Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Maciek, dzięki chłopaki.

Koledzy poza forum po mnie jadą, że dół bezela porównuję do wątroby ale w rzeczy samej spektrum barw dolnej połowy bezela Pepsi na żywo jest toczka w toczkę takie jak w przypadku przeróżnych odmian wątróbki. Od jasnej, lekko różowawej czerwieni po brunatny, czerwonawy.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pepsi light ;-) retail price czy grey?

W sumie to ani jedno ani drugie.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój, mój. Nr 18.

No to ładnie ze strony Kruka że zrekompensowali Ci tego AirKinga ;-) niech cieszy jak najdłużej ( opieraj się pokusie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie ze strony Kruka że zrekompensowali Ci tego AirKinga ;-) niech cieszy jak najdłużej ( opieraj się pokusie ;-)

Jak to jak najdłużej. Potrzebuję siostry/brata dla 16710 więc lepiej krócej i w obrót :)

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątróbka mi pachnie dożywociem. Już sobie przyodziewek w kolorze zegarka obstalowałem.

post-68982-0-66080000-1555180136_thumb.jpeg

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę Piter, że starasz się obrzydzić jak tylko się da ten zaje....y zegarek


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątróbka mi pachnie dożywociem. Już sobie przyodziewek w kolorze zegarka obstalowałem.

To jeszcze czekają nas różowe/wątrobowe koszule. :D

Niech cieszy jak najdłużej. Gratki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.

 

Widzę Piter, że starasz się obrzydzić jak tylko się da ten zaje....y zegarek

Coś Ty, coś obrzydliwego jest w wątrobie? ;) Po prostu ten bezel ma olbrzymi zakres kolorów, nie znajduję lepszego porównania. A zegarek bardzo mi się podoba, tylko Aquanauta i Nautilusa wolałbym bardziej. Z prostych zegarków.

 

Jak jest nie za jasno to pepsi w odbiorze jest jak Coke. I dzieje się to bardzo często. Kameleon.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek wywalił mi klapę z szamba. Daleko mu jednakowoż do uniwersalności Batmana na Oysterze, który genialnie łączy pazur, niepowtarzalność z kompatybilnością od kąpielówek do garnituru.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gustaw masz bardzo unikalne porównania spokojne i chłodne a jednakowo szczere:)

Gratuluję i ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Zegarek wywalił mi klapę z szamba. Daleko mu jednakowoż do uniwersalności Batmana na Oysterze, który genialnie łączy pazur, niepowtarzalność z kompatybilnością od kąpielówek do garnituru.

 

Bo nowe Pepsi to trochę taki damski zegarek. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek wywalił mi klapę z szamba. Daleko mu jednakowoż do uniwersalności Batmana na Oysterze, który genialnie łączy pazur, niepowtarzalność z kompatybilnością od kąpielówek do garnituru.

Ale sprzedajesz czy jednak docenisz ich uzupełniający się urok? Batman ze swoim konserwatywnym schematem kolorystycznym w porównaniu do Pepsi , może robić za garniturowca ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam już Batmana.

 

Na dobrą sprawę, aby Pepsi z Batmanem na Oysterze się uzupełniali to trzeba by im bransolety zamienić.

 

Zostawię Pepsi raczej. Pojęcie uniwersalności Batman vs Pepsi umocowane jest w podejściu samego użytkownika. Lekki nonkomformista założy Pepsi do wszystkiego i będzie się czuł na zielonym pastwisku ( Pepsi mym kolegą, nie brak mi niczego;) ). A prawdziwego klasyka mierził będzie przy garniturze nawet DJ.

 

Dla średnio klasycznego jednozegarkowca Batman to ideał, lepszy wybór niż Pepsi.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Zostawię Pepsi raczej. Pojęcie uniwersalności Batman vs Pepsi umocowane jest w podejściu samego użytkownika. Lekki nonkomformista założy Pepsi do wszystkiego i będzie się czuł na zielonym pastwisku ( Pepsi mym kolegą, nie brak mi niczego;) ). A prawdziwego klasyka mierził będzie przy garniturze nawet DJ.

Myślę podobnie, a poza tym gratuluję Tobie (i w ogóle wszystkim) zakupu zegarków. Niech cieszą oczy, działają precyzyjnie i noszą się bezawaryjnie.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam już Batmana.

 

Na dobrą sprawę, aby Pepsi z Batmanem na Oysterze się uzupełniali to trzeba by im bransolety zamienić.

 

Zostawię Pepsi raczej. Pojęcie uniwersalności Batman vs Pepsi umocowane jest w podejściu samego użytkownika. Lekki nonkomformista założy Pepsi do wszystkiego i będzie się czuł na zielonym pastwisku ( Pepsi mym kolegą, nie brak mi niczego;) ). A prawdziwego klasyka mierził będzie przy garniturze nawet DJ.

 

Dla średnio klasycznego jednozegarkowca Batman to ideał, lepszy wybór niż Pepsi.

 

Ja tam nosze calatrave nawet do dzinsow, koszulki i np. conversow i dobrze mi z tym...Pepsi moim zdaniem jest jak najbardziej uniwersalny i znacznie ładniejszy niż batman...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pepsi na jubilee jest super, a Batman na jubilee to juz Batwomen

Myślę, że wielu Kolegów z tego właśnie powodu zamówiło nowego Batmana;)

37aad66843c40ef9ac3c39b7ed1af5b5.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już ustalone, że to nie koledzy, tylko koleżanki :D


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę podobnie, a poza tym gratuluję Tobie (i w ogóle wszystkim) zakupu zegarków. Niech cieszą oczy, działają precyzyjnie i noszą się bezawaryjnie. :)

Dzięki Mariusz. Muszę przetestować chód. Po niespełna dwóch dobach ma jakieś pół sekundy odchyłki na plus.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.