Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Zegarek jak zegarek:)

 

Po miesiącu i tak się znudzi


If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jak zegarek:)

 

Po miesiącu i tak się znudzi

Nie każdy się znudzi. Mówią, że pierwsza przyzwoita fotka mi wyszła;)9333b30fdc6fc5dc9a61ea3058b8c348.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Zegarek jak zegarek:)

 

Po miesiącu i tak się znudzi

Pewnie tak. Jak nie szybciej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki :)

Gdy kupowałem Suba nie sądziłem, że po kilkunastu miesiącach będę miał 3 Rolexy w kolekcji :o  ;)

To fakt, że teraz kupić 5 cyfrowego GMT jest łatwiej niż aktualną wersję :D I tak jak pisze foti - w zestawie są jeszcze dwa inserty, więc z czasem pepsi zamieni się w coke albo w all black, czyli 3 w 1 :lol: Ewentualnie jeszcze dokupić jubilee i robi się 6 kombinacji :lol:B)

Teraz muszę zrobić sobie porównania z Subem - przy okazji spotkania z Karolem przymierzyłem Suba ceramicznego i ja należę do tych którym koperta 5 cyfrowych bardziej pasuje  :)

Mogę prosić o wyjaśnienie, bo się pogubiłem: czy to oznacza że kupując nowe Pepsi dostaje się w zestawie dodatkowo bezel Batmana i czarny (jak w 116710LN)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić o wyjaśnienie, bo się pogubiłem: czy to oznacza że kupując nowe Pepsi dostaje się w zestawie dodatkowo bezel Batmana i czarny (jak w 116710LN)?

Przecież to jest „ stary” GMT i aftermarketowe bezele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, już się zorientowałem i chciałem usunąć posta, ale nie umiem.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daleko nie miałem - praktycznie dostawa pod drzwi ;)

Bardzo sprawnie wszystko poszło - dzięki Karol :)

Bardzo fajny.

Gratuluję.

Nowy nabytek

Gratulacje.

 

 

Ładne połączenie polara z coke nosiłbym

Dokładnie.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suby, GMT, Explorery... ale nie ma to jak dobra Daytona

19cca7706efdfe0d006c1071403c199b.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Co kto lubi. Dla mnie pięciocyfrowy sub i Explorer (chyba w sumie wszystkie referencje) to jedyne Rolexy, które mógłbym nosić jako edc, na każdą okazję. No może stara stalowa daytona jeszcze. Resztę mogę pooglądać na zdjęciach jak wiele innych marek/modeli. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sub preceramic to klasa sama w sobie. Może poza bransą. Poza tym teraz jest hype na ceramiczne suby batmany czy hulki...a przecież kilka lat temu leżały bo kto pomyślał nosić zielony zegarek ... Ciekawe ile % kupujących to tacy którym się te modele podobają a ile takich którzy porządają coś co jest na zapisy a potem zawód typu gdzie jest moje XXX pln...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hulk wieczorem i z de... w markecie co robi mu zdjęcie ehh

Daytona Blue mega ładna

post-37475-0-03293800-1554575632_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hulk wieczorem i z de... w markecie co robi mu zdjęcie ehh

Daytona Blue mega ładna

Hulki sa fajne, ale Kermity chyba fajniejsze.

Dzieki, lubie niebieski kolor

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hulki sa fajne, ale Kermity chyba fajniejsze.

Dzieki, lubie niebieski kolor

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Niebieski fajny ale ciężki ;-)

Sub preceramic to klasa sama w sobie. Może poza bransą. Poza tym teraz jest hype na ceramiczne suby batmany czy hulki...a przecież kilka lat temu leżały bo kto pomyślał nosić zielony zegarek ... Ciekawe ile % kupujących to tacy którym się te modele podobają a ile takich którzy porządają coś co jest na zapisy a potem zawód typu gdzie jest moje XXX pln...

Jak będziesz miał już kilka Rolexów to zrozumiesz magię Hulka. Dla mnie najlepszy SUB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi niebieskie bardzo sie podobaja. Ale kto co lubi :)

Tez czekam na batmana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał już kilka Rolexów to zrozumiesz magię Hulka. Dla mnie najlepszy SUB.

Mialem i... nie zrozumialem tej magii :) Dla mnie czarny sub, to jest kwintesencja subow - cala reszta to takie zabawki dla znudzonych chwila :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski fajny ale ciężki ;-)

 

Jak będziesz miał już kilka Rolexów to zrozumiesz magię Hulka. Dla mnie najlepszy SUB.

Ze stalowych/ ceramicznych subow i GMT wszystkie oprócz hulka, pepsi i kermita przeszły przez moje ręce . Wydaje mi się że hulk najciekawszy jak go kiedyś mierzyłem. W tej chwili nawet sie do nie przymierzam ze względu na crazy ceny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem i... nie zrozumialem tej magii :) Dla mnie czarny sub, to jest kwintesencja subow - cala reszta to takie zabawki dla znudzonych chwila :rolleyes:

Mariusz, ale Ty nie zrozumiałeś też magii 233 czy APRO...taki defekt jednozegarkowca ;-) pisałem wyraźnie - jako kolejny Rolex a nie jedyny...

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

A to oczywiście tak. Hulk jako kolejny zegarek jest świetny, z ceramicznych powiedziałbym najlepszy. Ale trzeba mieć minimum dwa nudne zegarki oprócz niego. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem i... nie zrozumialem tej magii :) Dla mnie czarny sub, to jest kwintesencja subow - cala reszta to takie zabawki dla znudzonych chwila :rolleyes:

Ten Twój egzemplarz taki jakiś chyba był. Bo ja też nie zrozumiałem :)

hihihihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

Biała tarcza w OP39 na tyle mi podeszła, że zacząłem zerkać w stronę polara 16570... Na szczeście rolka na zegarki już pełna, więc teraz ciężej będzie podjąć decyzję

 

A co do Hulka, to też jakoś nie czuję jego magii i zawsze wydawał mi się submarinerowym odpowiednikiem aktualnego Air Kinga.

Edytowane przez MateuszDabrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Mialem i... nie zrozumialem tej magii :) Dla mnie czarny sub, to jest kwintesencja subow - cala reszta to takie zabawki dla znudzonych chwila :rolleyes:

Do mnie zielony naprawdę przemawia. Zapisałem się zanim posiadłem czarnego. Jezus, jak te dwa zdania zabrzmiały Nie rozumiem za to magii daytony. Dla mnie to ... Dziwne zjawisko.

 

Wysłane z mojego BBB100-2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie zielony naprawdę przemawia. Zapisałem się zanim posiadłem czarnego. Jezus, jak te dwa zdania zabrzmiały Nie rozumiem za to magii daytony. Dla mnie to ... Dziwne zjawisko.

 

Wysłane z mojego BBB100-2 przy użyciu Tapatalka

Magia Daytony? Cholernie wygodny zegarek. GMT 2 oraz Sub nie mają z nią żadnych szans. A poza tym bardzo działa na kobiety ;)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magia Daytony? Cholernie wygodny zegarek. GMT 2 oraz Sub nie mają z nią żadnych szans. A poza tym bardzo działa na kobiety ;)

Działa ale złota ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Twój egzemplarz taki jakiś chyba był. Bo ja też nie zrozumiałem :)

hihihihi

Juz nie masz??? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.