Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Tarcza robi robotę

Podziwiam Twój stan umysłu, że w tak dziecięcy sposób można się ekscytować ze skupieniem na jednym z niewielu pozytywnych detali. Chciałbym też tak potrafić.

 

Czy do OP nie da się zaadaptować easylinka z innego modelu?

 

Dla mnie ze ćwierć wartości Roleksów to bransoleta łącząca możliwość dopasowania z dokładnością do 3 mm plus przynajmniej podstawowa, szybka regulacja.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

Czy do OP nie da się zaadaptować easylinka z innego modelu?

 

Tak, można spokojnie przełożyć z Exp 39 - to ten sam zegarek, różnica tylko w bezelu, tarczy i wskazówkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gustaw6666: Może wejdź w sport będziesz mniej spięty ?

Edytowane przez Lotus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, można spokojnie przełożyć z Exp 39 - to ten sam zegarek, różnica tylko w bezelu, tarczy i wskazówkach.

Zechcą w ogóle chociaż sprzedać?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

Zechcą w ogóle chociaż sprzedać?

 

Sporo osób widziałem, że poszło w tę stronę - a część nawet kombinowało z Glidelockiem (czy to dla OP, czy też Exp). Ponoć kosztowna zabawa (Rolex też uważa, że ich bransolety to ćwierć ceny), ale możliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

78 :)

teraz rozumiem, bardzo dobry rocznik ( prawie mój) i  przez to tak dobrze się trzyma  :D także na nadgarstku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś się zastanawiał jak przychodzą Rolexy do AD.

 

58ghobk.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nawet nie wierze w to ze się popyt zwiększył. Po prostu przykręcili kurek i każda potwora znajduje swojego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja ze przylatują w okraszonym złotem i diamentami pudle w asyście komandosów z Gromu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co wyście dzisiaj brali od rana?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie sam osobiście Hans Wilsdorf przywozi w złotej karocy ? shok.gifshok.gifshok.gifshok.gifshok.gifshok.gifshok.gif


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Techniec

„Spontaniczny” zakup. Po dwóch dobach z zegarkiem muszę stwierdzić że jeszcze takiego magnesu na odciski palców nie miałem :)

Edytowane przez Techniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spontaniczny- dobre. A co poza polerowanymi ogniwami tak łapie odciski ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Techniec

Spontaniczny bo zakupiony od przyjaciela w granicach MSRP więc raczej okazyjnie przy dzisiejszych cenach ;). Co do odcisków to Bezel, uszy i właśnie polerowane linki.

Edytowane przez Techniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Daytony, to bardzo wygodny zegarek :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

„Spontaniczny” zakup. Po dwóch dobach z zegarkiem muszę stwierdzić że jeszcze takiego magnesu na odciski palców nie miałem :)

 

Gratulacje!

Swietny skurczybyk!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, tego spontaniczne zakupu.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sobie pozwolić na takie spontany.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc Wam : )

Konto na forum mam juz przeszlo 7 lat, ale dopiero teraz wracam do Was z kolejna prosba o pomoc.

 

Przez te kilka ostatnie kilka lat przez moj nadgarstek przewinelo sie kilka zegarkow marki Omega i Longines, a nawet Apple Watch. Zaznaczam, ze nie jestem ekspertem i nie znam sie dokladne na modelach, a jedynie lubie z laickiego punktu widzenia miec ladny i markowy zegarek, ktory bedzie pasowal do outfitu.

 

Obecna sytuacja finansowa i zawodowa pozwala mi na zakup pierwszego Rolexa. Zastanawialem sie nad modelem Explorer / Oyster / Airking lub innym wzglednie 'tanszym' modelem (aktualnie niestety 30k na Submarinera czy GMT nie mam).

 

Biorac pod uwage powyzsze, dwa pytanka: 1. ktorego Rolexa polecacie na pierwszy kontakt z marka? 2. Gdzie w Polsce mozna kupic z bezpiecznego zrodla tego typu oryginalny zegarek ze wszystkimi dokumentami i akcesoriami (moze byc uzywany, starszy model). Czy mamy na forum jakies zaufane sklepy / handlarzy?

 

Serdeczne dzieki za pomoc i pozdrawiam

 

EDIT: Zaznacze tylko krotko, ze jestem dosc poteznym facetem wiec w gre wchodza troche wieksze modele

Edytowane przez wwariat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc Wam : )

 

Konto na forum mam juz przeszlo 7 lat, ale dopiero teraz wracam do Was z kolejna prosba o pomoc.

 

Przez te kilka ostatnie kilka lat przez moj nadgarstek przewinelo sie kilka zegarkow marki Omega i Longines, a nawet Apple Watch. Zaznaczam, ze nie jestem ekspertem i nie znam sie dokladne na modelach, a jedynie lubie z laickiego punktu widzenia miec ladny i markowy zegarek, ktory bedzie pasowal do outfitu.

 

Obecna sytuacja finansowa i zawodowa pozwala mi na zakup pierwszego Rolexa. Zastanawialem sie nad modelem Explorer / Oyster / Airking lub innym wzglednie 'tanszym' modelem (aktualnie niestety 30k na Submarinera czy GMT nie mam).

 

Biorac pod uwage powyzsze, dwa pytanka: 1. ktorego Rolexa polecacie na pierwszy kontakt z marka? 2. Gdzie w Polsce mozna kupic z bezpiecznego zrodla tego typu oryginalny zegarek ze wszystkimi dokumentami i akcesoriami (moze byc uzywany, starszy model). Czy mamy na forum jakies zaufane sklepy / handlarzy?

 

Serdeczne dzieki za pomoc i pozdrawiam

 

EDIT: Zaznacze tylko krotko, ze jestem dosc poteznym facetem wiec w gre wchodza troche wieksze modele

 

 

Na bazarku masz kilka sztuk, na start np taki OP bdzie spoko:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/175118-s-185-rolex-oyster-perpetual-39-white-114300/?hl=rolex

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/173958-rolex-op-39mm-tudor-gmt-oris/?hl=rolex


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Techniec

Gratuluję Daytony, to bardzo wygodny zegarek :)

  

Gratulacje!

Swietny skurczybyk!

  

Gratuluję, tego spontaniczne zakupu.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

  

Chciałbym sobie pozwolić na takie spontany.....

Dziękuje serdecznie :) ,sub będzie miał dużą konkurencje w czasie nadgarstkowym. Zawsze byłem fanem moonwatcha ale daytona to inna bajka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sobie pozwolić na takie spontany.....

 
Z cyklu leżał, to podniosłem  :P
Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Jakby ktoś się zastanawiał jak przychodzą Rolexy do AD.

 

 

 

Dobre! a że to Rolo to nawet wierzę, że prawdziwe :D

Przypomniał mi się wątek, co jakiś czas temu był na WUS - o wytycznych jakie AD dostali nt. prezentowania zegarków.

 

Stara aranżacja:

 

QtHYbSv.png

 

Nowy układ  :)

 

Q0Tm8Sf.jpg

7jRYSi9.jpg

Edytowane przez vitriol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz czy to pierwszy czy 10 rolex - tylko jak na zegarek, który powinien Ci sie podobac i miec funkcje, które uważasz za potrzebne.

Niektorzy dorabiaja taka teorie, ale to nadal tylko zegarek.

 

Z tej trójki wybierałbym pomiędzy OP a Explorerem 39mm. AirKing (jestem w mniejszości) jest świetny. Niestety po przymiarce okazało się, że jest całkiem gruby i źle leży na moim nadgarstku. Jestem raczej 1-2 zegarkowcem i na stare lata :) wygoda jest dla mnie na 1 miejscu. Także na Twoim miejscu bez przymiarki bym nic nie kupił :)

Explorer vs OP - w moje ocenie Explorer ma bardziej sportowy charakter i tarcza pomimo "tylko" 39mm wygląda całkiem okazale. Kwestia mechanizmu, dodatkowego zapięcia itd można doczytać. Sporo na YT bezpośrednich porównań pomiędzy tymi modelami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.