Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli Ex ma taka sama lume jak sub (a wielkosc indexow chyba jest ta sama), to z Pamem daje rade - spokojnie powinien swiecie do samego rana  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to zegarki jeśli możesz uchylić rąbka tajemnicy? Jeśli masz na myśli Rolexa to jakoś nie zaobserwowałem aby zamknęli serwisy w przekonaniu że ich zegarki się nie psują.

 

ale serwisy sluza tez np przeglądom, wymianie paska itp :)

 

a tak z ciekawosci, jaki  model Rolexa  Pan nosi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bylbys tak dobry i jesli masz z nimi kontakt zapytac sie czy faktycznie to, co mowil Darek jest prawda - ze po dluzszym noszeniu guma sprawia wrazenie "taniej/kiepskiej jakosciowo"?

Nie zauwaylem tego efektu. Ale rzadko nosze, bo glownie do dresu :P wiec moze nie miala okazji sparciec. A ma juz 2 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

W ogóle Rolex to jest bieda jeżeli chodzi o moc lumy. Ja mam zieloną a świeci to krótko i słabo, ale te niebieskie w nowych też szału nie robią. Rolexowe toolwatche skończyły się na trycie, wszystko co nowsze to dla pozerów.

 

Ja mam jasnoniebieską. Świeci bardzo ładnie i mocno, ale niestety także nie trzyma zbyt długo.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Luma - kolejny argument przeciwko zamianie 000 na Ex1 :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zero is hero;-)

 

And Rolex is evil  ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh - sam siebie przekonuję, ze macie rację, choć cały czas kombinuję... nawet Żona mówi "weź wymień i będzie kilka miesięcy spokoju" :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

To są kompletnie różne zegarki, więc nie wymień, a dokup. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są kompletnie różne zegarki, więc nie wymień, a dokup. ;)

W moim przypadku to nie ma sensu - jestem trzyzegarkowcem - garniturowiec (ogarnięty), do zadań specjalnych (ogarnięty) i EDC (always under construction) :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Nie musisz zostawiać obu. Pam 000 to dzisiaj już chyba dość rzadki model, jak ci się odmieni to może nie być łatwo zakupić znów. A Explorera chyba dość łatwo upłynnić jak nie przepłacisz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w praktyce najczęściej jesteś jednozegarkowcem...nie do wyobrażenia ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w praktyce najczęściej jesteś jednozegarkowcem...nie do wyobrażenia ;-)

No... w danym momencie mam na ręku jeden zegarek, jak ogromna większość znanych mi osób ;-)

W garnitur wbijam się dosyć często "zawodowo", przy pięcioletnim synu zadania specjalne też są na porządku dziennym, ale faktycznie PAM trochę rządzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Ja też jestem trzyzegarkowcem, ale mam wrażenie że jakoś dużo tych zegarków. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

W ogóle Rolex to jest bieda jeżeli chodzi o moc lumy. Ja mam zieloną a świeci to krótko i słabo, ale te niebieskie w nowych też szału nie robią. Rolexowe toolwatche skończyły się na trycie, wszystko co nowsze to dla pozerów.

Z pierwszym się zgadzam, z drugim nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ktos ma taka, bo sobie nie przypominam (tylko nie chodzi mi o RubberB a o oryginalna)  :unsure:

Nie gości na nadgarstku codziennie i mam ją tylko pół roku dlatego ciężko się wypowiadać jak  guma będzie się zachowywała z czasem.

post-99839-0-10343700-1565808862_thumb.jpg

post-99839-0-18186700-1565809633_thumb.jpg

Edytowane przez Andrzej1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pełnoletni niedlugo staruszek radzi sobie z plywaniem. Serwis 2,5 roku temu. Myślę że od nowości coś było nie tak z uszczelka chyba że już plywales z nim wcześniej. Sam kiedyś w pepsi miałem koronke niedokrecona ale przed zanurzeniem się zorientowałem. Ciekawe co powie serwis?4709d4f89eeab2997b68c4c4c20788ff.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

 

Dodam jeszcze czytajac info o uszczelnieniach i o tym na co trzeba uważać to jednak weźmy pod uwagę fakt że niby kupujemy jakościowo lepsze niż przeciętna rynku zegarki. Jak byłem mały to miałem jakieś badziewiaki 50m wr i nie było problemu z wilgocią więc 30 lat później zegarki 100x droższe nie powinny mieć problemu z wodą przy zwykłym pływaniu wg mnie oczywiście

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez foti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Siemka, :)

 

 

Sub no date - kult jednostki i wzór do naśladowania dla innych. Siemka :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Co raz bardziej mnie ten model przekonuje, po tym jak zobaczyłem go w normalnych warunkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co raz bardziej mnie ten model przekonuje, po tym jak zobaczyłem go w normalnych warunkach.

Zegarek moich marzeń.Bardziej czytelny oczywiście jest bez datownika.Jednak dla siebie wybrałbym jednak funkcjonalność i postawiłbym na lupę,zostając jednozegarkowcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Onegdaj patrzeć w kierunku Roleksa nie mogłem, zwłaszcza SUBA i Explorera. Po kilkunastu latach w głowie mi się na tyle przestawiło, że i ja zapragnąłem Suba (bez daty), ale terminy salonowe mnie zniechęciły i jako zamiennik kupiłem Explorera - prawie nowego od forumowego kolegi :-). Jestem zdecydowanie jednozegarkowcem, a czuję, że prędzej Suba dokupię niż zamienię :). Niby taka nuda, ale to tylko na zdjęciach, na zywo on naprawdę wygląda klasycznie cudnie :). Bardzo sie polubiliśmy, bardzo.

48552864746_9dd641a239_c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

No właśnie u mnie jedyna opcja na razie na Suba to zamiana Explorera, a uwielbiam ten zegarek. Pewnie zostanie jak jest. ;)

post-89329-0-75765900-1565979879_thumb.jpg

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sie polubiliśmy, bardzo.

 

Nie dziwie Ci się bo dla mnie Exp jest rewelacyjny !!! Sam wahałem się miedzy Exp a Speedmasterem jako drugi zegarek do OP.

Teraz coraz częściej spoglądam w stronę SUBa ale jak dla mnie tylko bez daty.

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Onegdaj patrzeć w kierunku Roleksa nie mogłem, zwłaszcza SUBA i Explorera. Po kilkunastu latach w głowie mi się na tyle przestawiło, że i ja zapragnąłem Suba (bez daty), ale terminy salonowe mnie zniechęciły i jako zamiennik kupiłem Explorera - prawie nowego od forumowego kolegi :-). Jestem zdecydowanie jednozegarkowcem, a czuję, że prędzej Suba dokupię niż zamienię :). Niby taka nuda, ale to tylko na zdjęciach, na zywo on naprawdę wygląda klasycznie cudnie :). Bardzo sie polubiliśmy, bardzo.

Jak dokupisz Suba, czego Ci serdecznie życzę, to dopiero będziesz w szoku jaki to solidny i uniwersalny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.