Sugeruję zadzwonić przed wizytą do salonów warszawskich ( Plac3K, Plac Konstytucji i Galeria Mokotów) i upewnić się jakie modele mają aktualnie na stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.